Jump to content
Dogomania

Galeria Sary :)


agaciaaa

Recommended Posts

[quote name='agaciaaa']

Najbardziej mnie wkurza, że nie mam jak jej zważyć i sprawdzić jak to rzeczywiście wygląda w kg ;) Bo nasza wetka na macierzyńskim, a żaden inny wet w S-ce nie posiada wagi :roll:[/QUOTE]

dawaj do czarnej :P

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 17.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Alicja']z pocztą zartowałam :lol:
storczyka uwiecznij na fotce ;)[/QUOTE]

Jakby pozwolili, to czemu nie :diabloti:

Uwieczniłam jak tylko kwiatuszek się rozwinął, czyli w czwartek rano ;) ale jestem w pracy, więc się nie pochwalę na razie.

Link to comment
Share on other sites

E tam znajomego, Sarę w duże pudełko ( takie po tv na przykład), idziesz na pocztę i mówisz że musisz przesyłkę zważyć, czy jeszcze coś dodać czy odjąć, bach, potem mniej wiece odejmujesz wagę pudła i gotowe :diabloti:

pozwól że kwiatuszkiem ekscytować się nie będę :evil_lol: wolę moje kaktusy :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Luzia']E tam znajomego, Sarę w duże pudełko ( takie po tv na przykład), idziesz na pocztę i mówisz że musisz przesyłkę zważyć, czy jeszcze coś dodać czy odjąć, bach, potem mniej wiece odejmujesz wagę pudła i gotowe :diabloti:

pozwól że kwiatuszkiem ekscytować się nie będę :evil_lol: wolę moje kaktusy :lol:[/QUOTE]

Sara aż tak nie schudła, żebym mogła ją wcisnąć w pudło po tv :diabloti: no chyba, że po takim z przed 20 lat :evil_lol:

No wiesz! Ja miałam mega radochę jak w końcu się pojawił pierwszy kwiatek :loveu: a pączków jest mnóstwo, więc liczę na długie kwitnienie :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaciaaa']Sara aż tak nie schudła, żebym mogła ją wcisnąć w pudło po tv :diabloti: no chyba, że po takim z przed 20 lat :evil_lol:

No wiesz! Ja miałam mega radochę jak w końcu się pojawił pierwszy kwiatek :loveu: a pączków jest mnóstwo, więc liczę na długie kwitnienie :loveu:[/QUOTE]


No o takie duże mi chodziło :lol:

O ile z tej radości go nie ukatrupisz - na przykład zbyt obfitym podlewaniem :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Luzia']No o takie duże mi chodziło :lol:

O ile z tej radości go nie ukatrupisz - na przykład zbyt obfitym podlewaniem :evilbat:[/QUOTE]

:lol:

Nie nie nie, trochę się dokształciłam w temacie storczyków, dużo czytałam, więc raczej nie powinnam go zabić :cool3:

[quote name='magdabroy']Super :multi:[/QUOTE]

Cieszyłam się jak głupia, jak się w końcu doczekałam :lol: teraz czekam na kolejne kwiatki :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Luzia']:diabloti::diabloti:[/QUOTE]

No wiesz, nigdy nic nie wiadomo... :diabloti:

[quote name='dOgLoV']Bardzo słoneczne dzień dobry ;)[/QUOTE]

U nas słoneczno-deszczowe ;) Ale ja i tak cały dzień w pracy, więc mi to w zasadzie lotto.



:loveu::loveu::loveu:
[URL="http://s568.photobucket.com/user/agaciaaas/media/Wika_zps1ffec619.jpg.html"][IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Wika_zps1ffec619.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']w pracy w niedziele ?? Boga sie nie boisz ?? :diabloti:


ale słodka dzidzia :loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]

No nie bardzo mi się to podoba, ale niekoniecznie przez wzgląd na Boga :diabloti:

Noooo już nie taka dzidzia, ale że słodka to fakt :loveu:

[quote name='magdabroy']A co to za dzidzia? :hmmmm:[/QUOTE]

Moja bratanica, a zarazem chrześniaczka ;) pokazywałam już ją tutaj.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']Pamiętam, że już kiedyś wstawiałaś jej zdjęcie, ale się mała strasznie zmieniła :)[/QUOTE]

Nooo rośnie, to się zmienia, ma już ponad pół roku :)

[quote name='Luzia']Źle ze mną... Coraz bardziej ciągnie mnie do małych słodkich bobasków :([/QUOTE]

Hahaha mnie też, szczególnie jak się napatrzę, ale raczej szybko mi przechodzi :eviltong:

[quote name='Aleks89']Dzieci śmierdzą.[/QUOTE]

Hahaha Olek jak zawsze musi co pier**lnąć :evil_lol: dzieci pachną! No chyba, że się sfajdają, to fakt, śmierdzą, ale chwilowo :diabloti:

[quote name='Luzia']Faceci zdecydowanie bardziej[/QUOTE]

O to to to! :p

[quote name='magdabroy']Nie znasz się :eviltong: Niemowlaki tak słodko pachną :loveu:[/QUOTE]

Właśnie! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaciaaa']Facet nie musi być menelem, żeby się spocić :diabloti:[/QUOTE]

Dokładnie, nie zapomnę jak do pracy autobusem jeździłam, niby tylko 12 km ale wrażenia węchowe - bezcenne...
Czasami miałam wrażenie, że faceci jakieś ukryte zawody urządzają - kto bardziej cuchnie... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...