Jump to content
Dogomania

Szarik: nieco większa kuleczka.


Szarik

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Śliczności!!!! Zamiziałabym Szarika Twojego i wszystkie Donki. No i co z tego że nie ma papierka ale ma Pancię, która go wielbi. Mój pierwszy Don był bez papierka mimo, że z hodowli drugi ma już papierek ale nie jest już tak urodziwy. W pseudo hodowlach psiarze znają się i dbają o swojego pupila często lepiej niż w hodowlach - tu i tu to przeważnie tak naprawdę tylko interes. Nie popieram pseudohodowli ale znam i takie od których hodowcy zrzeszeni mogliby się uczyć.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

No masz! Jesteście lepsze niż UBecja :D

To ja powiem tylko tyle, że aktualnie od października 2010 mieszkam we Wrocławiu bez Szariczka ;( Dlatego niewiele mogę Wam przytoczyc psich opowieści. Ale zapewniam, że został w dobrych rękach no i że często rozmawiamy sobie przez Skype ;) No i wracam jak tylko często się da.

Zatęskniło mi się za dogomanią, więc jak zajdę chwilkę czasu to chętnie zobaczę co u Was i napiszę konkretniej co u nas.

Trzymajcie się!

Ps. 22 kwietnia Szarik kończy 4 lata! A jeszcze 100 stron temu był taaaki malutki... :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szarik']No masz! Jesteście lepsze niż UBecja :D

To ja powiem tylko tyle, że aktualnie od października 2010 mieszkam we Wrocławiu bez Szariczka ;( Dlatego niewiele mogę Wam przytoczyc psich opowieści. Ale zapewniam, że został w dobrych rękach no i że często rozmawiamy sobie przez Skype ;) No i wracam jak tylko często się da.

Zatęskniło mi się za dogomanią, więc jak zajdę chwilkę czasu to chętnie zobaczę co u Was i napiszę konkretniej co u nas.

Trzymajcie się!

Ps. 22 kwietnia Szarik kończy 4 lata! A jeszcze 100 stron temu był taaaki malutki... :)[/QUOTE]

Ubeki przy nas to pikuś :evilbat: więc radzę mieć się na baczności :evil_lol:

A co porabiasz we wrocku? Jeśli można wiedzieć ;)

Wesołych świąt :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...