Jump to content
Dogomania

Fryga- mała, sznaucerowata, wesoła smarkula MA DOM!


Pysia

Recommended Posts

  • Replies 93
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mnie się pochrzaniło. Dzisiaj mają przyjechać za chwilkę :)
Zobaczymy czy ona się spodoba.
Zobaczymy czy ONI mi sie spodobają ;)
Kolejność totalnie obojętna hahaha


Fryga jest bardzo fajna. Jako jedynaczka będzie super pieskiem. W stadzie też się zaczyna odnajdować. Moje pacyfistki jej w tym pomagają ;) No i ja- absolutnie nie pacyfistyczna gdy mi pchła żre mojego psa :cool3:

Fryga daje sobie grzebać w miskach tak ludziom jak i psom. Za to zabawki daje wyłącznie ludziom. Drugi pies zabawki nawet pozostawionej samej sobie ruszyc nie może. To JEJ i koniec!

Wie co to spacer. Kiedy sie ubieram i biorę smycz to Fryga szaleje z radości :)
Nauczyła się już "siad". Trzeba utrwalić oczywiscie, ale podstawy złapała bardzo szybko.
Pozostaje tez sama na dole domu jak do góry idziemy. Nie piszczy, nie burzy się :)
Burzy się nie boi :)
Przed deszczem zmyka pod daszek :)
Caluje, całuje, całuje :evil_lol:
Brzuszek pokazuje i daje do miziania.
Doopinka jest niedotykalska. Jak sie ją złapie tam to łapie ostrzegawczo zębami. Nie gryzie ale uderza ostrzegawczo.
Je jak ptaszynka ...

Link to comment
Share on other sites

Państwo byli u Frygi. Fajni. Zwłaszcza panu się oczy do niej śmiały. Zresztą z wzajemnością, bo mała przylgnęła do niego i postanowiła jechać z nim do domu. Zdradziecka gadzina :evil_lol:
Wizyta p/a w trakcie załatwiania. No i szybko trzeba wyciachać, bo państwo jadą na działke już w sobotę tydzień po świętach. Oczywiście chcieliby ją zabrać ze sobą.

Oni koniecznie chcą wysterylizowaną suczke. Dletego, że ich foxiczka chorowała przez brak sterylki. I chcieli już ją brać i wysterylizować na własną ręke. Pan stwierdził że jutro już sie umówi żebym tylko mu ją dała hahaha.

Link to comment
Share on other sites

no to 3mamy kciuki za dalszy ciąg :)





Po znajomości zaproszę na [B]bazarek[/B] :smile:

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/251686-R%C3%B3%C5%BCne-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-dla-Wasiowych-Sznupiastych-%29-do-28-4-godzina-21"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251686-Różne-różności-dla-Wasiowych-Sznupiastych-)-do-28-4-godzina-21[/URL]

Link to comment
Share on other sites

to czemu nie dałas? w sensie zrobic p/a i niech chachają na własny koszt! niby to ryzyko ale skoro już raz się sparzyli...
no dobra dobra niech już będzie u ciebie ciachana, to kiedy? a c to znaczy, że na działke jada? na spacer i prace pożądkowe czy w okresie wiosenno letnim mieszkaja na działce?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saththa']no to 3mamy kciuki za dalszy ciąg :)





Po znajomości zaproszę na [B]bazarek[/B] :smile:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251686-Różne-różności-dla-Wasiowych-Sznupiastych-)-do-28-4-godzina-21[/URL][/QUOTE]
Zaraz biegnę zobaczyć :)

[quote name='ania0112']to czemu nie dałas? w sensie zrobic p/a i niech chachają na własny koszt! niby to ryzyko ale skoro już raz się sparzyli...
no dobra dobra niech już będzie u ciebie ciachana, to kiedy? a c to znaczy, że na działke jada? na spacer i prace pożądkowe czy w okresie wiosenno letnim mieszkaja na działce?[/QUOTE]
Rzeczywiście fajnie byłoby aby od razu pojechała. Ale nie zamierzam uganiać się i sprawdzać czy wysterylizują.

Iza pojedzie na wizyte p/a to zobaczymy jakie ona będzie miała wrażenie.

A Fryga jutro o 16:15 będzie miała sterylke. Kciuki plisss.

Link to comment
Share on other sites

Nio :) O 11-tej :)

Fryga uwielbia wylegiwać sie na moim komputerowym fotelu :) Ale grzecznie schodzi jak jej karzę :)
Ona ogólnie pięknie reaguje na skarcenia. Mieszkała w domu na pewno. Na pewno ją ktoś uczył zasad. Oczywiscie to smarkula jeszcze i nadal trzeba ją wielu rzeczy nauczyć, ale jest bystra :)
Spina sie tez często jak sie ja tuli i głaska. Pcha sie do pieszczot sama, ale jakby nie byla pewna czy będa odpowiednie. Na pewno ktoś traktował ja niedelikatnie. Moze nie bił itd, ale nie potrafił zrozumieć psa - do tego malutkiego jednak i delikatnego.

Dzisiaj znowu zero zdjeć bo pogoda jest jaka jest - paskudna! Na dodatek jako ze Fryga ma pełno strupków po kleszczach to wczoraj ją po wizycie wysmarowałam Polodyną a dzisiaj do tego olejem palmowym ( który jest doskonałym naturalnym w 100% kosmetykiem na dodatek wspomagającym gojenie ;) ). Jest pomarańczowa i tłusta :) Ale to sie wchłonie w skóre i włos do jutra.

Link to comment
Share on other sites

yyyyy.... Dlaczego bym miała? Olejem palmowym nieustannie wspomagam Zdzire i jakos nie miałam nigdy nic tłustego. A kudłów ma milion razy więcej i jest większa przynajmniej dwa razy od Frygi ;)
To nie jest taki zwykly olej ;)

Link to comment
Share on other sites

Ten olej jest normalnie konsystencji bardzo twardego kremu do twarzy. Wchłania sie tez równie dobrze jak krem. Zresztą jest najlepszym na świecie kremem. Jedyna jego wada to to, ze ma ogromną ilość karotenu i barwi skóre. Nieustanne stosowanie tworzy efekt " opalenia " na brzoskwinie :)
Ogromna ilość kremów ma w swoim składzie olej palmowy ;)
A zreszta wklej sobie w wujka google i poczytaj ;P
Masa osób majacych długowłose psy nieustannie to wciera w sierść. Włos sie nie łamie, nie kołtuni i pies może byc psem a potem po kąpieli ( bo oni wcierają bardzo często i włos jest posklejany) ma cudny włos na wystawie bez papilotów i cudów ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pysia']Nio :) O 11-tej :)

Fryga uwielbia wylegiwać sie na moim komputerowym fotelu :) Ale grzecznie schodzi jak jej karzę :)
Ona ogólnie pięknie reaguje na skarcenia. Mieszkała w domu na pewno. Na pewno ją ktoś uczył zasad. Oczywiscie to smarkula jeszcze i nadal trzeba ją wielu rzeczy nauczyć, ale jest bystra :)
Spina sie tez często jak sie ja tuli i głaska. Pcha sie do pieszczot sama, ale jakby nie byla pewna czy będa odpowiednie. Na pewno ktoś traktował ja niedelikatnie. Moze nie bił itd, ale nie potrafił zrozumieć psa - do tego malutkiego jednak i delikatnego.

Dzisiaj znowu zero zdjeć bo pogoda jest jaka jest - paskudna! Na dodatek jako ze Fryga ma pełno strupków po kleszczach to wczoraj ją po wizycie wysmarowałam Polodyną a dzisiaj do tego olejem palmowym ( który jest doskonałym naturalnym w 100% kosmetykiem na dodatek wspomagającym gojenie ;) ). [B]Jest pomarańczowa [/B]i tłusta :) Ale to sie wchłonie w skóre i włos do jutra.[/QUOTE]

wez się zdecyduj..... ;)

Link to comment
Share on other sites

Była pomarańczowa i tłusta przez jakąś godzine hahaha. Wchłonęło się . No przecież pisałam że to jak krem- wchłania się.


Nio. Kciuki potrzebne bo zwariuję tutaj. Dwie smarkule to stanowczo o jedną za wiele dla mnie ....

Link to comment
Share on other sites

Wizyta p/a się odbyła. Dziękuje Izuniu za to, że dałaś sie wykorzystać kolejny raz :loveu::loveu:

Iza nie ma żadnych "ale" do państwa :) Wybadała, wypytała, nagadała i ok :)
Czyli patroszymy i fruuuuuuuuuuuuuuu... Kciuki bo brzuch mnie od rana boli. Matko- tyle tego już było a ja nadal mam total stresa w takich chwilach :roll:
Państwo chcą nam zwrócić za sterylke. Czy to zrobią to sie zobaczy z czasem .

Aaaaaaaaaa zaraz wyjeżdzamy!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...