Jump to content
Dogomania

Pestka mini mamuśka z Boguchwały


Becia66

Recommended Posts

[quote name='Agula99']No to ta kobieta widać ma pomyślunek o psach, chce malucha zostawiać na tyle godzin a on w między czasie sam się nakarmi, wyprowadzi i .....:mad: brak słów, ale jak zaleje jej cały dom to pewnie wyląduje u nas albo Bóg wie jeden gdzie, bo ona sobie pewnie nie tak wyobrażała posiadanie psa....niech sobie lepiej maskotek kupi!!!![/QUOTE]

Agula moje kundle też siedziały w domu jak wszyscy byli w pracy po 7-8 godzin i żyją...ba, mają się świetnie :D

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj już pewnie nikt sensowny nie zadzwoni więc reasumując urobek dnia - mamy dwie konkretne rezerwacje obu piesków i będą oba jednocześnie odebrane w piątek po południu. Sprawa suczek otwarta, żaden z telefonów nie był dla mnie wystarczająco dobry, tak więc czekamy.

Link to comment
Share on other sites

a jednak nie koniec telefonów, pan wlaśnie dzwonił i przepraszał że tak poźno ale zobaczył dosłownie przed chwilą ogłoszenie. Chcieli pieska ale suczka też może być, mieszkają w Żurawicy w domu z ogrodem, budki nie ma :diabloti: i pan zapytał czy koniecznie musi być bo oni chcą psa do domu :-D. Młode małżeństwo, dziecko 5-letnie, fajnie to wszystko brzmi. Zarezerwowali suczkę, mają jeszcze potwierdzić, zobaczymy. Teraz mam dylemat kiedy te psy wydawać bo przecież nie zabierzemy Pestce wszystkie cztery w ciągu jednego dnia.

Edited by Becia66
Link to comment
Share on other sites

[quote name='majuska']no w sumie to mogą psu kupić jakąs wypaśną budke, gdyby sobie czasem chciał posiedzieć :D[/QUOTE]

moi znajomi kupili psu budę wielką ,ogrzewaną , robi wrażenie :-o
no nie mam nic przeciwko , bo ich pies nie chce spać w domu
ale ma wybór

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolciasz28']Jak w Żurawicy to ja chętnie sprawdzę czy tej budki tam jednak nie ma:D ;).[/QUOTE]

Jak potwierdzą i wezmą to możesz sie tam wybrać ale jestem pewna że nie ma co sprawdzać, jak i w tych dwóch wybranych pozostałych domach.:lol:

Link to comment
Share on other sites

a ja dziś z rana miałam telefon o psa ostrego, żeby maszyny pilnował w ogrodzeniu :D wyśmiałam gościa, to se wysłuchałam..między innymi, że takie my z tymi psami jesteśmy jak i nasz rząd :D :D :D

Słuchajcie Pesteczka jest strasznie fajna już, ma dość swoich bachorów, zrobiła się odważniejsza, podchodzi, trąca noskiem, oj do domku trza ją pomalutku pchać, malizna z niej straszna :)

Edited by majuska
Link to comment
Share on other sites

dzisiaj pare telefonów, głównie o pieski, a te co o suczki funta kłaków nie warte. A budki se w obejściach stoją i czekają :diabloti:.
Karolciu nie odpowiadaj na maile tylko podaj od razu nr do mnie. Dzwoni potem taki jeden jełop z drugim i w pretensjach mówi, że na maila mu odpisali że jest jeszcze jeden. A ja po pierwszych słowach, pierwszym zdaniu wiem czy jest z kim o czym gadać, jeśli mi się samo zapytanie nie podoba - mówię po prostu że wszystkie zarezerwowane.

Link to comment
Share on other sites

Nie no bez przesady, do lipca to nasze maluchy podrosną i powinny być już w domu a nie czekać jak nawiedzenie bo ktoś będzie utrzymywał. A na nasze wolontariuszki to nie wiem czy można liczyć, więc nie czekamy, jak są fajne domy to dajemy. Ostatnio była u nas bardzo sympatyczna pani i bardzo podobała jej się suczka Pestka i się zastanawiała nad jej adopcją, oj super by było, bo pani coś w tym stylu już wcześniej miała z ulicy przygarniętego, ma dwójkę fajnych dzieciaczków i Pestka zamieszkała by w Rzeszowie, w domku z ogrodem, ale oczywiście w domku, ale czy coś z tego wyniknie??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majuska']Na FB pani jedna chce wziąć szczeniaka , ale dopiero w lipcu i prosi, żeby jej zarezerwować..wyśmiałyśmy, no to się dobija dalej, że się zakochała i że będzie pokrywać koszty jego utrzymania w schronisku do lipca...co Wy na to ? :D[/QUOTE]

no świetny pomysł ;)
W czwartek drugi chłopczyk jedzie pod Tarnów. Koło dziewczynek też się coś kręci, tak więc kciuki zaciskać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Becia66']no świetny pomysł ;)
W czwartek drugi chłopczyk jedzie pod Tarnów. Koło dziewczynek też się coś kręci, tak więc kciuki zaciskać.[/QUOTE]

Noo super!!! Nie było mnie tu kilka dni a tu takie zmiany, niech maluchy jadą szynko do domków, bo głodomory potrzebują opieki i jedzenia!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majuska']Na FB pani jedna chce wziąć szczeniaka , ale dopiero w lipcu i prosi, żeby jej zarezerwować..wyśmiałyśmy, no to się dobija dalej, że się zakochała i że będzie pokrywać koszty jego utrzymania w schronisku do lipca...co Wy na to ? :D[/QUOTE]

o rety ! :-D a w lipcu okaże się ,że jednak nie wygląda tak jak by pani chciała ..:???:

Link to comment
Share on other sites

Jutro na 9 rano jadę do przytuliska, przyjeżdżają z Krosna oglądać rudą suczynkę od Pestki, kapitalny domek - chcieli chłopczyka bo mieli wcześniej pieska i nie dlatego że cieczki bo tamten był kastrowany, tylko jakoś tak rodzina na pieska nastawiona. Zobaczymy co z tego wyniknie ale jesli malutka tam pojedzie , to będzie mieć jak w raju.

Link to comment
Share on other sites

Oo to super, niech te dzieciory znajdą jak najszybciej te domki, to może wtedy by się uderzyło do tej pani co była zainteresowana mamuśką??? Poinformowałoby się że maluchy mają już dom, a ona nadaje się do adopcji, ach piękne by to było, pomarzyć :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...