Jump to content
Dogomania

Galeria mędziariny, mędziarza i zwierzaków


marta1624

Recommended Posts

Hejka :) Dzięki :)

A dzisiaj wróciłam ze spacerku, ponad 2h. Mimo że leje deszcz i śnieg ;) I ten owczar co dawałam jego zdjęcia, od pół roku jest wyrzucony, teraz znalazł się dla niego domek, i od tygodnia nie możemy go złapać z kilkoma osobami :( A domek sprawdzony, z 2 owczarkami, dobre warunki- psy karmione brit care, mieszkają w domu, śpią na łóżku lub legowiskach (jak wolą- ale nie mam nic do psów podwórkowych/kojcowych, o ile ktoś się nimi potrafi zająć a nie całe życie na łańcuchu/w kojcu, bez swojego ludzia ;)), podwórko, pani prawdziwa pasjonatka zabiera je codziennie na długi spacer po polach niedaleko domu. A tu klops, owczar nie podchodzi, wystraszony, chyba ktoś mu zrobił jakąś krzywdę bo był odważniejszy :( No nic, próbujemy do skutku...

Link to comment
Share on other sites

Mokre siemanko :D

Ale wkurzona jestem... Poszłam na spacer z moimi i się doczepił labek sąsiadów (po co bramę zamykać...), a że szłam po tatę do pracy to momentami idę przy ruchliwej ulicy, więc musiałam go "zgubić"- całe buty w błocie, kurtka, bo pieprznęłam w kałużo-błotne-coś :pissed :

Link to comment
Share on other sites

Hej :)

No nawet idą ;) w tym semestrze już w ogóle super :)

Dzisiaj go szukałam i nic, jutro na blokach jestem to też poszukam... 5 osób go próbuje odłowić i nic, ma źle skojarzenia z człowiekiem bo nie chce podejść... Z tego co wiem to najprędzej idzie do mnie (znaczy Kajki)- do innych to na kilometr nie podchodzi :(

Link to comment
Share on other sites

Tak, ja już po sesji :D

Oj ja sama trzymam kciuki ;) Ten kundelek co z nim na zdjęciach był się okazało że ma dom, ale stołuje się u innych ;) Za to o owczarku słuch zaginął...

Kurde, chyba odbiorą mi psy :( Nie potrafię się nimi zająć, nawet kurczaków małych im nie daję, a mięso kupuję w sklepie :( (:diabloti : ).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...