Jump to content
Dogomania

Nitra CACIB 3-4.11.2007


Elitesse

Recommended Posts

  • Replies 358
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A wiecie, co? [SIZE=3][COLOR=Red][B]JA TEZ!!!!!!
[/B][SIZE=2][COLOR=Black]Mojemu listonoszowi chyba sie godziny pracy pomyliły, bo ok. 16 jeszcze nic nie bylo w skrzynce...
Tak więc - silni, zwarci... jedziemy!
Jeszcze tylko dograc godzine wyjazdu, miejsce spotkania w Krakowie, przejscie graniczne... Zdążymy!:lol:
Pzdr.[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']A wiecie, co? [SIZE=3][COLOR=red][B]JA TEZ!!!!!![/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=red][SIZE=2][COLOR=black]Mojemu listonoszowi chyba sie godziny pracy pomyliły, bo ok. 16 jeszcze nic nie bylo w skrzynce...[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=red]Tak więc - silni, zwarci... jedziemy![/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=red]Jeszcze tylko dograc godzine wyjazdu, miejsce spotkania w Krakowie, przejscie graniczne... Zdążymy!:lol:[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=red]Pzdr.[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/quote]

My jeszcze nie :shake::shake::shake:
Ale damy radę i bez, jeżeli jutro nie znajdę w skrzynce, to trudno! Pojedziemy bez :roll: Tylko co wówczas zabrać oprócz dowodu wpłaty??

Ja się obawiam mgieł :shake::shake::shake:
Od kilku dni u mnie sa takie mgły, że nie widzę okien sąsiadów za oknem :shake::shake::shake:

Uważajcie na siebie!:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Dowód wpłaty, no i przypomnij sobie datę, kiedy wysyłałas dokumenty. A jesteś w spisie wystawców?
Bo jesli tak, to nie ma się czym przejmować...
Tylko przyjedź odpowiednio wczesniej do Nitry, abys zdążyła wszystko wyjaśnic w Sekretariacie.
pzdr.[/quote]
No własnie a ja potwierdzenia nie otrzymałam do dzis i pewnie już go nie otrzymam przed wystawą, więc co mam się zgłosić w sekretariacie? :mad: wystawa opłacona w terminie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']ZPR - a jestes w spisie wystawców?Jesli tak, to chyba nie ma sensu iść do sekretariatu. Od razu na ring i bierz numerek.
Pzdr.[/quote]
Tak Joasiu jest w spisie wystawców, wystawa opłacona tylko nie przyszło potwierdzenie, no a jak z odbiorem katalogu w związku z tym?
Joasiu mam do Ciebie prośbe czy masz jeszcze ta mape drogową potrzebowała bym plan jazdy Opole - Nitra, będe wdzięczna za pomoc :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...