Jump to content
Dogomania

GAJA - moja bokserka


Jagoda1

Recommended Posts

Ostatnio na moim osiedlu wyroiły się mamy wożące w wózkach mniejsze lub większe dzieciaczki.
W słoneczne dni są ich dosłownie miliony, a od jakiegoś czasu dołączyłam do nich i ja.

Zawsze zabieram na spacer piszczącą zabawkę, żeby mieć wabik na Gajkę, na wypadek, gdyby postanowiła zapolować na jakąś zwierzynę łowną ( ostatnio to był pan przemieszczający się za pomocą kijków nordic walking ). Ale Gaja ciągle zabierała mi piszczałkę z koszyka pod wózkiem, więc schowałam ją gdzie indziej.

Gaja podbiega, zagląda do koszyka, a tam...pusto. Zastanowiła się więc chwilkę, pomyślała i... doszła najwidoczniej do wniosku :
że "skoro TU nie ma zabawki to może jest TAM ?"...

...wyobraźcie sobie Gaję jak gania w tą i nazad po trasie spacerowej i zawzięcie przeszukuje wszystkie koszyki pod wózkami innych spacerujących mam ...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Znam te widoki
[IMG]http://img641.imageshack.us/img641/4689/img2537a.jpg[/IMG]

[FONT=Tahoma]Moja tez czasami jak się nudzi to potrafi nieźle narozrabiać. A jej miśka i poduszkę zaszywałam chyba ze 100 razy a i tak zawsze ją rozpruła [/FONT]:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 9 months later...

12 lipca 2011 Gaja skończy już 5 lat !


Gajeczka ostatnio spoważniała i nawet czasem zdarza jej się "groźnie" zaszczekać w naszej "obronie"

Gaja ma się znakomicie, sypia na kanapie, biega po polach i jak co roku - rozpoczęła radośnie sezon kąpieli w bagienku i taplania się w błocie.


Mam nadzieję, że latem uda mi się nieco odświeżyć wątek - na razie niestety - brak czasu.

IMG_3614.JPG

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

No pewnie...!:lol: Nasze sunie kiedyś tak się bawiły.

Gaju, jubilatko, duzo zdrowia...:)
Kiri w przyszłym roku, w lutym, kończy 8 lat..., jak ten czas leci;).

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-lrdUpjtffWs/UD8hnHBfaPI/AAAAAAAAAfg/o5a55zkqrA8/s640/P9050008.JPG?gl=PL[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 8 months later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...