Jump to content
Dogomania

Bouvikowa zgraja: Homerus, Wandzia i niufeczka Bahiya- ZAPRASZAMY!!


bouvik

Recommended Posts

[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
zacznę od Bahiyi.....dziewczyna przygotowała ci materiał na wypychanie:evil_lol:
:hmmmm: Homerus....typowy facet ...niecierpliwy , nieposłuszny ....:diabloti:...mamy takich;)
[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote]
buhahahahah- materiał na wypchanie- dobre, tylko czemu ja niemyślaca jestem i wyrzuciłam wszystko do kosza?? Taka oszczędność bym miała:razz:
A jeśli chodzi o Homera to on się tak skandalicznie zachowuje pierwszy raz:crazyeye: Oprócz tego, że nie chce stać, kręci się i zwiewa to jeszcze co chwila szczeka
jakby go stado niufoupiorów atakowało:mad: Masakra.....:shake: Coś mi się psisko znerwicowane zrobiło przy Bahiyi i 9 szczeniakach:cool1:
Dobra koniec przerwy- idę dalej walczyć z kudłami;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 620
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Znalazłam fotke :loveu:
[IMG]http://i180.photobucket.com/albums/x1/Zmoroszelmy/2299cz1l.326.jpg[/IMG]
Walcz z Homerusem bo ma się cudnie pokazać :mad:
A o materiał do wypychania chyba się nie musisz martwić bo sianka masz sporo :diabloti: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Znalazłam fotke :loveu:
[IMG]http://i180.photobucket.com/albums/x1/Zmoroszelmy/2299cz1l.326.jpg[/IMG]
Walcz z Homerusem bo ma się cudnie pokazać :mad:
A o materiał do wypychania chyba się nie musisz martwić bo sianka masz sporo :diabloti: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:Pysiu ...dlaczego dajesz 2 razy tę sama fotkę :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote]

myśli, ze nikt nie zauważy i będą pisać jakie piękne fotki wstawiła :diabloti::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[B]czesc Justynko,[/B]

[B]przeczytałam i Cie rozumiem z czesaniem...wiem jak jest...moja dodatkowo tak lubi czesnie łap ze sie kladzie i łapki w rulonik zwija zeby tylko nie moc sie do nich dostac:diabloti: :diabloti: sprytna jest...:diabloti: [/B]


[B]ucałowac prosze ode mnie te ferajne z zabkami swiezo wyrosłymi i tego upiora od Pyski i mame i take tez :loveu:[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:Pysiu ...dlaczego dajesz 2 razy tę sama fotkę :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote]

[quote name='malawaszka']myśli, ze nikt nie zauważy i będą pisać jakie piękne fotki wstawiła :diabloti::evil_lol:[/quote]
No bo jest piękna zwazywszy na to ze było ciemno :eviltong:
I rzeczywiście NIKT mnie nie chwali :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pysia']No bo jest piękna zwazywszy na to ze było ciemno :eviltong:
I rzeczywiście NIKT mnie nie chwali :placz:[/quote][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:pPysiu jakie piękne 2fotki:evil_lol:dałaś:eviltong:[/B][/I][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

hellooo jak idzie obcinanko???? :razz:


zapomniałam Ci powiedzieć co zrobiłam jak czekałam aż mi otworzysz bramkę :evil_lol: ponieważ zapomniałam sobie zapisać Twój tel. a dzwonek nie działał, Homer nie chciał szczekać ani iść po Ciebie, to zadzwoniłam do Pysi żeby mi dała Twój nr tel, ale Pysia nie odebrała i tak stoję i stoję aż nagle :PROXY5::splat:moje bystre oczy ujrzały tabliczkę o hodowli na której jest nr telefonu :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']hellooo jak idzie obcinanko???? :razz:


zapomniałam Ci powiedzieć co zrobiłam jak czekałam aż mi otworzysz bramkę :evil_lol: ponieważ zapomniałam sobie zapisać Twój tel. a dzwonek nie działał, Homer nie chciał szczekać ani iść po Ciebie, to zadzwoniłam do Pysi żeby mi dała Twój nr tel, ale Pysia nie odebrała i tak stoję i stoję aż nagle :PROXY5::splat:moje bystre oczy ujrzały tabliczkę o hodowli na której jest nr telefonu :evil_lol:[/quote]
Dodam że dzieki tej tabliczce Weszka wiedziała gdzie Justynka mieszka :diabloti: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ha! To ja Wam powiem :p Justynka wystawiła się pięknie :multi: Tfu! Znaczy Homerus wystawił się pięknie :multi: Zdobył: CWC, NPwR, BOB i III miejsce w grupie :multi: :multi: :multi: :loveu:
[B][I][SIZE=7][COLOR=magenta]GRATULACJE!!!!!![/COLOR][/SIZE][/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pysia']Ha! To ja Wam powiem :p Justynka wystawiła się pięknie :multi: Tfu! Znaczy Homerus wystawił się pięknie :multi: Zdobył: CWC, NPwR, BOB i III miejsce w grupie :multi: :multi: :multi: :loveu:
[B][I][SIZE=7][COLOR=magenta]GRATULACJE!!!!!![/COLOR][/SIZE][/I][/B][/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Red][I][B]:multi::multi::multi:ogromne Brawa[/B][/I][/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=Red][B][I]dla Justynki i Homerusa:loveu:[/I][/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...