Jump to content
Dogomania

Erman-prawie doberman


Erykowa

Recommended Posts

Też jestem ciekawa.Bordowe pewnie przetestujemy porządnie w Tychach 05 .09 bo wybieramy się na zawody.Kagan wielki ale jak "zieje" już miejsca nie tak dużo ;) I musiałam ostatnio mu go trochę "spłaszczyć" bo zrobił się lekko ciasny "na policzkach".

Link to comment
Share on other sites

Dziś testowaliśmy w terenie juliusy.I powiem,że są genialne dla psów chodzących na lince.Bordowe miał raz i sprawdzają się jak idzie na pasie.Fajnie ciągnie jednak przy lince się przesuwają.A czarne trzymają się swietnie i linka nie plącze się jak na obroży.

cały czas "goniły" na burzowe chmury ale udało się i nie zmokliśmy za to stanowiły fajne tło do zdjęć :)

 

t56tyx.jpg

 

kdq1ci.jpg

 

350mbue.jpg

 

2my3hmw.jpg

 

2m69vle.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dzięki dziewczyny.

Majkowska jesteśmy już bez szwów.Łapa pięknie zrośnięta.Ponoć było to takie równe,tylko po skórze cięcie i właściwie zaraz po zranieniu zszyte,że wetka zdecydowała się zdjąć te klamerki wcześniej.Miał je nie cały tydzień.Wcześniej uważałam,żeby nie zamoczył.Jest jeszcze mała blizna ale widac,że z dnia na dzień bardziej znika i zaczyna zarastać bardzo.

Link to comment
Share on other sites

Black ja bardzo się z nich cieszę,sprawdzają nam się super

 

I mogę napisać,że Erman będzie miał nowego kolegę...swoja miniaturkę czyli pinczerka.Dziewczyna która jeżdzi na moich koniach właśnie odebrała z hodowli 2 miesięcznego malucha :) :) Niech tylko się poszczepi do końca i podrośnie to na pewno spotkamy się na jakimś spacerze :)

Link to comment
Share on other sites

Hej.

Napisy mozna zmieniac.U nas w sklepie mozna kupić inne ale wybór właśnie typu policja,ochrona.Patrzyłam na strone producenta.Tam jest masa do wyboru+mozna zamówić własny napis i wcale to nie jest takie drogie.Mąż chciał ,żebyśmy zamówili napis Erman ale pomyslałam,ze wtedy każdy będzie za nim tak wołać i miałam rację bo duzo spotkanych osób albo uważa,ze nazywa się Julius-i go tak wołają ;) a inni uważają,ze na pewno jest po jakieś szkole/tresurze o nazwie K9 ;)

Ja może kiedyś skuszę się na inny napis ale to nie teraz.Był plan na "Gangster" albo "El Bandito" jest też "dobipower" ;)

Link to comment
Share on other sites

No wiesz Naklejka ;) jak możesz ,choć u nas też pojawił sie pomysł na napis "princess' :)  Bo mąż sie śmieje,ze on taki delikatny-choć wczoraj mocno się zsapał /mąż/  aby wygrać walkę o piłkę :) :) ale ze wzgl.na budowę i plany kastracyjne

 

U nas upały znów straszne.W prawdzie mamy super miejsce na spacery-jakieś 10-15 min samochodem od domu-las i woda ale jest to super miejsce dla większości i tłumy wiecznie są.Ostatnio spotkaliśmy państwa z 20 letnim kundelkiem.Szedł statecznie w tempie slimaka,wyglądał na swój wiek ale dziarsko maszerował.

 

30jp84i.jpg

 

2qsscb6.jpg

 

zus7z7.jpg

 

fn8tbt.jpg

 

fc8xee.jpg

 

 

A po weekendzie czeka nas mega wyprawa :) Wybieramy się pod Poznań i Eryczek będzie miał swój debiut w pociagu w dodatku na trasie Kraków-Poznań :) Mam nadzieję,że jakoś to przeżyjemy.Oby nie było wielkich upałów i...nie jechał z nami w tym samym wagonie jakis inny pies.Z resztą powinnam sobie poradzić :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...