Jump to content
Dogomania

Maleńka starsza Figa - leczymy i szukamy domu!


Recommended Posts

Wataha ja nie podpinam telefony do kompa tylko otwieram neta w komórce , wchodzę na dogo i dodaje foty z galerii telefonu. A raczej dodawałam bo coś się zepsuło :/ a mam fotki świąteczne ..... dostaliśmy na święta kartkę od rodzinki tilki :) zapomniałam się pochwalić :P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Inka z ss -mana stałą się psem przewodnikiem :) o tym  że brokat się na niej wzoruje i naśladuje ja dlatego nie zauwazylysmy ze jest głuchy to pisałam... skrzat jest juz prawie całkiem ślepy, widzi już ledwo ledwo i na dworze jak jej się coś pomyli i nagle zaczyna biec ,,za mną,,  w przeciwną stronę to inka ja czasem dogania i wtedy skrzat zawraca i idzie za inka do mnie , ewentualnie ja zaczynam biec i inka się wscieka i szczeka na mnie i to akurat skrzat słyszy i też zawraca i idzie za jej szczekiem.  Dobrze ze mamy inke :) skrzat mimo ze stary to dalej jary, Tomek się pakowal na wyjazd nasze psy zmęczone zamieszaniem śpią a skrzat nadal chodził i sprawdzał czy nic nie je :) po nocy jak Tomek je to nasze też padniete spia a skrzat chodzi do niego jeść :) brokat 01.01 skończył 12 lat :) fot nie będzie bo mi dogo je odrzuca nawet jak próbuje wstawić je z kompa... tyle u nas:) aha artro działa i skrzat nie usztywnia już nozki za czesto :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Zapomniałam napisać... inka pies pasterski w marcu skonczyla 9 lat :) humor jej dopisuje, codziennie o 20 chce się bawić :) refleks też jeszcze ma i całe szczęście bo skrzat próbował ugryźć ja w nos ;) ale  zdarzyła odskoczyc zdegustowana ;)

Link to comment
Share on other sites

Nie gryzie tylko próbuje :P skrzat pomimo że jest już z nami prawie 2 lata to nadal nie rozumie inki zabawy z misiem kiedy ta warczy.  I skrzat siedział na kolanach mamy, inka warczala z misiem i pyskiem szturchnela mamę wiec skrzat chciał bronić ;) chociaż czasem się zastanawiam czy ona nie rozumie czy znalazła sobie taką zabawę :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...