Jump to content
Dogomania

Akizabo team- Bobik, Kiss, Indi


Izabela124.

Recommended Posts

[quote name='Iza.']
Wiesz u mnie w lesie to szybciej się bimbrownie spotka niż ducha :evil_lol:

To czemuś go środkami komunikacji nie nauczyła go podróżować :mad:
No pewnie, przeciez my Ciebie nawet nie ubimy tylko tak udajemy :roll::evil_lol::evil_lol:

Wiesz, ze my gadamy w galerii Izy ? :evil_lol:[/quote]


to wezmiemy ze sobą butelki i przyniesiemy troche bimbru do domu :razz: albo nie, lepiej same wypijemy w lesie :evil_lol:

nie, nie nauczylam, tylko on do ludzi wogole sie rzuca, jeden czlowiek za blisko i juz zęby w ruch... a to tez jest zwiazane z jego nieszczesnymi jajcami :roll:

no ja o tym dobrze wiem, jakis czas temu dostalam taką informacje od moich tajnych informatorów :cool3:

no własnie tak patrze, ale nie Iza poczyta i sie wypowie w tej sprawie, gdzie bedzie spacerek :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 32.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Izabela124.

    14000

  • taxelina

    1144

  • Sweet

    996

  • agaciaaa

    802

[quote name='akodirka']to wezmiemy ze sobą butelki i przyniesiemy troche bimbru do domu :razz: albo nie, lepiej same wypijemy w lesie :evil_lol:

nie, nie nauczylam, tylko on do ludzi wogole sie rzuca, jeden czlowiek za blisko i juz zęby w ruch... a to tez jest zwiazane z jego nieszczesnymi jajcami :roll:

no ja o tym dobrze wiem, jakis czas temu dostalam taką informacje od moich tajnych informatorów :cool3:

no własnie tak patrze, ale nie Iza poczyta i sie wypowie w tej sprawie, gdzie bedzie spacerek :evil_lol:[/quote]

Spadaj, ja tego do ust nie wezmę :diabloti:
Jak chcesz to sama se pij :shake:

Tnij te jajca i się nie zastawiaj, bo to żadna robota w takim razie.

no tak, mogłam się domyślić :evil_lol:

dobry pomysł :cool3:chociaż raz coś ci się udało wymyślić :loveu::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza.']Spadaj, ja tego do ust nie wezmę :diabloti:
Jak chcesz to sama se pij :shake:

Tnij te jajca i się nie zastawiaj, bo to żadna robota w takim razie.

no tak, mogłam się domyślić :evil_lol:

dobry pomysł :cool3:chociaż raz coś ci się udało wymyślić :loveu::evil_lol:[/quote]

no to ja sobie z Iza wypije :evil_lol: bimber - ludzka rzecz :evil_lol:

ja sie nie zastanawiam, ale ludzie z domu mego tak :shake: :angryy:

:cool3:

no widzisz, a jednak czasem zdazają mi się i takie :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='akodirka']
Iza, bo Iza wogóle chodzi ciągle po szkole i sie bić ze wszystkimi chce... naprawde ona jest straszna. I wogóle nie bede pisac jakie ona rzeczy tam jeszcze wyprawia. :evil_lol:[/quote] Pisz, chetnie poczytam:evil_lol:


[quote name='akodirka']Jaki feriowy spacerek? czemu nic o tym nie wiem? jak cos to ja sie pisze! ja! :diabloti: tylko musi byc w Białymstoku bo nigdzie indziej nie mam jak dojechac :evil_lol:[/quote]No to super, coraz więcej nas bedzie

[quote name='akodirka']nieprawda :P nieprawda :P ja wszystko o wszystkich wiem, zapomnialas? :diabloti: ale nie mowie, bo to nie miejsce na takie rzeczy, naprawde, jeszcze by mnie zbanowali :evil_lol:

aha, jasne, jak sie tlumaczy, Iza miala racje z tym tlumaczeniem :diabloti:

Iza nie sluchaj Izy i nie idz z nią sama do lasu, radze bo to moze sie zle skonczyc :evil_lol: najlepiej bedzie jak ja tam pojde i ja przypilnuje :evil_lol:

ale o to chodzi ze moj sie rzuca i bedzie szczekac na ludzi w pksie... a nie chcialabymbyc wyrzucona prawie w srodku lasu :roll: juz kiedys darl sie na mnie kierowca autobusu... :mad::diabloti:[/quote]Haha ale wy mnie rozśmieszacie:evil_lol:
Ja tam Izy się nie boję:diabloti:
[quote name='Iza.']

Iza nie słuchaj Aśki :shake::evil_lol:



[/quote]Sprawiedliwie będzie jak obu was nie będę słuchała :eviltong:

[quote name='deer_1987']ale tu nagadane...[/quote]
No właśnie:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baffi2']Chciałam sie przywitać i fotki zobaczyć, a zobaczyłam coś innego :diabloti:
Ale i tak sie witam:evil_lol:

Może lepiej byłoby się przenieść na Offa? :evil_lol::eviltong:

PS. ja na bimbra chętna:diabloti:[/quote]Fotki były na wsteczu;)


[quote name='Iza.']Nie wiesz co mówisz :shake:
Posłuchaj lepiej starszej koleżanki :evil_lol:[/quote]Ja mówię: Niech pije:diabloti:




[CENTER][B]Iza i Asia --- okropne jesteście, ale mi tu nagadałyście:shake::diabloti: A spacerek bedzie w Suwałkach:diabloti:
[/B][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izabela124.']
[CENTER][B]Iza i Asia --- okropne jesteście, ale mi tu nagadałyście:shake::diabloti: A spacerek bedzie w Suwałkach:diabloti:[/B][/CENTER]
[/quote]


My okropne? z której strony? chyba nas z kims pomylilas :diabloti:
Nieee, Suwałki to wogóle na drugiej półkuli są :razz: Białystok jest najlepszym rozwiazaniem - kazdy tam dojedzie :cool3:

czy mi sie wydaje, czy dzis miały być fotki Bobiego? :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izabela124.']Pisz, chetnie poczytam:evil_lol:

Haha ale wy mnie rozśmieszacie:evil_lol:
Ja tam Izy się nie boję:diabloti:
Sprawiedliwie będzie jak obu was nie będę słuchała :eviltong:
[/quote]

Właśnie pisz :diabloti:
I bardzo dobrze, ze się nie boisz :loveu::evil_lol:
Nieee, najsprawiedliwiej będzie jak Aśki nie będziesz słuchała :diabloti:

[quote name='Izabela124.']
Ja mówię: Niech pije:diabloti:




[CENTER][B]Iza i Asia --- okropne jesteście, ale mi tu nagadałyście:shake::diabloti: A spacerek bedzie w Suwałkach:diabloti:
[/B][/CENTER]
[/quote]

Ty się lepiej nie odzywaj, demoralizujesz młode społeczeństwo :shake:
Dziewczyny wpadniecie do mnie to zmienicie zdanie na temat tego trunku, mówię wam :evil_lol:


Nieee, wcale nie jesteśmy okropne:loveu:
To ja już wole do Białegostoku jechac :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza.']Właśnie pisz :diabloti:
I bardzo dobrze, ze się nie boisz :loveu::evil_lol:
Nieee, najsprawiedliwiej będzie jak Aśki nie będziesz słuchała :diabloti:

Ty się lepiej nie odzywaj, demoralizujesz młode społeczeństwo :shake:
Dziewczyny wpadniecie do mnie to zmienicie zdanie na temat tego trunku, mówię wam :evil_lol:

Nieee, wcale nie jesteśmy okropne:loveu:
To ja już wole do Białegostoku jechac :evil_lol:[/quote]

no przeciez pisze, ze nie napisze, bo mnie zbanują :diabloti:
jeszcze zmieni zdanie , Iza kiedys chciala w autobusie ludzi lokciami dzgac jak miejsa jej brakowalo :evil_lol:
ciiicho, to ja wymiezam sprawiedliwosc - niesluchaj Izy :cool3:

a co probowalas i nie posmakował? :diabloti:

chodz w jednym sie zgodze :diabloti:
czyli ustalone miejsce - Białystok :evil_lol: to teraz tylko date i godzine :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza.']Pisz :diabloti: chcę wiedzieć jak mnie ludzie widzą tfuuu znaczy co o mnie wymyślają :shake::diabloti:
Oczywiście jak zwykle nieprawdę mówisz, wstydziłabyś się :shake:

Żebyś wiedziała ;P

dzięki łaskawco, żeś się ze mną zgodziła :loveu::loveu::diabloti:
i pasi środa :cool3: Jeszcze Martyna od Grama chciała si z nami spotkać, ale Aśki pies nie toleruje samców :shake::diabloti:[/quote]
no wlasnie napisalam co robisz, a teraz zaprzeczasz :diabloti: ze niby to nie Ty :evil_lol:

haha, to pewnie za krotko sie ten bimber bimbrowal :diabloti::cool3:

i dniem i nocą, słuze pomocą :razz:
sroda w sumie tak, ale o ktorej godzinie?:razz:
no wlasnie, rzucalby sie caly czas na Grama :roll::angryy: ale jak Martyna wczesniej miala isc, to ja moge nie isc jak cos, zeby nie bylo, ze sie wprosilam a ją wygoniłam :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='akodirka']no przeciez pisze, ze nie napisze, bo mnie zbanują :diabloti:
jeszcze zmieni zdanie , Iza kiedys chciala w autobusie ludzi lokciami dzgac jak miejsa jej brakowalo :evil_lol:
ciiicho, to ja wymiezam sprawiedliwosc - niesluchaj Izy :cool3:

a co probowalas i nie posmakował? :diabloti:

chodz w jednym sie zgodze :diabloti:
czyli ustalone miejsce - Białystok :evil_lol: to teraz tylko date i godzine :cool3:[/quote]

Pisz :diabloti: chcę wiedzieć jak mnie ludzie widzą tfuuu znaczy co o mnie wymyślają :shake::diabloti:
Oczywiście jak zwykle nieprawdę mówisz, wstydziłabyś się :shake:

Żebyś wiedziała ;P

dzięki łaskawco, żeś się ze mną zgodziła :loveu::loveu::diabloti:
i pasi środa :cool3: Jeszcze Martyna od Grama chciała si z nami spotkać, ale Aśki pies nie toleruje samców :shake::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza.']Bo masz jakąś prawdę napisać ;P a nie zmyślać :shake:

Widzę ześ obeznana :evil_lol:
Godzinowo to mi wszystko pasuje, znaczy na tyle o ile mogłabym do Białegostoku dojechać ;P
Martyny póki co na dogo nie ma i nic nie wie, a jak wróci to spotkamy się z nią i tak :loveu::diabloti:[/quote]
nie pamietasz? na poczatku roku szkolnego. :diabloti:

ale ja nie pije, no moze czasem, okazyjnie, ale i tak najmniej ze wszystkich :diabloti:
ale w Białymstoku, ale gdzie? w ktorym lesie :cool3: czy gdzie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='akodirka']no wlasnie napisalam co robisz, a teraz zaprzeczasz :diabloti: ze niby to nie Ty :evil_lol:

haha, to pewnie za krotko sie ten bimber bimbrowal :diabloti::cool3:

i dniem i nocą, słuze pomocą :razz:
sroda w sumie tak, ale o ktorej godzinie?:razz:
no wlasnie, rzucalby sie caly czas na Grama :roll::angryy: ale jak Martyna wczesniej miala isc, to ja moge nie isc jak cos, zeby nie bylo, ze sie wprosilam a ją wygoniłam :evil_lol:[/quote]

Bo masz jakąś prawdę napisać ;P a nie zmyślać :shake:

Widzę ześ obeznana :evil_lol:
Godzinowo to mi wszystko pasuje, znaczy na tyle o ile mogłabym do Białegostoku dojechać ;P
Martyny póki co na dogo nie ma i nic nie wie, a jak wróci to spotkamy się z nią i tak :loveu::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mineralna_']Witamy po nieobecności naszej ;)[/quote]Witam:multi::multi::multi:

[quote name='akodirka']My okropne? z której strony? chyba nas z kims pomylilas :diabloti:
Nieee, Suwałki to wogóle na drugiej półkuli są :razz: Białystok jest najlepszym rozwiazaniem - kazdy tam dojedzie :cool3:

czy mi sie wydaje, czy dzis miały być fotki Bobiego? :loveu:[/quote]Z każdej strony
To wybierzmy takie miejsce gdzie wszytskim będzie odpowiadało, bo ja ciągle do was też nie będę jeździła, u mnie jeszcze nigdy spacerku nie było;)


[quote name='Iza.']Właśnie pisz :diabloti:
I bardzo dobrze, ze się nie boisz :loveu::evil_lol:
Nieee, najsprawiedliwiej będzie jak Aśki nie będziesz słuchała :diabloti:



Ty się lepiej nie odzywaj, demoralizujesz młode społeczeństwo :shake:
Dziewczyny wpadniecie do mnie to zmienicie zdanie na temat tego trunku, mówię wam :evil_lol:


Nieee, wcale nie jesteśmy okropne:loveu:
To ja już wole do Białegostoku jechac :evil_lol:[/quote]Hehe obu was nie będę słuchała albo każdej po troszeczku:eviltong:
Ja demoralizuje?:crazyeye::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wyjątek']Boshe, ale napaplane :diabloti:[/quote]I to jeszcze beze mnie:evil_lol:


[quote name='akodirka']no przeciez pisze, ze nie napisze, bo mnie zbanują :diabloti:
jeszcze zmieni zdanie , Iza kiedys chciala w autobusie ludzi lokciami dzgac jak miejsa jej brakowalo :evil_lol:
ciiicho, to ja wymiezam sprawiedliwosc - niesluchaj Izy :cool3:

a co probowalas i nie posmakował? :diabloti:

chodz w jednym sie zgodze :diabloti:
czyli ustalone miejsce - Białystok :evil_lol: to teraz tylko date i godzine :cool3:[/quote]Haha:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Ja się nie zgadzam:diabloti:

[quote name='anitaaa i bartis']Witamy się :loveu: ja tutaj chyba po raz pierwszy ale nie ostatni :cool3: Bobik to taki mlutki słodziak :multi:[/quote]Witam nowych gości, zapraszam częściej;)

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][B]Byłam dziś u emdziolka w odwiedzinach, jej bulwa jest super, fotki:
[/B][/CENTER]


[IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis4/Obraz12866.jpg[/IMG]


[IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis4/Obraz12867.jpg[/IMG]

[IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis4/Obraz12868.jpg[/IMG]


[IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis4/Obraz12869.jpg[/IMG]


[IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis4/Obraz12870.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...