Jump to content
Dogomania

Buka, którą chcieli uśpić, w DT szuka DS


Recommended Posts

Zero tęsknoty bo też nie miała chyba za czym, była tylko zdziwiona że wyjście na siku nie trwa 5 minut jak u niej w domu.

Nie tylko ona zapomniała, ale o niej też zapomniano, osoba która do mnie ja przywiozła sądziła że pies powietrzem żyje lub ma baterie słoneczną i się ładuje.

Teraz coś się dzieje w jej sprawie, bo ma termin do końca października. Jest pierwszym tymczasem z terminem eksmisji, zawsze szło się dogadać.

Nie ma rudzielec szczęścia do ludzi

 

Obecna trójca

 

c1953f96ffcb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pierwsza umowa na dt była do 11 lipca, w czerwcu przypomniałam że kończy się umowa nie ma jedzenia. Padło pytanie czy musi zabrać, powiedziałam że nie pod warunkiem że będzie jedzenie. To Buka dostała w czerwcu 6 puszek i 3kg suchego, czekałam od kwietnia za ta przesyłką. Minął 11 lipca cisza, skończył się lipiec cisza, ani umowy, jedzenia zapytania o sukę, sierpień nadal cisza, jedzenia brak nie odbieranie telefonów. We wrześniu w końcu kontakt telefoniczny po moim sms -ie i decyzja że Buka musi opuścić dt. Dałam czas do końca października, ze względu na tą rudą. I to jest skrót pobytu u mnie Rudzielca.

 

Ciężko  było to napisać w takiej formie bo cisną na usta mi się inne słowa.

Link to comment
Share on other sites

To nie były właściciel, właściciel wypiął się w momencie narodzin dziecka i podjął decyzje o uśpieniu rudej ktoś się dowiedziała przekazał dalej. Osoba która pisała do mnie w sprawie DT jest odpowiedzialna za rudą od momentu przyjazdu do mnie. Jedzeniem i weterynarzem nie miałam się kompletnie interesować. Przyjechała do mnie z problemami behawioralnymi na psychotropach , gubiła mocz i nadal jest z tym problem bo nie jest zdiagnozowana

Pomagałam organizować bazarek sama zrobiłam bazarek robiłam ogłoszenia. A osoba odpowiedzialna za ruda nie potrafiła odebrać telefonu lub oddzwonić Zorganizowała jeden bazarek w lutym i na tym zainteresowanie ruda się skończyło. Zostałam poinformowana na początku ze Buke przeją Zagina Dom co było kłamstwem tylko udostępnili konto na zbiórkę pieniędzy na weta jedzenie jest to kompletnie nie dopilnowanie.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Co mam zrobić nie wystawie za drzwi, zostaje u mnie i szuka DS.

Pani Ola L zasypała mnie obietnicami " pożyjemy zobaczymy " mało wiarygodna jest ta osoba.

Tego co zrobisz Ty to raczej się domyślałam... Raczej, w domyśle, pytałam o reakcję tej drugiej strony. Szkoda, że ta reakcja jest taka niekonkretna :lookarou: .  

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 7 months later...

Co mam zrobić nie wystawie za drzwi, zostaje u mnie i szuka DS.

Pani Ola L zasypała mnie obietnicami " pożyjemy zobaczymy " mało wiarygodna jest ta osoba.

 

 

Witaj :)

 

Tak sobie szukam BDT i ciężko znaleźć na forum :(

Sytuacja z Bukusią bez zmian? Czy osoba decyzyjna coś się poczuwa czy dała sobie spokój???

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...