Jump to content
Dogomania

Furminator


aaliw

Recommended Posts

  • Replies 993
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przyszedł:loveu:
Kaje objechałem na szybko w 10min i pół psa wyszło:cool3:Bardzo fajnie nie wkurzał jej tak jak pudlówka.
Czarka wyczesałem jeszcze szybciej bo mi się więcej nie chciało.

Agnies-ja żadnej zaczerwienionej skóry nie widziałem ,a dociskałem dość mocno.Ale moje mają dużo grubszą sierść niż twoja.;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta_Ares']no wlasnie o ten mi chodziło

Bo jak dzwoniłam do sklepu i pytalam sie o Vivoga to powiedziala pani ze ten lepszy bo ma dluzsze ostrze, ale wiadomo zachwalaja to co maja....

bo vivoga akurat nie maja narazie na stanie, ale u nich Vibog kosztował własnie 35zł, a ten 40zł...[/QUOTE]

A dzwoniłaś do tego sklepu [B]SEWING [/B] bo ja tam dzwoniłam pytać się o Vivoga ale powiedzieli, że nie mają i poradzili mi ten SUZHOU no i zamówiłam :lol: nie wiem zobaczymy jak się sprawdzi :cool3: jak mi przyślą to zdam relację;)
a ten suzhou jest nawet droższy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cockermaister']A co ile to można czesać furminatorem????:roll::roll::roll:[/quote]

mi facet powiedzial, ktory przywiozl furminator, ze raz w tygodniu - nie wolno codziennie. Jednak to chyba troche zalezy od tego ile psa czeszemy - ja nie moge czesac za dlugo, bo obie tracimy cierpliwosc. Wiec robie to srednio 15 minut co 3 - 4 dni. Mniej wiecej...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg89']Agnies-ja żadnej zaczerwienionej skóry nie widziałem ,a dociskałem dość mocno.Ale moje mają dużo grubszą sierść niż twoja.;)[/quote]

u mnie to widac tylko na szyji:roll: bo tak to tez nic sie nie dzieje...i przez to szyji nie moge porzadnie wyczesac:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cockermaister']A dzwoniłaś do tego sklepu [B]SEWING [/B] bo ja tam dzwoniłam pytać się o Vivoga ale powiedzieli, że nie mają i poradzili mi ten SUZHOU no i zamówiłam :lol: nie wiem zobaczymy jak się sprawdzi :cool3: jak mi przyślą to zdam relację;)
a ten suzhou jest nawet droższy[/quote]

Mój właśnie przyszedł.
Zdam relacje jak dopadnę futro.

Link to comment
Share on other sites

doszedl :multi:

to jest rewelacja,czesalam sucz 10 min i zdziwiona jestem ze ona wogole ma tyle wlosow na sobie :crazyeye: masakra , wielka kupa siersci wyszla
sucz sie boi ale ja jestem zadowolona :multi:

jestem za tym zeby temu co to wymyslil dali nagrode nobla :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']doszedl :multi:

to jest rewelacja,czesalam sucz 10 min i zdziwiona jestem ze ona wogole ma tyle wlosow na sobie :crazyeye: masakra , wielka kupa siersci wyszla
sucz sie boi ale ja jestem zadowolona :multi:

jestem za tym zeby temu co to wymyslil dali nagrode nobla :diabloti:[/QUOTE]

Ja też jestem za tym:cool3::cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aaliw']Jako zalorzycielka tego topiku moge odebrac nagrode, w imieniu wynalazcy oczywiscie :diabloti: :lol:[/quote]


hip hip hurra :multi::multi::multi: hip hop hurra :multi::multi::multi:

:laola: :loveu: :buzi: :loveu: :buzi: :loveu: :buzi: :loveu: :laola:

dzieki Tobie mam na to klientow w sklepie :cool3: :loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...