Jump to content
Dogomania

Legowiska, posłanka,materace,budki.


moon_light

Recommended Posts

[quote name='moth']Dręczyłam mailami sprzedawcę, który na allegro ma te fajne fotele, ale tylko z wyciąganym spodem. Pani obiecała, że spróbuje się dowiedzieć jaki byłby koszt uszycia, takiego fotela ze zdejmowalnym pokrowcem i wsadem. Może jakby więcej osób ją pomęczyło, to by się bardziej im opłacało zacząć takie szyć. :diabloti:[/quote]

jak nie bedzie strasznie drogie itp to ja chetnie:multi::eviltong: Daj koniecznie znac jak sie czegos dowiesz (moze byc mailowo prejska.maupa.sierp.net) albo tu ;)
dobra ale...np Vectra - wstawiala tutaj poslania - [URL]http://www.allegro.pl/item273783605_legowisko_poslanie_kanapa_l_new.html[/URL] to tez jest Meduza ??
Z Meduza mam o tyle lepiej, ze jade do firmy i wybieram na miejscu, ale oczywiscie zawsze moze byc ze czegos nie zauwaze....
tak jak [B]moth[/B] napisala - ciezko znalezc cos innego niz meduza:shake:

A jeszcze co do Meduzy - ma ktos poslanko ta kanape 100x80 i moglby mi zmierzyc wew jak to wyglada? Bo ciekawa jestem, czy w ogole szukam dobrego poslania czy nie za male ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 849
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Agnes']
A jeszcze co do Meduzy - ma ktos poslanko ta kanape 100x80 i moglby mi zmierzyc wew jak to wyglada? Bo ciekawa jestem, czy w ogole szukam dobrego poslania czy nie za male ;)[/quote]

Ja już nie mam czego mierzyć. :diabloti: Ale moja suka 70 cm w kłebie, 28 kg, jak się mocno zwinęła to zajmowała 1/4 kanapy 100x80 cm. Ona uwielbiała leżeć na tych ranatch, a nie w środku. Podejrzewam, że środek był dla księżniczki za twardy. Z tego też powodu, nasza kanapa była rozplackana.

[IMG]http://s105.photobucket.com/albums/m204/moth83/?action=view&current=meduza2.jpg[/IMG][IMG]http://i105.photobucket.com/albums/m204/moth83/meduza2.jpg[/IMG]

[IMG]http://i105.photobucket.com/albums/m204/moth83/meduza.jpg[/IMG]

[IMG]http://s105.photobucket.com/albums/m204/moth83/?action=view&current=meduza.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Teraz to juz się naprawdę zdenerwowałam :angryy: Zamówiłam w Psim Raju jakoś na początku grudnia to posłanko z Muscata... Pisałam zresztą o tym tu więc sie nie będę powtarzać. Miało być na początku stycznia a tu cisza. Wysłałam ze 3 maile - brak odpowiedzi. Dziś dostałam wiadomość, że moje zamówienie zostało odrzucone :angryy: bo nie ma legowisk na stanie w hurtowniach. Ale nie powiedzieli nic o zwrocie kasy - którą wpłaciłam im zaraz po zamówieniu, w grudniu.. Zobaczę co mi odpiszą, mam nadzieję, że dostanę zwrot pieniędzy! Ale chyba nie zamówię nic więcej w tym sklepie :roll:

edit: [B]Polna[/B], to nie Ty pisałaś , że można Muscaty zamówić ze str. Zoluxa? Napisać do nich jakiegoś maila, żeby sprowadzili? Czy to nie będzie jakoś strasznie dużo kosztować skoro w hurtowniach ni ma...?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moth']Ja już nie mam czego mierzyć. :diabloti: Ale moja suka 70 cm w kłebie, 28 kg, jak się mocno zwinęła to zajmowała 1/4 kanapy 100x80 cm. Ona uwielbiała leżeć na tych ranatch, a nie w środku. Podejrzewam, że środek był dla księżniczki za twardy. Z tego też powodu, nasza kanapa była rozplackana.[/quote]

hm...moja ma 63 w klebie i wazy 35 kg i jest dluga;) To ogarowata suka. To co brac 100x80? Powinno chyba wystarczyc ;)

Link to comment
Share on other sites

moje księżniczki szanowne (ponad 80 w kłębie) mają kanapę Meduzy 140x100 (jakoś tak mniej więcej) i na upartego mieszczą się tam we dwie- następną zamówię mniejszą 120x100 :)

te [URL]http://allegro.pl/item300778476_legowisko_sparky_rozm_xl_120_x_100_cm.html[/URL] też ciekawie wyglądają ale chyba są nierozpinane? ma ktoś takie?

Link to comment
Share on other sites

nie wiem, nie wiem, napsialam wlansie o wypelnienie, czy sie nie splaszczy tak, ze pies po meisiacu bedzie elzal na ziemi, bo wiele elgowisk jest "wypchanych" a jak pies wlazi to okazuje sie ,ze to peikne wypchanie to tlyko "nadmuchanie"... i jak jest zich legowiskami.. i nic;/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bzikowa']Teraz to juz się naprawdę zdenerwowałam :angryy: Zamówiłam w Psim Raju jakoś na początku grudnia to posłanko z Muscata... Pisałam zresztą o tym tu więc sie nie będę powtarzać. Miało być na początku stycznia a tu cisza. Wysłałam ze 3 maile - brak odpowiedzi. Dziś dostałam wiadomość, że moje zamówienie zostało odrzucone :angryy: bo nie ma legowisk na stanie w hurtowniach. Ale nie powiedzieli nic o zwrocie kasy - którą wpłaciłam im zaraz po zamówieniu, w grudniu.. Zobaczę co mi odpiszą, mam nadzieję, że dostanę zwrot pieniędzy! Ale chyba nie zamówię nic więcej w tym sklepie :roll:

edit: [B]Polna[/B], to nie Ty pisałaś , że można Muscaty zamówić ze str. Zoluxa? Napisać do nich jakiegoś maila, żeby sprowadzili? Czy to nie będzie jakoś strasznie dużo kosztować skoro w hurtowniach ni ma...?[/QUOTE]
nie wiem czy takie jak szukasz ale są rózne rzeczy Muscaty w animalia.pl,
ja jeszcze polecę posłanka które robi taks na wymiar[taka malutka reklama dla niej]

Link to comment
Share on other sites

szlag mnie trafi z tymi wszystkimi sklepami:angryy::angryy::angryy:

do Meduzy od wczoraj dodzwonic sie nie moge
do tego Pana (?) [url]http://www.allegro.pl/item302995177_legowisko_kanapa_nr_3_wym_100x80_super_mocne_.html[/url]
tez nie:angryy::angryy::angryy: Spisek jakis czy co?!:mad:A ja chcialam pojechac pomacac zanim kupie:placz::placz:

[B]BeataSabra[/B] przykro mi :(

[*]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tilia']Agnes, pojedź po prostu do Meduzy- ja u nich bezpośrednio kupowałam. Tylko jest ryzyko, że nie będzie akurat rozmiaru lub koloru który chcesz...[/quote]

dlatego chcialam zadzwonic i zamowic najpierw albo zapytac czy jest to co chce. Dla mnie to wyprawa dosc spora a i musze ciagac "kierowce" ze soba, dlatego nie mam za bardzo jak jezdzic po kilka razy ;)
A nie za fajnie jak nie mozna sie dodzwonic do firmy, badz kompletnie nie ma kontaktu z osoba wystawiajaca aukcje:angryy: na maila tyz nie odpowiada:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnes']hm...moja ma 63 w klebie i wazy 35 kg i jest dluga;) To ogarowata suka. To co brac 100x80? Powinno chyba wystarczyc ;)[/quote]

Próbowałam do poprzedniego posta wkleić zdjęcia mojej suki w tej kanapie. Ale nie wiem czy je widać? Mam problemy z internetem. :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moth']Próbowałam do poprzedniego posta wkleić zdjęcia mojej suki w tej kanapie. Ale nie wiem czy je widać? Mam problemy z internetem. :placz:[/quote]

widac :)

i to jest kanapa 100x80??
jeden sklep mi napisal ze taka kanapa wew. ma 80x65cm i to nam wystarczy. Inny jednak radzi kupic o jeden rozmiar badz nawet dwa wiekszy - co w gre nie wchodzi;)

Ale jak widze u ciebie - nie powinno byc problemu:) Suka spi albo zwinieta w klebek, albo wyciagnieta ale najczesciej lubi jak jakas czesc ciala wystaje poza legowisko - tak sie kladzie po prostu;) ze tylko tylek zostaje a reszta na podlodze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnes']dlatego chcialam zadzwonic i zamowic najpierw albo zapytac czy jest to co chce. Dla mnie to wyprawa dosc spora a i musze ciagac "kierowce" ze soba, dlatego nie mam za bardzo jak jezdzic po kilka razy ;)
[U] A nie za fajnie jak nie mozna sie dodzwonic do firmy, badz kompletnie nie ma kontaktu z osoba wystawiajaca aukcje:angryy: na maila tyz nie odpowiad[/U]a:roll:[/quote]
Dziwi mnei to, bo ja kupowalam na allegro u tego goscia i to on zainicjowal kontakt, gdzy nie napisalam jaki kolor kanapy chce. Agnes - chyb amasz jednak...pecha:(

Link to comment
Share on other sites

3 maile do niego poszly:angryy::mad::mad::mad:
zadzwonilam do Meduzy na jakas komorke - bo stacjonarnego nie odbieraja:angryy: i Pan nawet cen nie zna:roll: Udalo mi sie uzyskac tylko taka informacje ze wymiar legowiska jaki chce jest i podobno sa ciemne kolory...

[SIZE=1]jednak cos mamy pecha tez do trzymania moczu i nie wiem czy sie wstrzymac:( bo kupowac zeby bylo zalane:placz::placz::placz:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Agnes a może kładłabyś podkłady dla straszych ludzi albo zrobiła narzutkę z [url=http://www.allegro.pl/item299170666_nieprzemakalne_przescieradlo_80x200_od_ss.html]prześcieradła takiego nieprzemakalne[/url],nie przepuszcza na druga stronę?

Link to comment
Share on other sites

Agnes - czytajac Twoje posty mysle, ze ...sie wstrzymaj! Bo mozesz byc niezadowolona! Nie, nie, ja uwazam, ze Meduzy za ta cene sa ok! Bo sa , tak na prawde tanie, ale ja kolejny raz ich juz nie kupie - bo bede chciala przejsc na wyzsza polke! Lecz wolalam sprawdzic ( i stad wybralam Mezduze - cena - ok, jakos tez). Uwazam, ze za super jakosc sie solidnie placi, wiec teraz wiedzac, ze Gucio kocha legowiska ( sprawdzone na Meduzie) moge zainwestowac w bardziej luksusowe - juz pisalam , ze mam na oku - duza skorzana rogowke!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marmara_19']Sota, a masz jakis namiar na te wypasione rogowki??bo na allegro ich nie widze.. i nie wiem czy jeszzce gdzies sa dostepne![/quote]
nie mam , Kochana, czekam az na Allegro zostana wystawione te dwukolorowe!Nie wiem, czy wiesz, o czym mowie! Ale wg mnie one byly super!!!

Link to comment
Share on other sites

rogowki dwukolorowe z poducha z granulatem styropianowym i z materialu skorpodobnego w cenie ok 200zl?:P:P ich nie ma na allegro jzu od dlugiego zcasu:( a tez na to choruje:(( ale byly 2 rodzaje.. jedne bardziej "owalne" a drugie bardziej wpasowane w "kat" byly boskie i drooogie... ale ja chce takie cos!! a razy 2 to ahh nie mam kasy narazie i tak:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marmara_19']rogowki dwukolorowe z poducha z granulatem styropianowym i z materialu skorpodobnego w cenie ok 200zl?:P:P ich nie ma na allegro jzu od dlugiego zcasu:( a tez na to choruje:(( ale byly 2 rodzaje.. jedne bardziej "owalne" a drugie bardziej wpasowane w "kat" byly boskie i drooogie... ale ja chce takie cos!! a razy 2 to ahh nie mam kasy narazie i tak:([/quote]
kochom Cie - dokladnie te!!!!!! Ale ja czekam! Kupilabym pod kolor mebli w salonie:)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...