Jump to content
Dogomania

Akizabo team- Bobik, Kiss, Indi


Izabela124.

Recommended Posts

  • Replies 32.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Izabela124.

    14000

  • taxelina

    1144

  • Sweet

    996

  • agaciaaa

    802

[quote name='magdabroy']:evil_lol:

No to trzymam kciuki :p[/QUOTE]Jak piszę, że to kolega to kolega! Nigdy za niego za mąż nie wyjdę, co to w ogóle za głupie pomysły :eviltong: W ogóle z nikim ślubu nie planuje, ewentualnie cywilny :eviltong: Ale jeszcze nie znalazłam odpowiedniego kandydata :D

[quote name='natija']wiedzialam:multi:oby sie udalo:multi:[/QUOTE]:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izabela124.']Jak piszę, że to kolega to kolega! Nigdy za niego za mąż nie wyjdę, co to w ogóle za głupie pomysły :eviltong: W ogóle z nikim ślubu nie planuje, ewentualnie cywilny :eviltong: Ale jeszcze nie znalazłam odpowiedniego kandydata :D

:)[/QUOTE]

Spoko, spoko ;) Ja miałam iść do zakonu i nic z tego nie wyszło :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izabela124.']Dzięki :)

[B]No to żegnam sie z wami :) Bobik zostaje w domu, a Kiss jedzie na wakacje do Warszawy, do jego współwłaścicielki :) Być może będę miała nowinę do napisania jak wrócę :) Trzymajcie kciuki. Do napisania za tydzień :) Chociaż mam cichą nadzieje, że będzie tam Wi-Fi :D[/B][/QUOTE]

Udanego wyjazdu :)

[URL="http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New%202013/Obraz1440.jpg"]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New%202013/Obraz1440.jpg[/URL] ciekawe co se ta krowa myślała

Pzdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izabela124.']Dzięki :)

[B]No to żegnam sie z wami :) Bobik zostaje w domu, a Kiss jedzie na wakacje do Warszawy, do jego współwłaścicielki :) Być może będę miała nowinę do napisania jak wrócę :) Trzymajcie kciuki. Do napisania za tydzień :) Chociaż mam cichą nadzieje, że będzie tam Wi-Fi :D[/B][/QUOTE]

udanego wypoczynku :cool2:

uśmiałaś sie z wystawowych fotek , psiaki jak zawsze wszystkie fajowskie a ten rewelka
[url]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New%202013/IMG_2745.jpg[/url]

ale ubawiły mnie kroki ludzi i ich miny

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Błyskotka']Miłego wypoczynku :)[/QUOTE]

[quote name='bety']Udanego wyjazdu :)

[URL]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New 2013/Obraz1440.jpg[/URL] ciekawe co se ta krowa myślała

Pzdr[/QUOTE]

[quote name='Alicja']udanego wypoczynku :cool2:

uśmiałaś sie z wystawowych fotek , psiaki jak zawsze wszystkie fajowskie a ten rewelka
[URL]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New 2013/IMG_2745.jpg[/URL]

ale ubawiły mnie kroki ludzi i ich miny[/QUOTE]

[quote name='natija']no to udanego i trzymamy:)[/QUOTE]

[quote name='magdabroy']W TV mówią, że w kurortach jest bezpiecznie. Mam nadzieję, że tak jest w rzeczywistości i ze Iza wkrótce do nas wróci cała i zdrowa :p[/QUOTE]

[quote name='Angi']Jestem ciekawa, w TV mowili że ludzie z Katowic nie mogą wrócić do PL... Ale jestem dobrej myśli ;)[/QUOTE]

[quote name='unikatowydiament']udanego pobytu:)[/QUOTE][B]Powróciłam. Ja jechałam z Warszawy, więc żadnego problemu z powrotem do domu nie miałam. W moim mieście- Hurghadzie żadnych zamieszek nie było, było spokojnie. Dziś wyjeżdżam na wystawę do Torunia, na dwa dni, więc proszę w sobotę i w niedzielę trzymać za Kissa i za mnie kciuki :) Relację z Egiptu napiszę albo później albo po powrocie. W niedzielę też przyjeżdża do nas suczka na krycie ze swoją koleżanką no i ich właścicielka na tydzień :) Mama trochę przerażona ilością 4 sztuk psów w domu :D Mój tata leży w szpitalu, wykryli u niego cukrzycę, miał ponad 400 poziom cukru. Bobik przytył ha ha Kiss jeszcze w Wawie, jadę do niego dopiero przed wystawą. Ale z tego co wiem to terroryzował tam wszystkich ha ha

[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angi']Jestem ciekawa, w TV mowili że ludzie z Katowic nie mogą wrócić do PL... Ale jestem dobrej myśli ;)[/QUOTE]

bo po drodze z Hurghady na lotnisko zatrzymała ich kontrola wojskowa i nie zdążyli na samolot , więc nic złego w sumie się im nie stało ... ale ja mimo by mi ktoś dopłacał, nie wybieram sie w żadne Turcje , Egipty czy Grec
je , wolę nasze europejskie piekiełko :)

powodzenia na wystawie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angi']no to dobrze, trzymam kciuki za wystawę :D[/QUOTE]Dzięki :)

[quote name='Alicja']bo po drodze z Hurghady na lotnisko zatrzymała ich kontrola wojskowa i nie zdążyli na samolot , więc nic złego w sumie się im nie stało ... ale ja mimo by mi ktoś dopłacał, nie wybieram sie w żadne Turcje , Egipty czy Grec
je , wolę nasze europejskie piekiełko :)

powodzenia na wystawie[/QUOTE]Mi w Egipcie mega się podobało, to klimat idealny dla mnie :) Dzięki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ty$ka']My też trzymamy kciuki za Was na wystawie :)

I zdrowia dla Twojego Taty życzę ;)[/QUOTE]

[quote name='Błyskotka']No to sporo się u was dzieje i będzie działo ;)[/QUOTE]

[quote name='Asiaczek']Iza, tez trzymam mocno kciuki i... czekamy na kilka Twoich relacji po powrocie:)
Powodzenia!

pzdr.[/QUOTE][B]Na obu wystawach było super, atmosfera fantastyczna, pogoda świetna! W sobotę Kiss ocena doskonała, lokata I, CWC a dziś ocena bardzo dobra, lokata I. Dzisiejsza ocena była do przewidzenia, ale chciałam sparwdzić czy sędzia jest kompetentny. Niestety nie jest, wybór BOBa mega dyskusyjny i wstydziłabym się dać takiemu psu ocenę bardzo dobrą a co tu mówić o daniu zwycięzcy rasy[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...