Jump to content
Dogomania

Erman-prawie doberman


Erykowa

Recommended Posts

To ja chyba zaopatrzę się w ten arthrofos.Muszę tylko przeliczyć jak nam to wychodzi,ale wydaje mi się,ze duzo taniej niż caniviton.On w prawdzie w proszku ale Er nie ma problemu z tabletkami.Nie chce dawać mu byle czego/najtańszego a jak dawaliście psom to zakładam,ze sprawdzone :)

 

pomarańczka-jeszcze na śniegu

6jiy68.jpg

 

solto1.jpg

 

2hrhnqo.jpg

 

a dziś już resztki sniegu i wiatr łeb urywa :(

30ww00g.jpg

Link to comment
Share on other sites

Arthrofos to ma akurat raczej słabe przyswajanie, o ile nie znikome. W tej cenie się nie kupi dobrego preparatu na stawy. Jak już chcesz suplementować Eryka, żeby to faktycznie miało jakiś sens to polecam te produkty http://www.tofivet.pl/pl/k/cortaflex-preparaty-ochrona-stawow-psa

Lub Cani Agil, jest fajny, dlatego, że ma w miarę naturalny skład http://allegro.pl/listing/listing.php?order=m&string=CANI+AGIL&search_scope=category-90078&bmatch=seng-v10-p-sm-ssqm-1-o-1222

Link to comment
Share on other sites

Amber to przez weekend się dokształacam,wybieram i w przysz.tyg.zamawiam.Właśnie na takie ceny byłam przygotowana bo za tyle kupowałam dla poprzedniego psa.Z tym,ze on i leciwy i zaawansowane zwyrodnienia miał.

 

Majkowska piłka kupiona w "Majstrze" za 10 zł.Nie sadziłąm,ze za taką kasę tyle wytrzyma ;)

Link to comment
Share on other sites

Dzięki :)
No właśnie sama nie wiem co o tym myśleć ale jak leczyłam Toudasa to ceny były w okol.200zł za opakowanie i na takie się nastawiałam.

Ale to co podesłała Amber w drugim linku tańsze.Mętlik mam niezły dlatego będę szukać i dowiadywać sie od znajomych wetów.Więcej niż 200zł za opakowanie nie dam,nie ukrywam,ze wolę coś tańszego ale znów dawać tanie po to,żeby nie działało to bez sensu.A ten arthofos sporo osób chwali,Ja znów widziałam u Toudiego poprawe po canivitonie-a opinie bardzo różne .Może róznie działają na różne psy????

 

a zmieniając temat-chyba będę musiała Erykowi leżankę przenieść ;)

 

2wqzm8m.jpg

 

(przepraszam z akiepskie zdj.ale cięzko mi było przy takim świetle)

Link to comment
Share on other sites

będzie to jego nowe centrum dowodzenia ;)

No właśnie uwielbia tam siedzieć bo ciepełko ale swoje ulubione miejsce ma w kuchni bo z tamtąd ma najlepszy widok na wszystko

 

Vailet,Ty$ka dzięki.Ciesze się,ze zdecydowałm się na pomarańcz.A z tą maścią psa co łatwo dopasować kolor to i dobrze i źle,bo tak byłby mniejszy wybór i może mniej kasy by szło ;)

 

Majkowska bo on kocha ciepełko.

 

Oscar Patric na szczęście do piecyka się nie "klei" bo on gorący może być bardzo.Za to lubi przed spaniem usiąść tak przy kaloryferze,żeby jak największą powierzchnią ciałka się do niego przykleić :)

Link to comment
Share on other sites

Vailet,Ty$ka dzięki.Ciesze się,ze zdecydowałm się na pomarańcz.A z tą maścią psa co łatwo dopasować kolor to i dobrze i źle,bo tak byłby mniejszy wybór i może mniej kasy by szło ;)


Cos o tym wiem :p pomarancz tez ostatnio kupilam i to jedna z moich ulubionych obroż
Link to comment
Share on other sites

Cos o tym wiem :P pomarancz tez ostatnio kupilam i to jedna z moich ulubionych obroż

I dobrze go widać.Choć chyba przez to,ze jasna i szeroka to najbardziej się brudzi ze wszystkich które mam.

 

A dziś u nas tak pięknie,że jak tylko odwiozłam dziewczyny do szkoły,nakarmiłam konie i zrobiłam zakupy to rzuciłam wszystko i poszlismy z Erykiem na "weekendowy' -czyli ponad 2 godz.spacer ;)

.Było cudnie,aż nie chciało się wracać.Może z wyjątkiem dużej ilości spotkanych luzem psów-chyba cieczki się zaczęły :(

 

na wesoło ;)

2nqfck5.jpg

 

i na poważnie ;)

wlt8wg.jpg

 

r0ealg.jpg

 

tu w końcu podoba mi się jego "klata"

klob5.jpg

Link to comment
Share on other sites

Klata będzie rosła :)
Takie dni jak teraz, w zimie są szczególnie cenne. Jakby były na wiosnę, to nawet nikt by nie zwrócił uwagi ;p

A obroża naprawdę wyśmienicie mu pasuje. Też się czaiłam na pomarańczową, bo chyba to jest jedyny kolor (oprócz różowego ;p) jakiego nie mam w zbiorach, no ale czekolada to jednak nieco trudniejszy kolor i nie wiem czy by pasował. Szczególnie, że za pomarańczowym nie szaleje specjalnie.

Link to comment
Share on other sites

Amber pomarańcz powinien też dobrze na nim wyglądać :)

I właśnie ten pierwszy słoneczny/ciepły dzień to w domu nie mogłam usiedzieć.Dziś już mamy 4ty z kolei i już tak nie "wariuję" ;) Choć na spacer długi zaraz idziemy.A wczoraj byliśmy pod pałacem i mam zdjęcia pana hrabiego Ermana,potem wstawię

 

M@rt@ on właśnie na niektórych zdjęciach taki poważny/groźny a na następnych wariat z mało poważną miną :)

Link to comment
Share on other sites

Respekt i groźny jak nie wiem.Poszliśmy dziś na spacer na "najbliższą" łączkę.Nie wzięłam aparatu (bardzo żałuję).Er na lince,w oddali zobaczył pana chyba z ogarem i ciągnął bardzo :( więc mnie wkurzył.Na szczęście pan znikł z widoku a my poszliśmy na tą łąkę.Po chwili przyszedł Rico-spotkalismy go już z 3 x ale ostatnio jakoś wewrześniu.Pani od Rica zaproponowała,zebysmy spuściły psy żeby się wygoniły.Ricko tak gonił Ermana,że ten zwiewał aż się kurzyło.Z tym,że jak tylko Rico odpuszczał to wtedy er znów podchody do niego i Rico znów z zębami na Erka a ten w nogi.Na szczęście i z czego jestem bardzo zadowolona nie oddalał się i na zawołanie przyszedł.Gdy odchodziłam bo widac  było,ze z zabawy nic nie wyjdzie bo Rico co raz bardziej agresywnie się zachowywał,Eryk "wyszedł" z obroży i poleciał do niego.Ale zawołałam "wróć" i wrócił.Nawet nie wiecie jaka byłam dumna ;)A pani Rica nie mogła sie Ermana nachwalić.A na koniec najlepsze...bo specjalnie nie pisałam Rico to jack rassel.Takiego to mam mordercę ludzi a szczególnie psów co ucieka przed czymś o co mógłby sie potknąć :)

 

Teraz z innej "beczki". Zmieniłam hasło-bo nie chiało mnie zalogować z tel.i teraz jak wchodzę na forum to nie mogę wyświetlić 'nowych wiadomości w wątkach w których uczestniczyłam".Tylko są albo wszystki w których cos napisano albo napis zawartość niedostępna.Wkurza mnie to strasznie,

 

zdjęcia pałacowe

kolejny przykład jakiego mam mordercę- właśnie obszczekuje straszną kulę śniegu oblepiona liśćmi,do której nie chce podejść (no dobra wszędzie śnieg już stopniał tylko ona była więc mogła go zaatakować taka samotna ;) )

 

25p1iyu.jpg

 

2cy18qt.jpg

 

33dh9hg.jpg

 

2cxaz2q.jpg

 

zt7q8n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...