Jump to content
Dogomania

Erman-prawie doberman


Erykowa

Recommended Posts

No niestety ;) Kumpli co raz więcej ale większość takich co ermanowi pod brzuchem przejdą ;)

Choć moje córki się śmieją,że ma watrą siebie dziewczynę w dodatku ona go męczy bardziej niż on ją :) ale to niestety wszystko w parku na linkach bo właścicielka Brendy najczęściej po parku z wózkiem chodzi a do tego mów,że niestety Brenda też nie do końca odwołalna więć strach puścić takie dwa ;)

A Brendziocha to sznaucer :) tylko ciut niższa od Ermana a na pewno masywniejsza więc jak się bawią to "kasują" wszystko co na drodze

Link to comment
Share on other sites

a dokładniej???

Bo ogólnie to my bardzo chętni zawsze,tylko czasami kiepsko z czasem i transportem :(

Jak wszystko pójdzie po mojej myśli to chciała bym bardzo wystartować 26.IX w Wiśle w zawodach dogtrekkingowych i bardzo by nam się wcześniej przydało spotkać w "kupie" obcych psów ;)

Link to comment
Share on other sites

26 wrzesnia ;) ! za tydzień bym się nie pisała ,po pierwsze właśnie chcę go sprarwdzić w bandzie psów,po drugie trzeba by najpierw samemu 17 km przelecieć-tzn gdzieś pod domem zanim "za góry" się weźmiemy a po trzecie może najmniej ważne ale na wrzesień bez jajek już powinien być ;)

 

A dolinki były by super !!! ja mam wstręt do jazdy autem po mieście-Krakowie a w dolinki mamy blisko i po drodze :)

 

To bardzo chętnie bym się przyłączyła.Jak nie na cały wypad to choć na chwilę.Jak coś będziesz wiedzeć daj znać

Link to comment
Share on other sites

Hej

No właśnie.Ja nie boję się o kondycję Ermana tylko o ten początek.Jak zobaczyłam zdjęcia z zawodów co były teraz a na starcie ze sto psów to lekko się przeraziłam ;) On przy psach to piszczy,szczeka i do każdego chce podejść powąchać.Ekscytacja w 100%

Link to comment
Share on other sites

W grupie może się opanuje bardziej (chociaż moja w grupie to ze strachu chce uciec, ale z reguły przed owczarkami ;)). Będę chciała ją na wystawę wziąć jakoś w tym roku, może trochę ją "naprostuję". No i dogtrekking mnie kręci, zwłaszcza jakby się szło z kimś, kogo się zna :)

Link to comment
Share on other sites

Ja na wystawę bym się bała,że wstyd będzie a do tego porozprasza te z pokazów :)

Też brakuje mi towarzystwa do takiego trekkingu ale liczę,że na zawodach w śród tylko ludzi może się kogoś "sensownego" spotka.Choć pewnie zawody co raz popularniejsze i już są jakieś tak grupki "wzajemnej adoracji"

Link to comment
Share on other sites

Ja to się tak martwię bo właściwie nie wiem jak on się zachowa bo do tej pory max.na raz spotkaliśmy te "nasze" 4 psy i on wtedy nic oprócz tych psów nie widzi :)

Ale jak Waldek też nie zachowuje się jak ułożony stateczny psiak przy takich spotkaniach to jestem spokojniejsza ;)

Link to comment
Share on other sites

O to trochę dobrze,że nie jutro choć staralibyśmy się zebrać :)

 

Erman właśnie tak samo ale po spotkaniach z naszą mikro trójką widzę,że jest postęp tylko obawiam się,że to postęp przy tej konkretnej stawce psów ;)

 

Dziękuję za banerek :)

I napiszę,że on zmieniony nie przypadkiem ;)

Prawie rok temu zobaczyłam na żywo i przywiozłam tego potworka do domu.Raju jaki on był brzydki! Gdzie ja oczy miałam ;) Dopiero teraz to widzę

 

Zdjęcie zrobione w dniu kiedy stał się nasz  22.04.2014

2jdgx0o.jpg

 

mkk64l.jpg

 

Także wiecie,nowy banerek-nowy/dorosły Erman i kolejny rok razem

 

a w ogóle Majkowska "strzeliła byś' sobie też jakiś :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...