Jump to content
Dogomania

Akizabo team- Bobik, Kiss, Indi


Izabela124.

Recommended Posts

[quote name='Izabela124.']Zobaczymy, ja obstawiam max 5 :lol:

Tak, i czuje, ze tych rezerwacji wiecej niz szczyli sie urodzi ha ha[/QUOTE]
A ile może się max urodzić szczeniaków u grzywacza?
[quote name='magdabroy']A są już rezerwacje na szczylki??[/QUOTE]
Dobry hodowca zawsze ma sporo rezerwacji. Jedna hodowczyni niufków jak z nią rozmawiałam mówiła mi, że jak już będę mogła mieć nf to mam do niej napisać nawet 6 mies przed kryciem bo ma tyle chętnych, a mioty niezbyt często, dlatego tyle chętnych ;)
[quote name='Izabela124.']Ha ha z tą chałupą byłabym mu bardzo wdzięczna :D
Ale dziwna jesteś :eviltong: Jak można nie lubić ciepełka? :shake:[/QUOTE]
ja też nie lubię ciepła powyżej 25*:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 32.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Izabela124.

    14000

  • taxelina

    1144

  • Sweet

    996

  • agaciaaa

    802

[quote name='vege*']A ile może się max urodzić szczeniaków u grzywacza?

Dobry hodowca zawsze ma sporo rezerwacji. Jedna hodowczyni niufków jak z nią rozmawiałam mówiła mi, że jak już będę mogła mieć nf to mam do niej napisać nawet 6 mies przed kryciem bo ma tyle chętnych, a mioty niezbyt często, dlatego tyle chętnych ;)

ja też nie lubię ciepła powyżej 25*:evil_lol:[/QUOTE]Ostatmio w Norwegi urodziło się 10grzywaczy w jednym miocie :crazyeye: Rzadko tyle się rodzi, najczęściej 4
To prawda :)
Kolejna dziwna :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vege*']10 aż? Sporo.

Rok temu jedna niufka urodziła chyba 15 szczeniaków, ale dwa umarły. reszta urodziła się zdrowa.[/QUOTE]Ta suka akurat miała dwa mioty i w jednym 10 a w drugim 9 szczeniaków, to ona: [url]http://www.chinesecrested.no/en/registry/90858/Bellini+Sorbet+Only+Salsa.html[/url]
Zjedź na sam dół, tam masz jej mioty

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izabela124.']Ta suka akurat miała dwa mioty i w jednym 10 a w drugim 9 szczeniaków, to ona: [URL]http://www.chinesecrested.no/en/registry/90858/Bellini+Sorbet+Only+Salsa.html[/URL]
Zjedź na sam dół, tam masz jej mioty[/QUOTE]

Z taką suką, to interes się kręci :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vege*']Właśnie taka gromadka jest fajna jak jeszcze nie chodzi :evil_lol: W 2012 hodowla dogów (nawet tu jest na forum) "Czar Olbrzyma" miała swój pierwszy miot i 15 maluchów :evil_lol: tu to już hardcore przy 15 biegających 2 mies dogach:evil_lol:[/QUOTE]Widziałam, czytam ich galerię :D Ale to musi być hardcore 15 takich psów :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angi']15 małych dogów. :diabloti:[/QUOTE]
:loveu:
[quote name='Izabela124.']Hardcore jak nic :evil_lol: Od zawsze uwielbiam arlekiny, kiedyś takiego będę miała razem ze stadem grzywaczy, szetlandem i płowym buldożkiem francuskim :diabloti:[/QUOTE]
Ja bym chciała całego czarnego kopiowanego :loveu: A jak nie kopiowanego to obojętnie byleby nie merle :evil_lol:
[quote name='Izabela124.']Małe są spoko, gorzej jak podrosną :evil_lol:[/QUOTE]
Właśnie duże są fajne :) Pilnowałam w tamtym roku na wystawie koleżance jej 9 mies sunie, była wielka jak na ten wiek, ale przeurocza :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vege*']:loveu:

Ja bym chciała całego czarnego kopiowanego :loveu: A jak nie kopiowanego to obojętnie byleby nie merle :evil_lol:

Właśnie duże są fajne :) Pilnowałam w tamtym roku na wystawie koleżance jej 9 mies sunie, była wielka jak na ten wiek, ale przeurocza :)[/QUOTE]
Mi tylko arlekiny się podobają, ale ja mam takie manie na punkcie koloru :D
Jeden taki duży fajny, ale nie 15 :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izabela124.']Mi tylko arlekiny się podobają, ale ja mam takie manie na punkcie koloru :D
Jeden taki duży fajny, ale nie 15 :eviltong:[/QUOTE]
+ kilka dorosłych :diabloti:
[quote name='Angi']bezdomniaka to ja też mam :P[/QUOTE]
ja mam 4 bezdomniaki :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...