Jump to content
Dogomania

Nitra CACIB 3-4.11.2007


Elitesse

Recommended Posts

  • Replies 358
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Asiaczek']Najważniejsze,to wyślij w terminie dokumenty. A jakby nie było namiociku, to zawsze zostaje nam p.J. Matyjas.:lol:
pzdr.[/quote]

Mnie to chyba i tak wszystko jedno - bo różnica między 1 i 2 terminem to 5 EUR. A te 5 EUR własnie mam na opłatę przelewową, więc jezeli zaplace kontem to wyjdzie mnie tyle samo, co jakbym placila we Wroclawiu.
Tylko czy ten Pan przyjmie od nas pieniazki :cool3:

Czy oprócz zgłoszenia coś wysłać jeszcze? jak nie mam rodowodu.....?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']a może będzie namiocik z wystawą w Nitrze?

Jagoodka, tzn. chcesz jechać na sobotę i zostać do niedzieli?
Bo ja w niedzielę mogłabym Cię zabrać :loveu:[/quote]
Chciałam jechać na sobotę i niedzielę, bo mamy w jeden dzień międzynarodówkę, a w drugi klubówkę.
Sama niedzielna klubówka mi nic nie daje, bo potrzebujemy CACa z sobotniej miedzynarodowki do skonczenia Ch.Sk.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jagoodka']Chciałam jechać na sobotę i niedzielę, bo mamy w jeden dzień międzynarodówkę, a w drugi klubówkę.
Sama niedzielna klubówka mi nic nie daje, bo potrzebujemy CACa z sobotniej miedzynarodowki do skonczenia Ch.Sk.[/quote]

o to szkoda.
Ale może w jedną stronę załapiesz się z Asiaczkiem (powinni przejeżdżać obok śląska :lol:) a wrócisz ze mną w niedzielę :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorotal']Specjalnie zalozylam konto BZ WBK na przelewy zagraniczne. O ile za przelewy do Austrii i Niemiec rzeczywiscie wychodza 30 zł, o tyle przelew do Słowacji kosztowal mnie 80 zł:angryy:[/quote]

czyżby panowie w banku oszukiwali???? [img]http://static.dogomania.pl/forum/images/smilies/new_Eyecrazy.gif[/img] no to trzeba ich ukarać !!!! [img]http://static.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_mad.gif[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorotal']Specjalnie zalozylam konto BZ WBK na przelewy zagraniczne. O ile za przelewy do Austrii i Niemiec rzeczywiscie wychodza 30 zł, o tyle przelew do Słowacji kosztowal mnie 80 zł:angryy:[/quote]

O kurcze! wlasnie tez z tego powodu chce tam zalozyc konto. Probowalas wyjasnic te sytuacje w banku?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zeliika']Koszty przelewow zagranicznych sa niestety w wiekszosci bankow bardzo wysokie i najczesciej najbardziej oplaca sie wniesc wyzsza oplate na wystawie.

Jesli ktos wie, ktory bank ma dobra oferte na przelewy zagraniczne - niech napisze :)[/quote]Ja kiedys placilam czekami, wysyłalam czek listem poleconym, ale ostatnio czeki wycofali z uzycia, prawie we wszystkich bankach. Wiele wystaw pobiera sobie oplaty prosto z karty platniczej i wtedy treba im tylko podać nr karty. ja placilam tez przelewem bankowym przez Bank PKO SA i płacilam za przelew tylko 10zł

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']Na stronie BZ WBK podobno jest kalkulator gdzie można obliczyć wszystkie koszty - czy ktoś może mi pomóc go zlokalizować?[/quote]
[url]http://dlaciebie.bzwbk.pl/12774[/url]
moze tu jest pies pogrzebany: [B]W przypadku, gdy koszty banków pośredniczących trzykrotnie przekroczą kwotę dodatkowej opłaty uzależnionej od waluty płatności, BZ WBK może obciążyć Klienta kwotą różnicy pomiędzy dodatkową opłatą a kosztami rzeczywistymi. [/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...