Jump to content
Dogomania

Basenji w potrzebie


chicken

Recommended Posts

  • Replies 430
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='monika_wiki']Zostanie to rodzina po tragicznych przeżyciach kochająca i odpowiedzialna zamieszka z dziewczynką chyba 10 letnią Wymarzony dom zresztą to córka mojej sąsiadki więc będzie kontakt.[/QUOTE]
Cudne wieści z rana:):multi:
[B]monika_ wiki [/B]- gratulacje za sprawną akcję szukania domku dla Muszki:)
A jakie imię będzie nosiła w nowym domku?

Muszka:loveu:
[URL]http://img7.imageshack.us/img7/5676/img1757800x600.jpg[/URL]

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Witam, znalazłam aukcję na Allegro pieska podobnego do Basenji. Ponoć nie lubi dotyku. Wiem, to źle, ale może uda się znaleść dla niego nowy kochający dom. Link do aukcji : [url]http://allegro.pl/maly-jak-ratlerek-morgus-mini-basenji-i1603124005.html[/url] Trzeba się pośpieszyć, ponieważ do końca zostały tylko 3 dni.
Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='monika_wiki']Muszka nadal czeka:-([/QUOTE]
Muszka jest już u nas od ferii:)Świetny pies bardzo w typie Basenji tylko...szczeka;)Mądra bestia,kocha zwierzęta i świat który zaczęła na nowo odkrywać.Kompletne adhd.Kochamy ją na zabój:)

Link to comment
Share on other sites

Zrobiłabym ale nie umiem wrzucać fotek a męża nie mogę się doprosić:(próbowałam i nic:(udaje mi się tylko posty z fotkami kopiować hehe
Muszka ma teraz przyjaciela yorka(8kg:))chłopca z Anglii ,właściciele chcieli go uśpić bo sikał w domu jak zostawał sam:(najpierw wzięłam go na tymczas ale został bo Muszka go kocha i moja córcia 2,5 roku Kajcia też.Zresztą Toffi jest super.I tak mamy 2psy do polowań na małe zwierzęta po których chodzą nasze szczurki:)
Muszkę kocha cała rodzina,ma teraz tyle miłości że czasem nie wie co ma z nią robić.Swoją drogą nie pojmuję dlaczego była w schronie aż tak długo,miała 3mce jak tam trafiła 10mcy jak my ja zabraliśmy.Gdyby nie monika-wiki i jej rottweilery to kto wie co by dalej z Muchą było.Mamy kontakt do dziś bo jestem jej wdzięczna za tak wspaniałego psa.Pozdrawiam wszystkich kochających Basenji i nie tylko:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...