Jump to content
Dogomania

Galeria Sary :)


agaciaaa

Recommended Posts

  • Replies 17.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

[quote name='Luzia']Zależy czy masz szefa czy szefową :siara:[/QUOTE]

Szefa, który jest w wieku mego ojca :eviltong:

[quote name='anetta']No i co, no i co? zapomniała czy co :mad: :diabloti:

Porobiło i się nie pochwalo sweet fociami.[/QUOTE]

Najpierw i zapomniałam i czasu za bardzo nie było, a teraz jak pamiętam i jest czas, to aparat zostawiłam u rodziców :splat: a zdjęcia na karcie, także doopa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Luzia']to co że w wieku ojca, gorący romans zaczyna się dopiero jak różnica jest ponad 30 letnia :cool3:[/QUOTE]

Nie obrzydzaj mnie :diabloti: jeszcze moooooże jakieś 10 lat temu, ale teraz? Z facetem ok. 60-tki :shake: ja gustuje w młodszych, chociaż na tą chwilę, to w sumie każdy lepszy od tza :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaciaaa']Nie obrzydzaj mnie :diabloti: jeszcze moooooże jakieś 10 lat temu, ale teraz? Z facetem ok. 60-tki :shake: ja gustuje w młodszych, chociaż na tą chwilę, to w sumie każdy lepszy od tza :diabloti:[/QUOTE]


słusznie, nie ma nic gorszego od TZta własnego :diabloti:

E tam niektórzy tacy po 40 są lepsi niż te młokosy z sianem w głowie :siara:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']wyczuwam focha na Tz-ta :cool3:[/QUOTE]

Dobrze wyczuwasz, z tym że foch to mało powiedziane.

[quote name='Luzia']słusznie, nie ma nic gorszego od TZta własnego :diabloti:

E tam niektórzy tacy po 40 są lepsi niż te młokosy z sianem w głowie :siara:[/QUOTE]

Dokładnie :roll:

Po 40 może tak, ale nie 30 lat starsi, to już masakra :diabloti: nie mam 10 lat :diabloti:

[quote name='Obama']Dla mnie TZ może byc maksymalnie 10 lat starszy,ale optymalnie-4:cool3:
A związek młodej dziewczyny z dużo starszym gościem podoba mi się tylko w filmie Allena "Co nas kręci ,co nas podnieca" :lol:[/QUOTE]

W filmach to dużo rzeczy dobrze wygląda, gorzej w realu ;)

Mój ode mnie młodszy, całe 7 miesięcy. Ale rocznik już nie ten sam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Obama']Dla mnie TZ może byc maksymalnie 10 lat starszy,ale optymalnie-4:cool3:
A związek młodej dziewczyny z dużo starszym gościem podoba mi się tylko w filmie Allena "Co nas kręci ,co nas podnieca" :lol:[/QUOTE]

e tam co kto lubi :diabloti: :evil_lol:

Fajny? Warto obejrzeć? :cool3:


A poza tym mówi się że facet powinien być starszy bo toto dłużej się rozwija mentalnie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Luzia']A poza tym mówi się że facet powinien być starszy bo toto dłużej się rozwija mentalnie :evil_lol:[/QUOTE]

Potwierdzam absolutnie :diabloti: ale cóż, człowiek był zaślepiony, a teraz to już za późno... :roll:


Ja wczoraj oglądałam Życie Pi i ledwo dotrwałam do końca, strasznie mnie nudził :eviltong: ja to w ogóle przyzwyczaiłam się jakoś do seriali i filmów już mi się zupełnie nie chce oglądać, notorycznie na filmach zasypiam :lol: taki serial trwa 20 min i ciągle coś się dzieje i mogę obejrzeć z 5 odcinów pod rząd bez problemu, a w filmie dopóki się akcja rozwinie to ja już śpię :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Luzia']E tam za późno, mówi się przecież, że "nigdy nie jest za późno" :razz:[/QUOTE]

Nie będę sobie życia od nowa układać, nie chce mi się :diabloti: haha, a tak serio to nie jest aż taki zły skoro go trzymam jeszcze ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Luzia']haha leń, tylko wiesz czym jesteś starsza tym gorzej odpowiedni towar wyhaczyć :razz:[/QUOTE]

Dla mnie już jest za późno :eviltong: więc tak czy inaczej jestem na straconej pozycji :lol:

Ale wystarczy tych żartów, mam cudownego tz-a i nie chce żadnego innego :loveu: :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Luzia']Jak dobry w łóżku to najważniejsze :diabloti:[/QUOTE]

Jakaś Ty się zboczona zrobiła!! :eviltong:

[quote name='*zaba*']A coz to za ciekawy watek sie tu byl rozwinal.... ;)[/QUOTE]

A no rozwinął się, mało psi ale to na dogo nic dziwnego :lol:


Jak tezecik kochany mi przywiezie aparacik od rodziców, to wstawię w końcu fotki majowe ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaciaaa']

Jak tezecik kochany mi przywiezie aparacik od rodziców, to wstawię w końcu fotki majowe ;)[/QUOTE]

aaaaaaaaaaaa , nagle zmieniłas zdanie że on taki kochany a teraz jasne dlaczego .... aparacik ma Ci przywieźć :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Luzia']Nie zboczona, ino niewyżyta :evil_lol: to ten wiek, dzidziusia mi się chce :diabloti:[/QUOTE]

A co, tz nie daje rady? :diabloti:

[quote name='dOgLoV']aaaaaaaaaaaa , nagle zmieniłas zdanie że on taki kochany a teraz jasne dlaczego .... aparacik ma Ci przywieźć :diabloti:[/QUOTE]

Eee tam łachy nie robi :diabloti: a zdanie zmieniłam bo już kryzys zażegnany ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...