Jump to content
Dogomania

Erman-prawie doberman


Erykowa

Recommended Posts

Marta dzięki :) zasłużył

Angi nie został w Katowicach ;)

 

W pociagu zachowywał się idealnie.Droga do poznania a potem jeszcze kawałk kolejami wielkopolskimi czyli prawie 8 godzin podrózy przeszła bez najmniejszych problemów.Na początku tylko koniecznie chciał leżeć na korytarzu,żeby wszystko wiedzieć ale już przed Katowicami ułozył się pod fotelami i spał cłą podróż.Niektórzy,jak wysiadaliśmy byli mocno zdziwieni,że taki (duży) pies jechał z nimi w wagonie ;) Powrotna droga gorsza bo upał i oczywiście bez klimatyzacji :( więc z pół drogi zamiast spać grzecznie siedział bo wyżej był lepszy przewiew.Nawet we Wrocławiu stało się to czego się obawiałam-dosiadł się do nas pies :) ale po kilku uciszeniach przestał zwracac na niego uwagę (popiskiwać).

 

Kilka zdj. jeszcze z domu-w tym z lodowym śniadankiem w ogródku

4louuw.jpg

 

2a78nm1.jpg

 

f4e4wz.jpg

 

I już z wakacji czyli Erman w swoich rodzinnych wielkopolskich stronach

 

zn4wnl.jpg

 

x1kjyg.jpg

Link to comment
Share on other sites

1hxuzt.jpg

 

x3tog8.jpg

 

10dgx8w.jpg

 

mrwqdy.jpg

 

i z podróży do domu.Ostatnie 1,5 h z Katowic mieliśmy cały wagon dla siebie :)

2efng1z.jpg

 

Muszę też napisać,że łącznie bilety sprawdzało nam 6 ciu kontrolerów i wszyscy byli bardzo mili i zawsze zagadali coś sympatycznego na temat psa:)

Link to comment
Share on other sites

Dzięki dziewczyny.

agutka zapraszamy częściej ;) A pan doberman już 20 mieś.skończył więc w końcu jakoś trzeba dorosło wyglądać ;)

 

Mam trochę zdjęć z naszych codziennych spacerów.A jutro znów czeka nas podróż do Wlkp tylko tym razem autem.Potem tydzień hasania po polach,puszczach i jeziorach :)

 

hsj8xs.jpg

 

2vvjh5k.jpg

 

27yu2c7.jpg

 

2u4kkn9.jpg

 

v7efba.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dzięki dziewczyny !
Amber Mazur zazdroszczę :)

A my dziś zapisaliśmy się na Tyski dogtrekking :) Juz nie mogę się doczekać i zabieram się serio za kondycję; )

To się widzimy! 
Chyba, bo jeszcze nie wiem, czy znajomi startują, czy zabiorę się ostatecznie ze schroniskiem :) 

Link to comment
Share on other sites

Małgonia,Talia witam znów :)

 

Talia jakis taki masywniejszy się robi choć na niektórych zdj.jak szczypior wygląda a na niektórych już "mocniej". Waży prawie 37 kg.Przynajmniej przed wyjazdem na wakacje tyle ważył ;). Także podwoił wagę odkąd jest u nas.

 

My dziś wróciliśmy.Było super-może z wyjątkiem tych upałów .Strasznie żałuję tej pogody bo jeszcze więcej byśmy zmaszerowali.Choć mój aparat a potem Wy mogli byście nie wytrzymać takiej ilości zdjęć ;)

 

Bardzo się ograniczałam przy wyborze a i tak jest tego sporo ...

 

Trafił mi się swietny pies.On wszystko przymuje ze spokojem.Gdzie idziemy ,co sie dzieje wszystko jest ok.Ani lęk ani agresja.

I w pociagu i w samochodzie idealnie.W "obcym" domu zupełny spokój ,na festynie jak u siebie na podwórku,nad jeziorem przesypiał.Może trochę dawał popalić w lesie jak poczuł zwierzaki i na podwórku jak któryś kot za bardzo się zbliżył ale to szczególy.Bylismy tez u szwagierki która ma 7 małych piesków i tez pełen spokój.kazałm leżeć przy mnie i leżał.Czasem zapiszczał ale to nic w porównanu z tym co było.Tak samo na plazy gdy oprócz nas były też inne psy.

 

mh6b2s.jpg

 

bea00.jpg

 

28k2ec8.jpg

 

23mvrr6.jpg

 

a0gwuc.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...