Jump to content
Dogomania

Myszka vel Matylda odeszła za TM [*]


Recommended Posts

  • Replies 287
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ania0112']jestem u babinki :)
Matko te zdjęcia są załamujące :placz: a to ostatnie czarno białe wygląda jak szczeniak..
Watacha to babcinka jest tak wielkosciowo jak Nuna co? między minikiem a średniakiem...[/QUOTE]

Tak mi się wydaje.

Czy w razie co jest ktoś kto by mógł sunię przywieźć do Warszawy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']Się przyłączam :):):)[/QUOTE]

Dziękuję bardzo! :)

[quote name='WATACHA']Tak mi się wydaje.

Czy w razie co jest ktoś kto by mógł sunię przywieźć do Warszawy?[/QUOTE]

Tak, transport jak coś już zorganizowany na niedzielę :cool3: Ma jechać moja babunia z podpisu, mogłaby jechać Myszka i może jeszcze jedna sunia ze schroniska o ile potwierdzi się DT dla niej, również potem się dowiem.

Edited by kolejna kobietka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='WATACHA']Rozmawiałam z panią która ma wziąć ode mnie moją Nikitę.No napisałabym,że 100% pójdzie do domu, ale to różnie bywa, więc daję 99,99%.
Jutro późnym wieczorem ją zawozimy.[/QUOTE]

[quote name='malawaszka']:loveu: cudownie!!!![/QUOTE]

Ciocie kochane, to mogę się już cieszyć? :cool3: Myszka mogłaby już jutro wyjść na awaryjny DT do niedzieli...

Link to comment
Share on other sites

ach emocje to zawsze - jak przestanę się emocjonować to chyba wtedy będzie znak, że czas przestać się tym zajmować :lol: nie zapomnę nigdy w zyciu jakie emocje były jak Ruda wracała z "adopcji" ... matko oni nakreślili w opowieściach takiego potwora, że głowa mała, ja tu naprawdę prawie druty kolczaste rozwijałam :lol: a przywiozłam normalnego, lekko upierdliwego gówniarza :splat:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania0112']będzie dobrze! z psem powyzej 7 lat jest łatwiej bo więcej śpi niż szaleje ;)[/QUOTE]

teoretycznie... zapraszam na cały dzień do mnie :lol: zobaczysz jak łatwiej ;) ten zrobił kupę, tamten się zlał, a wszyscy do tego jeszcze złośliwe gadziny :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...