Jump to content
Dogomania

Ubranka dla psów!!!


Bernardyna

Recommended Posts

Hej!
Słuchajcie, czy znacie może kogoś, kto byłby w stanie zrobić z wełny lub innego materiału kamizelkę dla jamnika? :eviltong: Tyle, że mam pewne wymagania co do wyglądu takiej kamizelki, dlatego szukam kogoś, kto by się tego podjął za w miarę rozsądną cenę. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nareszcie udało nam się kupić butki wycieczkowe dla Spykera.

Najpierw wpadły nam w oko te:
[url]http://www.campmor.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?memberId=12500226&productId=39275733[/url]
ale okazało się, że najmniejsze są dużo za szerokie dla naszego chłopczyka - pewnie producent uważa, że małe pieski są tylko do siedzenia na kanapie :mad:
W końcu stanęło na dwóch parach (bo nie mogliśmy się zdecydować :p):
[url]http://k-9designs.com/hound_accessories.htm#muttluks[/url]
i jeszcze jedne bez cholewki, których nie znalazłam w necie.

Zobaczymy jak się sprawdzą! Próby chodzenia w bucikach w sklepie zgromadziły nam całkiem liczną spragnioną wrażeń widownię :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='smallpati']Chefrenek to jest z allegro?
Fajne tylko takie rozowe :D jakby to Moli nosila to by bylo czarne za chwile :)
nie jest troszke za bardzo szerokie na brzuszku?[/quote]

Chefcio jest czyścioszkiem bo on... metro.:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Troszkę ale generalnie jest ok.

Tak z allegro.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chefrenek']Ale super. Ty mieszkasz w USA, tak? Tam to chyba nie ma problemu z kupnem czegokolwiek dla psa?[/quote]

No nie ma, niestety - dla mojej karty :oops:
Chociaż Spyker jest chyba niewymiarowy, bo niektóre modele na niego zwyczajnie nie pasują - np. uprzęży nie udało nam się dobrać idealnie.
Z ubranek ma oprócz butków tylko szlafrok frotowy z żółtą kaczuszką :cool3:, kupiony w sumie dla żartu, ale Spyker bardzo go polubił i wprost domaga się założenia go, kiedy wraca mokry ze spaceru :crazyeye:
Teraz jestem na tropie płaszcza przeciwdeszczowego, bo u nas teraz dość często pada, ale jak na razie nic mi nie przypadło na 100% do gustu...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chefrenek']Taki szlafrok to chyba widziałam na ebay'u.[/quote]

Spyker ma ten:
[url]http://www.dog.com/itemdy00.asp?T1=420106%20XS[/url]
W tym sklepie mają super cenę, widziałam identyczny szlafrok tej samej firmy i za $16.
Nie jest bardzo gruby, ale za to wygodny... Spyker wraca mokry z porannego wybiegu, zakładamy szlafrok i z powrotem do łóżka :cool3:

[quote] A masz jakieś jego zdjecia w tym szlafroku?[/quote]

Mam i wrzucę tu trochę później :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chefrenek']Chefcio jest czyścioszkiem bo on... metro.:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Troszkę ale generalnie jest ok.

Tak z allegro.[/quote]


tak myslalam ze z allegro, chyba sa jeszcze inne kolory o ile pamietam :)
I dobrze ze jest metro :P moj osiołek mały wykąpał się w ubranku w błocie :angryy: nastepnym razem jedyne co jej kupie to folie czarna bo szkoda materialow na jej wariacjie :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...