Jump to content
Dogomania

Kraków - AMBROZJA za TM!!! Straszny ból.... ;( Tyle jeszcze było przed nią ;(;(;(


Jagienka

Recommended Posts

dZIEWCZYNY STAŁO SIE NIESZCZĘŚCIE ,DZWONIŁA PANI ANIA ,ZE AMBROZJA ZERWAŁA SIE I UCIEKŁA .BIEGNIE Z OŚ.RUCZAJ Z UL .CHMIELEWSKIEJ PRZY STADNINIE KONI W KIERUNKU CMENTARZA .MA CZERWONA OBRÓŻKE I KAWAŁEK SMYCZKI KTÓRA PRZEGRYZŁA NIEBIESKIEJ.
dZIEWCZYNY PROSZE O POMOC ,MOŻE JEST KTOŚ Z TEGO REJONU I MOZE JUTRO SIE ROZEJRZEĆ .
JA JUTRO ZADZWONIĘ DO SCHRONISKA ALE NIE MAM TERAZ DRUKARKI BO NIE JESTEM W PRACY ŻEBY WYDRUKOWAC ZDJĘCIE Z PROŚBĄ O JEJ ZŁAPanie.
Może ktos ma jakiś pomysł co robić.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jest mała szansa ,ze Ambrozja się odnajdzie ,wczoraj wieczorkiem wróciła w miejsce z którego uciekła bo państwo ja zauważyli z okna ale jak wyszli to ona uciekła.Beda jej wystawiać jedzenie ,a pani Ania jedzie dzisjaj z samego rana może na jej głos przyjdzie.ja niestety nie moge pomóc bo za 5 min.wyjeżzam po moja foksiulke do niepołomic i zawoże z Irenka do Gliwic do nowego domku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='black_sheep']Aboroziu wróć do domu!!!!!!!!!:(:(:([/quote]
TAK WRÓĆ.
wŁASNIE PANI aNIA JEDZIE Z mix pekińczykiem Jasiem tez z naszego schroniska szukać Ambrozji bo ona się z nim zaprzyjażniła. Ambrozja pokazuje się od czasu do czasu pod blokiem tych państwa ,a ja wysłałam ogłoszenie do gazety ,że czeka nagroda na osobę ,która ją złapie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Foksia i Dżekuś']TAK WRÓĆ.
wŁASNIE PANI aNIA JEDZIE Z mix pekińczykiem Jasiem tez z naszego schroniska szukać Ambrozji bo ona się z nim zaprzyjażniła. Ambrozja pokazuje się od czasu do czasu pod blokiem tych państwa ,a ja wysłałam ogłoszenie do gazety ,że czeka nagroda na osobę ,która ją złapie.[/quote]
najgorzej będzie jak jakiś element się zainteresuje nagrodą, będzie chciał ją za wszelką cenę złapać, przestraszy ją i ona juz nie wróci pod blok...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Foksia i Dżekuś']pani Ania zlapala Ambrozje :lol: :lol: :lol:[/quote]
ufffff Dzielna psica, ze sobie poradziła i pomimo swoich uprzedzeń zaufała... Pani Beato opłacało się spędzać tyle czasu z nia i tylko z nią w schronisku prawda? To zaufanie do człowieka to głównie Pani zasługa :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jagienka']ufffff Dzielna psica, ze sobie poradziła i pomimo swoich uprzedzeń zaufała... Pani Beato opłacało się spędzać tyle czasu z nia i tylko z nią w schronisku prawda? To zaufanie do człowieka to głównie Pani zasługa :loveu:[/quote]
Jagienka to jest tylko i wylacznie zasluga pani Ani ,ze ja wziela i resocjalizowala i dbala o nia ,w schronisku to bylo nie mozliwe.
Ale wiem ze każdy czas poswiecony psiakowi sie liczy ,dlatego wszyscy walczymy o ich lepszy byt.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...