Jump to content
Dogomania

GAJA - moja bokserka


Jagoda1

Recommended Posts

[quote name='Evra']Ubranko dla Gajki było zakupione na szkolenie, ponieważ sporo ćwiczeń było stacjonarnych-"siad-zostań-waruj-zostań itd." i Gaja trzęsła się z zimna. Ubranko trochę pomogło i chętniej wykonywała ćwiczenia. Poza tym Gaja ma mniej sierści niż inne boksery i nie ma tłuszczyku pod skórą, dba panna o linię:evil_lol:. Porównywałam ją z kilkoma bokserkami i inne mają więcej włosów.

Myślę, że ubranko jest bardziej dla mojego dobrego samopoczucia niż jej, na spacer w śniegu założyłam jej kubraczek tylko po to, żeby zrobić zdjęcia, Gajka fajnie w nim wygląda.

Dopóki bokser ma możliwość swobodnego biegania to kubraczek nie jest absolutnie potrzebny, pies wytwarza wystarczająco dużo ciepła. Na szaleństwa w zaśnieżonym parku nie będzie potrzebny.

Kubrak przydaje się w sytuacjach, gdy pies musi zostać na chwilę na mrozie w bezruchu np. gdy czekasz z nim na przystanku na mrozie, albo gdy wychodzi na spacer na krótkiej smyczy i nie może się rozgrzać.

Ja na spacery z bieganiem nie będę zakładać Gai kubraka, może jak będą mrozy to będzie w nim wychodziła na wieczorne siku. Kubrak przydaje się też gdy pada deszcz lub śnieg, a ja muszę wyjść z Gają przed pracą. Łatwiej ją wtedy wyciągnąć, bo nie chce się ruszyć od drzwi :evil_lol:.[/quote]
Jestem po wrażeniem:lol:...
Dom Gajeczki jest "niemożebnie" wyedukowany!:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jagoda*']A Mikołaj był? Nie przyniósł?:shake:
To może Gwiazdor zlituje się nad nami?[/quote]

Obawiam się, że nie...:shake: A zdjęcia wychodzą takie:

[IMG]http://img81.imageshack.us/img81/7279/img0333tm0.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Foty szałowe! Super! Fafulinka koffana
[URL="http://img227.imageshack.us/img227/4620/img0198dr0.jpg:loveu::loveu::loveu:"]http://img227.imageshack.us/img227/4620/img0198dr0.jpg[/URL]
[URL="http://img227.imageshack.us/img227/4620/img0198dr0.jpg:loveu::loveu::loveu:"]:loveu::loveu::loveu:[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Zdjecia fantastyczne !
Zazdroszczę śniegu - u nas co prawda w nocy trochę białego puchu spadnie , ale w dzień wszystko się rozpuści.
Co tu za święta bez śniegu ?! :shake: Zero atmosfery świątecznej .. a jeszcze te łańcuchy i mikołaje w supermarketach po 15 listopada ... to na pewno nie sprzyja świątecznej atmosferze ! :lol:

A ja chciałabym troszkę więcej zdjęc - na śnieg popatrzę sobie na fotach :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

No cóż, aparat dalej w serwisie, więc nie będzie świątecznych foteczek w czapce Mikołaja :placz:.

Gaja ostatnio wyjątkowo grzeczna, w domu dużo śpi, albo się bawi, na spacerkach biega jak szalona i nawet wraca na zawołanie.

Odkryłam, że nie wolno jej wołać jak ma jakąś "zdobycz" w pysku, wtedy wołanie nie ma najmniejszego sensu, Gajce od razu przypomina się zabawa w berka. Trzeba poczekać, aż jej się znudzi, albo zgubi gdzieś łup i wtedy wołać na gryzak.

Próbuję podtuczyć nieco Gajkę na święta, ale ona dzielnie stawia opór. :evil_lol:
Chciałabym, żeby miała taką mięciutką dooopeczkę do klepania jak inne boksie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Evra']No cóż, aparat dalej w serwisie, więc nie będzie świątecznych foteczek w czapce Mikołaja :placz:.

Gaja ostatnio wyjątkowo grzeczna, w domu dużo śpi, albo się bawi, na spacerkach biega jak szalona i nawet wraca na zawołanie.

Odkryłam, że nie wolno jej wołać jak ma jakąś "zdobycz" w pysku, wtedy wołanie nie ma najmniejszego sensu, Gajce od razu przypomina się zabawa w berka. Trzeba poczekać, aż jej się znudzi, albo zgubi gdzieś łup i wtedy wołać na gryzak.

Próbuję podtuczyć nieco Gajkę na święta, ale ona dzielnie stawia opór. :evil_lol:
Chciałabym, żeby miała taką mięciutką dooopeczkę do klepania jak inne boksie.[/quote]

Szkoda, że aparatu nie ma, ale, co tam, poczekamy na zdjęcia.:razz:
Z tym łupem to u większości psiaków tak jest...co mi zrobisz, jak mnie złapiesz...;)

Jeszcze trochę, a będzie po czym klepać, na pewno!
Mizianko dla Ślicznotki ode mnie, buziaki od Kiri, a może odwrotnie?:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...