Jump to content
Dogomania

Nitra CACIB 3-4.11.2007


Elitesse

Recommended Posts

  • Replies 358
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='efra-husky']Moniczko V i VII grupa ma być oceniana w sobotę 03.11.2007
Co do oceny Siberian Husky - podany jest sędzia Biros Milan (SK)[/quote]
Dziękuję Ci serdecznie :loveu:
ps. Jeszcze poprosze tylko termin zgłoszeń i kwotę opłaty na wystawie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']Opłata w BZ WBK za przelew to ok. 30zł. Pytałam w banku :cool3:[/quote]

A wliczyli ci w to prowizje ichniejszego banku za przyjęcie przelewu?
Swego czasu robiłem przelew z mBanku za wystawę w Brnie. Prowizja wyniosła 20zł+5zł za SWIFT. A po około 10 dniach doszło do tego 28,64zł za coś, co nazywa się "przelew walutowy wychodzący koszt beneficjenta"
Tak że w sumie lepiej opłacało by się zapłacić te 20 euro więcej na miejscu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='erloy']A wliczyli ci w to prowizje ichniejszego banku za przyjęcie przelewu?
Swego czasu robiłem przelew z mBanku za wystawę w Brnie. Prowizja wyniosła 20zł+5zł za SWIFT. A po około 10 dniach doszło do tego 28,64zł za coś, co nazywa się "przelew walutowy wychodzący koszt beneficjenta"
Tak że w sumie lepiej opłacało by się zapłacić te 20 euro więcej na miejscu.[/quote]

Hm. Rzekomo tak [img]http://static.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_rolleyes.gif[/img]

Sama juz nie wiem......

A czy można płacić za kilka psów na raz w jednym przelewie? Może da się zrobić tak, żeby jedna osoba zapłaciła za kilka psów i po prostu koszty przelewu podzielić między sobą?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...