Jump to content
Dogomania

Średnie rottweilery;-)


aga 2

Recommended Posts

a w ogóle Bacardi ma ucho jak basset i jest generalnie paskudna- długa jak pyton, nie związana, opadający zad. Jak dla mnie paskudztwo.
Dziwię się, że sędziowie ją doceniają- nie wiem, za co. :roflt:

Pozdrawiam-

Gosia

PS Teraz aga 2 :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 453
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Phi. Nie dam się sprowokować, jestem oazą spokoju.
Raz, dwa, trzy, cztery...
I jak tylko się spotkamy, to :evil: :snipersm: :krach:
I jak nie skończy championatu, to przez Ciebie, pamiętaj.
:evilbat:

Prosze, najnowsze zdjątko paskudy:
[img]http://img.photobucket.com/albums/v729/gusia/Bibazima.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

A była jedna- przepiękna suka- króciuteńka, zwarta- cudo :evil:
Aga ja sprzedała, bo to przecież jej Siostra wybierała zwierzę do hodowli. :evil:
Ta ładna nazywała się "Różowa kratka". :roll: Bo Blanche to była ta z tyłozgryzem, jeśli dobrze pamiętam?
Chyba.

Aga- ratunku!!!
Mam jedną suczkę. Jest zaje...ta. Charakter, urajiro, inteligencja, łatwość w nawiązywaniu kontaktów...
Zostawić?

Gosia

Link to comment
Share on other sites

Nie była piękna wcale :evil: To była Blanche, tyłozgryz to Bijou.\Się zdecyduj, kurna, bo się wkurzę naprawdę, jak widzisz Bibę, to mówisz, że fajna, a tu proszę, jakieś herezje opowiadasz :evil: :evil: :cry:

No ba... Pewnie, że zostawić :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosia']

Aga- ratunku!!!
Mam jedną suczkę. Jest zaje...ta. Charakter, urajiro, inteligencja, łatwość w nawiązywaniu kontaktów...
Zostawić?

Gosia[/quote]

A od kiedy ty sie kogokolwiek o zgode pytasz? :roll:
Aga, nie słuchaj jej, ona sie nie zna i tyle. Fajną masz sukę... Tylko ten ogon :-?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='znająca się na rzeczy Monia']Aga, nie słuchaj jej, ona sie nie zna i tyle[/quote]

Masz rację. Ta Gosia to ostatnio maupa siakaś, tylko mi by mi przykrości robiła :cry:
A się cieszyła tak samo, jak Biba wygrała Poznań :evilbat:



[quote name='niewiedząca co piekne, a co nie Monia']Tylko ten ogon [/quote]

Ogonek to ona ma sliczny i proszę się od niego odstosunkowac, bo puknę, jak się spotkamy.
I nastepne tez ogonki mieć będą :D

Link to comment
Share on other sites

Cześc Aga , Gosia zapomniałam hasła na forum dogomanii ale już znalazłam i pozdrawiam wszystkie dziewczyny. Aga masz cudne dzieci zdjątka na pewno nie pokazuja jak naprawdę są piękne. Mam nadzieję ,że wreście sie gdzieś spotakmy :roll: :wink:





Wika

Link to comment
Share on other sites

Odczep się, zołzo. Mam kupę roboty w domu, a jest to związane z liczeniem i obliczaniem, a że nie jest to moja ulubiona dziedzina życia, to zajmuje mi to dwa razy więcej czasu niż inne, normalne, czynności, i, summa summarum, nie zaglądam tu codziennie :evil:

Gosia, uwierz mi, że niczego bardziej nie żałuję, niż tego, że poszlaś sobie z rottweilerzego forum. Bo brakuje mi strasznie Twoich komentarzy. Wiesz, że ja przymykam oko :evilbat: Poza tym mogłabyś napisać tam na topiku o Bibie coś w stylu: Jej, jakiego pięknego psa jestem współwłaścicielką :angel:

Ja tam za Tobą tęsknię :cry:

Link to comment
Share on other sites

[b]GOSIA[/b] tak jak pisze [b]dzurga [/b] nie masz co żałować ,że wywalili cie z forum . Ja tez juz nie mam serca do tamtego forum - nawet pożartować nie można , bo będzie nie na temat :evil: . A zreszta nie mam psa wystawowego więc też nie nalezę do scisłego grona hodowców.

Dobrze ,że aga załozyła ten temat - to nawet towrzysko można tu sie spotkać . :wink: . Nie omawiając nawet psów agi :roll: . :D .

Link to comment
Share on other sites

Fakt- nie poczytasz, bo tematy nie ruszane dwa tygodnie znikają z forum, nie tak, jak tu, ze można odświeżyć.

Aguś- a co Ty tak liczysz? Kaskę?
Chciałam też nadmienić nieśmiało, że mozna użyć kalkulatora :drinking:

Obawiam się też, że mnie tu wytropią i przyczepią się o słowo "stado", użyte w poprzedniej wypowiedzi.

Gosia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosia']Fakt- nie poczytasz, bo tematy nie ruszane dwa tygodnie znikają z forum, nie tak, jak tu, ze można odświeżyć.
[/quote]

Już nie znikają 8)

[quote name='Gosia']Aguś- a co Ty tak liczysz? Kaskę?
[/quote]

Ha, ha, ha... Chyba że na KaŚkę, tylko nie wiem, jaką :roll:


[quote name='Gosia']Chciałam też nadmienić nieśmiało, że mozna użyć kalkulatora [/quote]

A wyobraź sobie, że czasami to nawet moje obliczenia na piechotę zgadzały się z tymi na kalkulatorze
:drinking: [/b]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...