Jump to content
Dogomania

Bouvikowa zgraja: Homerus, Wandzia i niufeczka Bahiya- ZAPRASZAMY!!


bouvik

Recommended Posts

[quote name='AlKil']witajcie Kochani noworocznie!
Sylwek był na sto fajerek!!! :evil_lol: dziekujemy Chochlikowi za zdjęcia:evil_lol:
Nasza Zołza pozdrawia grzeczną Siostrunię :loveu:[/quote]
Witamy, Witamy rodzine z Pomorza:multi::multi:
A ten Chochlik to mi tutaj krecią robote odwala:mad::diabloti:
"Grzeczna" Siostrunia czyt. Upiór pozdrawia Ballade:loveu::loveu:

[quote name='Pysia']Ja jestem niewinna!! Ona sama !!!!:diabloti::evil_lol:[/quote]
Masz prze***ne:mad:.
[quote name='malawaszka']:ekmm: :errrr:[/quote]
A ty czego maupo się cieszysz??He? "Tłuszczyku":diabloti: nie widziała?:evil_lol::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 620
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja też mam fotki rozwodowe:diabloti:
[IMG]http://i180.photobucket.com/albums/x258/Justyna81/grudzien%202007%20sylwester/tn_zmniejszone117.jpg[/IMG]
i jeszcze..;)
[IMG]http://i180.photobucket.com/albums/x258/Justyna81/grudzien%202007%20sylwester/tn_zmniejszone113.jpg[/IMG]
A tu Pysia odpływa.....:razz:
[IMG]http://i180.photobucket.com/albums/x258/Justyna81/grudzien%202007%20sylwester/tn_zmniejszone111.jpg[/IMG]
cdn...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pysia']Buahahaha :evil_lol: Nie ma jak męskie, młode i owłosione ciało obok mnie :diabloti::evil_lol:[/quote]
Mam jeszcze jedno:diabloti:
[IMG]http://i180.photobucket.com/albums/x258/Justyna81/grudzien%202007%20sylwester/tn_zmniejszone112.jpg[/IMG]

[quote name='malawaszka']u siebie owszem :eviltong:[/quote]
Tiaaa?? Chyba na piętach:evil_lol:

A tak było na następny dzień:cool3: Kaaaaac gigant męczył:placz:
[IMG]http://i180.photobucket.com/albums/x258/Justyna81/grudzien%202007%20sylwester/tn_zmniejszone118.jpg[/IMG]
A tak odpoczywają moje bouvierzyska:loveu::loveu:
[IMG]http://i180.photobucket.com/albums/x258/Justyna81/grudzien%202007%20sylwester/tn_zmniejszone132.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Medorowa']Buhahahah Pyśnięta jak rozanielona:evil_lol::evil_lol:



[URL]http://i180.photobucket.com/albums/x258/Justyna81/grudzien%202007%20sylwester/tn_zmniejszone112.jpg[/URL][/quote]
Cicho bo się wyda :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Upiór jest pachnący i nie moze z Homerem się kumplować ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Kochani moi:p
Wiem, że szmat czasu nie pisałam i mój blożek świecił pustkami, ale dzisiaj właśnie postanowiłam napisać by podzielić się z wami czymś bardzo dla mnie waznym.:roll::oops:
Dzisiaj o godzinie 14 z minutami pojechała do nowego domku ostatnia sunia-Lady. Cieszę się bardzo, bo trafiła do fantastycznych ludzi, których będzie oczkiem w głowie. Ale z drugiej strony jest mi straaaasznie smuuuutno:-(
Przez prawie 9 miesięcy przyzwyczaiłam się do nich bardzo i pokochałam....a teraz przychodzi mi się z nimi rozstawać. Wprawdzie miałam dużo czasu na oswojenie się bo trudno było znaleźć im domek i średnio co miesiąc 1 szczeniak opuszczam mój dom, ale tym bardziej czuję teraz pustkę.
Przez ten czas były chwile zwątpienia, i myśli typu "NIGDY WIĘCEJ" ale mimo to powiem wam, że nie żałuję:p
Po dzisiejszym dniu mam jedną pozytywną myśl: "że warto było powołać te malutkie psie stworzonka do życia, choćby po to, żeby one mogły uszczęśliwić ludzi, których im wybrałam"....:oops:

Trzymajcie sie moje 9 upiorków: BIG TRUTH vel Shivas, BIG BOUNTY vel Hektor, BIG HONEY vel Bigos, BIG GIRL vel Dora,BIG BOY, BIG SWEET, BIG BRIGHT vel Bródka, BIG BEAUTY vel Beauty, BIG LADY vel Lady:loveu::loveu::loveu:
Macie zdrowo rosnąć i być grzeczne:p
I życzę wam żebyście były najszczęśliwszymi bouvikami pod słońcem:loveu::loveu:
:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Waszka dzięki za życzonka dla szczeniorków:loveu::loveu::loveu:
A Honey stał się BIGOSEM, bo jego nowy pan (rodowity niemiec zresztą) stwierdził, że ma podobny kolor:evil_lol::crazyeye::crazyeye: nie mam pojęcia dlaczego mu się tak skojarzyło, bo ja np robię bigos -czerwony:evil_lol::evil_lol::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bouvik']Waszka dzięki za życzonka dla szczeniorków:loveu::loveu::loveu:
A Honey stał się BIGOSEM, bo jego nowy pan (rodowity niemiec zresztą) stwierdził, że ma podobny kolor:evil_lol::crazyeye::crazyeye: nie mam pojęcia dlaczego mu się tak skojarzyło, bo ja np robię bigos -czerwony:evil_lol::evil_lol::diabloti:[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol: może pan jadł przypalony bigos ;)

no super ze udało Ci się z dobrymi domeczkami :multi::multi::multi:
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Cześć Alu.:multi:
Przypalony bigos....ble:cool1: to nie brzmi apetycznie:evil_lol:
Co do dobrych domków to stwierdzam, że warto było tak długo na nie czekać....:lol:
P.s Jak znajdę w sobie wystarczającą motywację to powstawiam fotki szczeniorków z nowym pańciostwem;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bouvik']Cześć Alu.:multi:
Przypalony bigos....ble:cool1: to nie brzmi apetycznie:evil_lol:
Co do dobrych domków to stwierdzam, że warto było tak długo na nie czekać....:lol:
P.s Jak znajdę w sobie wystarczającą motywację to powstawiam fotki szczeniorków z nowym pańciostwem;)[/quote]

:multi::multi:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:multi:to ja czekam niecierpliwie na te fotaski :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[B]Bouviku[/B], cieszę się, że wszystkie maluchy już w swoich domach :multi:

Ale tak po prawdzie to z interesem przychodzę :razz:
Mam takich jednych znajomych, którzy dawno temu mieli sznaucerkę i trochę z nia liznęli IPO. Teraz są za granicą, za jakiś czas wracają do Polski i co i rusz mnie męczą, żebym im pomogła znaleźć hodowlę, z której psy do tego sportu będą się nadawać. Koncentrowali się na sznaucerach, bo mają sentyment no i znają już rasę, ale ostatnio koleżance wpadł w oko bouvier i... uznała, że z wyglądu to taka lepsza wersja sznupa :evil_lol: Zakochali się oboje w kudłaczach :lol:
Da się w Polsce znaleźć jakąś hodowlę bouvierów, która dużą wagę przykłada do wyszkolenia swoich psów? Czy bouviery w ogóle nadają się do IPO?
Będę wdzięczna za pomoc!
I mam nadzieję, że znajomym za jakiś czas nie spodoba się kolejna rasa :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher'][B]Bouviku[/B], cieszę się, że wszystkie maluchy już w swoich domach :multi:

Ale tak po prawdzie to z interesem przychodzę :razz:
Mam takich jednych znajomych, którzy dawno temu mieli sznaucerkę i trochę z nia liznęli IPO. Teraz są za granicą, za jakiś czas wracają do Polski i co i rusz mnie męczą, żebym im pomogła znaleźć hodowlę, z której psy do tego sportu będą się nadawać. Koncentrowali się na sznaucerach, bo mają sentyment no i znają już rasę, ale ostatnio koleżance wpadł w oko bouvier i... uznała, że z wyglądu to taka lepsza wersja sznupa :evil_lol: Zakochali się oboje w kudłaczach :lol:
Da się w Polsce znaleźć jakąś hodowlę bouvierów, która dużą wagę przykłada do swoich psów? Czy bouvieryw ogóle nadają się do IPO?
Będę wdzięczna za pomoc!
I mam nadzieję, że znajomym za jakiś czas nie spodoba się kolejna rasa :evil_lol:[/quote]
Ja trochę opowiem, bom jest obiektywna ;)
Bouviery przed dostaniem hodowlanki muszą przejsć testy psychiczne :) To chyba wszystko na temat IPO wyjaśnia :p Nic dodać, nic ująć :)
Cio to znaczy " przykłada dużą wagę do swoich psów" ?
Bo nie rozumiem... Najwazniejsze, aby szczeniak był odpowiednio zsocjalizowany, a reszta należy do nowych właścicieli ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pysia']Ja trochę opowiem, bom jest obiektywna ;)
Bouviery przed dostaniem hodowlanki muszą przejsć testy psychiczne :) To chyba wszystko na temat IPO wyjaśnia :p Nic dodać, nic ująć :)
Cio to znaczy " przykłada dużą wagę do swoich psów" ?
Bo nie rozumiem... Najwazniejsze, aby szczeniak był odpowiednio zsocjalizowany, a reszta należy do nowych właścicieli ;)[/quote]
Pysiu, testy psychiczne nic w kwestii IPO nie wyjaśniają. Świadczy tym choćby to, że niektóre rasy oprócz testów, muszą też zaliczyć próby pracy.
A komuś, kto szuka psa do sportu testy psychiczne, ani próby pracy nie wystarczą, dobra socjalizacja tez nie ;) Mówiąc w skrócie taki ktoś szuka szczeniaka po sportowych rodziacach.
W przypadku moich znajomych akurat nie chodzi o wysoki sport, ot, o takie sobie potrenowanie dla przyjemności. Oczywiście fajnie by było, gdyby pies też to lubił i gdyby nie trzeba było się nagimnastykowac, żeby łaskawie zechciał pójśc po śladzie, czy ugryźc rękaw.
Dlatego szukają szczeniaka po rodzicach mających jakieś sukcesy, niekoniecznie światowe, w IPO.
Wyguglowałam już sobie ipowskie bouviery, nic mi z polskich nie wyskoczyło :shake:
Zastanawiam się też, czy jest w tej rasie podział na linie show i work?

ps. a w poprzednim poście zjadłam wyraz, miało być pytanie o hodowców, którzy dużą wagę przykładają do [U]wyszkolenia[/U] swoich psów. Już poprawiłam ;)

------
EDIT.
Znalazłam polską hodowlę Filos, sporo psów z IPO III. Godna polecenia?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...