Jump to content
Dogomania

Nando (Szekspir) już w domu :)


asiamm

Recommended Posts

  • Replies 503
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]beka[/B], jak wspomniałaś o łańcuchu to tak mną tąpnęło, wtedy do mnie dotarło, że każdy psiak w mej okolicy uwiązany na krótkim, ciężkim łańcuchu (moja interwencja skończyła się pogonieniem widłami) wygląda identycznie jak ta cud psina, takie smutne misie leżące bez ruchu, tak apatyczne, że nie zwracają uwagi nawet na siadające na pysiach muchy, [B]ŻADNYCH ŁAŃCUCHÓW[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beka']Jaki cudny psiak. Szkoda że w schronisku..:(
Czy tam w Sochaczewie spisywane sa umowy adopcyjne. Żeby on na łańcuch nie trafił :([/quote]

Oczywiście.......umowa adopcyjna i karta adopcyjna to obowiązek w Azorku, to schronisko miejskie....cała dokumantacja ma swoje archiwum....wszystko jest ok, domki też są sprawdzane :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiamm']w górę! ciekawe jak się rana goi :roll:[/quote]

Rana goi się dobrze.
Rozmawiałam dzisiaj z panią Zytą i jest już lepiej....psiak bardzo tęskni...jest smutny :-( chociaż ogonek mu lata jak zobaczy człowieka :roll:....ale co mu po tym jak zaraz ten człowiek ginie z jego oczek i idzie do innych psiaków :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='erka']Podnoszę tego pięknego psiaka! Czy ktoś wie co u niego?[/quote]
[quote name='przemas-ol']No właśnie też jestem ciekawy :) Jak się czuje i tak dalej :) Prosimy w miare możliwości o jakies informacje o nim :)[/quote]
Czytajcie post #41. Ziuta dzwoniła [U]wczoraj[/U] i napisała czego się dowiedziała.

Link to comment
Share on other sites

Sandra, nie będę ukrywać, że mam pewną słabość do jednego schematu, uwielbiam takie miśki nazywać w hołdzie po największych (politycznie mam tylko na podwórku własnym), nie wiem czy się to imię zdubluje z jakimś azorkowym cudem, jak tak to dajcie znać, proponuję nazwać pieska SZEKSPIR, jak największe tego świata dramaty i najpiękniejsze miłosne poematy (oby dramaty stały się przeszłością )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...