Jump to content
Dogomania

Wyprawki czas!


Skyy

Recommended Posts

[quote name='kesencja']Haha :diabloti: W ogóle, hodowle masz zagraniczną? Bo w Polsce nie spotkałam się z taką hodowlą w ogóle, ale wiesz, ja jeszcze dużo rzeczy nie wiem :evil_lol:[/QUOTE]

Pies faraona będzie sprowadzony z Norwgii. W Polsce są obecnie dwie hodowle, w jednej z nich urodził się niedawno miot, którym wstępnie byłam zainteresowana, ale niestety nie odpowiadało mi wiele "spraw" w tym skojarzeniu. Szczeniaka w Norweskiej mam zarezerwowanego od prawie roku. Cierpliwie czekam. ;-)

Link to comment
Share on other sites

Tak Was poinformuję, że na zooplusie jest zniżka na zabawki...

... tak, piszę to, żeby Was skusić... bo sama się nie powstrzymałam i prócz kongów, piłek i pluszaczków, wpakowałam nawet smyczkę dla papisia... :evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gezowa']Tak Was poinformuję, że na zooplusie jest zniżka na zabawki...

... tak, piszę to, żeby Was skusić... bo sama się nie powstrzymałam i prócz kongów, piłek i pluszaczków, wpakowałam nawet smyczkę dla papisia... :evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]
I skusiłaś :) Kong i Crackle ball zamówione :evil_lol: więc wyprawka dla małego zaczyna się kompletować :loveu:

edit: domówiłam jeszcze posłanie dla Leona, też w promocyjnej cenie :lol: tż mnie zabije :diabloti:

Edited by Ania :)
Link to comment
Share on other sites

To ja Crackle Ball wzięłam x2, bo podejrzewam, że przy takiej cenie (nawet bez promocji) raczej długo nie pociągnie :P Do tego Grinz, Wubba i Kong L + jakieś pierdoły :lol: I tak większość zabawek będzie na spółę z łipetem, dlatego wybieram już od razu w miarę wytrzymałe. Orki mam już prawie dwa lata i były memłane przez kilkanaście psów różnej wielkości i żyją :grins: to póki co mój najlepszy zakup ever :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gezowa']To ja Crackle Ball wzięłam x2, bo podejrzewam, że przy takiej cenie (nawet bez promocji) raczej długo nie pociągnie :P Do tego Grinz, Wubba i Kong L + jakieś pierdoły :lol: I tak większość zabawek będzie na spółę z łipetem, dlatego wybieram już od razu w miarę wytrzymałe. Orki mam już prawie dwa lata i były memłane przez kilkanaście psów różnej wielkości i żyją :grins: to póki co mój najlepszy zakup ever :D[/QUOTE]
Orki ? A co to są? :razz:

Ja zacznę może bardziej szaleć w przyszłym miesiącu, bo po jutrze aparat ortodontyczny zakładam i na to troche kasy pójdzie, więc wyprawka dla psa poszła trochę w odstawkę :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania :)']Orki ? A co to są? :razz:

Ja zacznę może bardziej szaleć w przyszłym miesiącu, bo po jutrze aparat ortodontyczny zakładam i na to troche kasy pójdzie, więc wyprawka dla psa poszła trochę w odstawkę :)[/QUOTE]
[url]http://www.keko.pl/petstages-235-gryzak-pika-orka-tenis-ball.html[/url]

Aaa, to mnie aparat też czeka, ale we wrześniu dopiero :P Więc szaleję przed, hahaha :grins:

Link to comment
Share on other sites

Do nas dzisiaj doszło. Cracked Ball jest w sumie taki jak podejrzewałam... Strasznie twardy i żeby wydał z siebie dźwięk podobny do butelki, trzeba nieźle nacisnąć, nie wspominając o psie :P Pewnie dla jakiegoś owczara byłoby super, ale nawet mój memłający whippet nie jest w stanie nacisnąć porządnie tego tworzywa w środku. Za to pierwsze co - ukradł wubbę i uciekł :evil_lol: Wysłali nam w takim zniewieściałym, rushoffym kolorze :evil_lol: No i do tego klatka materiałowa, pomarańczowa, z której jestem mega zadowolona - Młody tez, od razu wiedział o co chodzi, a że ma przyjemnego misia w pakiecie to siedzi tam teraz i rozpracowuje mi papsową wyprawkę :grins:

"No ale o co Ci chodzi? Przecież jestem słodkim papisiem!"

[img]https://lh3.googleusercontent.com/-EgOrL1E5qy8/U8ZHIMoE2nI/AAAAAAAABNQ/GwZvWaX0auI/s720/IMG_5241.jpg[/img]


Aż mu się oczy świecą :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

W takim razie crakle ball dam od razu Leonowi :) myslalam ze to dosc miekkie bedzie, ale przynajmniej Leon nie rozpracuje tego od razu. Ta wubbe tez bede musiala zamowic bo fajne to :D do mnie paczka dojdzie jutro, jestem tez ciekawa tego materaca.

Link to comment
Share on other sites

Nie no, jak się memła dość intensywnie to słychać jakieś strzelanie :P Ale z dość fajnego materiału - tego wierzchniego - jest. Bardzo gumowa, tylko to tworzywo w środku powoduje, że piłka jest twarda ;). Mojemu i tak się podoba, bo się toczy :grins:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gezowa']Nie no, jak się memła dość intensywnie to słychać jakieś strzelanie :P Ale z dość fajnego materiału - tego wierzchniego - jest. Bardzo gumowa, tylko to tworzywo w środku powoduje, że piłka jest twarda ;). Mojemu i tak się podoba, bo się toczy :grins:[/QUOTE]
To jutro bedziemy testowac ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gezowa']Nie no, jak się memła dość intensywnie to słychać jakieś strzelanie :P Ale z dość fajnego materiału - tego wierzchniego - jest. Bardzo gumowa, tylko to tworzywo w środku powoduje, że piłka jest twarda ;). Mojemu i tak się podoba, bo się toczy :grins:[/QUOTE]
To jutro bedziemy testowac ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WHWT']A co to jest za klatka materiałowa?[/QUOTE]
Ta moja, tak?
[url]http://www.elementrix.pl/elementrix-pl/eshop/72-1-Klatki-i-kojce/197-2-Klatki-NYLON/5/1570-KLATKA-DO-TRANSPORTU-PSA-ORTALIONOWA-ROZMIAR-L-80[/url]
Póki co wygląda super. Minusem na pewno jest to, że ma tylko rączkę (a w zasadzie dwie) i nie może robić za torbę na ramię ;) Siatka ogólnie wydaje się dość mocna, ale to takie domowe testy... w terenie przetestujemy dopiero w sobotę, o ile nie będzie za ciepło.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kesencja']Gdzie zdjęcia szczyla,Skyy!?:D[/QUOTE]

Już wkrótce. :diabloti:
Jesteśmy z rodzicami w trakcie przeprowadzki także nie mam nawet czasu na zrobienie jakiś atrakcyjnych. Cały czas tylko przenoszenie pudeł, wypakowywanie, układanie, malowanie i sprzątanie, także proszę o cierpliwość.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gezowa']Ta moja, tak?
[URL]http://www.elementrix.pl/elementrix-pl/eshop/72-1-Klatki-i-kojce/197-2-Klatki-NYLON/5/1570-KLATKA-DO-TRANSPORTU-PSA-ORTALIONOWA-ROZMIAR-L-80[/URL]
Póki co wygląda super. Minusem na pewno jest to, że ma tylko rączkę (a w zasadzie dwie) i nie może robić za torbę na ramię ;) Siatka ogólnie wydaje się dość mocna, ale to takie domowe testy... w terenie przetestujemy dopiero w sobotę, o ile nie będzie za ciepło.[/QUOTE]

Te klateczki maja super, już wiem co w domu się u mnie pojawi :D
Dzięki, bo nawet nie wiedziałam o ich istnieniu :D

A btw to ja chyba też przyłączam się na oczekiwanie na szczeniaczka....:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gezowa']Ta moja, tak?
[URL]http://www.elementrix.pl/elementrix-pl/eshop/72-1-Klatki-i-kojce/197-2-Klatki-NYLON/5/1570-KLATKA-DO-TRANSPORTU-PSA-ORTALIONOWA-ROZMIAR-L-80[/URL]
Póki co wygląda super. Minusem na pewno jest to, że ma tylko rączkę (a w zasadzie dwie) i nie może robić za torbę na ramię ;) Siatka ogólnie wydaje się dość mocna, ale to takie domowe testy... w terenie przetestujemy dopiero w sobotę, o ile nie będzie za ciepło.[/QUOTE]

Tak, Twoja. Dzięki za link.
Koniecznie napisz za jakiś czas jak się spisuje :)

Link to comment
Share on other sites

Haha, spoko, ja ten sklep znalazłam przez przypadek na allegro :diabloti: Od kilku miesięcy szukałam taniej, ale w odpowiednim rozmiarze i dość wytrzymałej klatki... Dlatego było mi ciężko, bo te trzy wymogi raczej rzadko można zastać razem, w jednym produkcie :evil_lol: Z Zooplusa klatki nie odpowiadały mi kształtem, albo były za duże, a ta tutaj jest praktycznie jak moja metalowa, tylko dłuższa o jakieś 10cm, przez co też pies zupełnie inaczej się "układa". Nawet teraz w niej śpi, więc wygląda na to, że mu wygodnie :D
A że pomarańczowa to też super (mają kilka kolorów tam, jest nawet różowa :lol:), bo ostatnio rudzielca widzę w pomarańczach i żółciach, więc mam kolor pod psa :evil_lol:
[quote name='Skyy']Już wkrótce. :diabloti:
Jesteśmy z rodzicami w trakcie przeprowadzki także nie mam nawet czasu na zrobienie jakiś atrakcyjnych. Cały czas tylko przenoszenie pudeł, wypakowywanie, układanie, malowanie i sprzątanie, także proszę o cierpliwość.[/QUOTE]
Jaaa, nie mogę się doczekać :D :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...