Jump to content
Dogomania

Galeria mędziariny, mędziarza i zwierzaków


marta1624

Recommended Posts

Jakie piękne obróżki :loveu:

Nie wiem czemu, ale ciągle się Luckiem zachwycam, co mnie do tych Jamników ciągnie :hmmmm: Kaja oczywiście piękna.

Fajną mieliście wyprawę, a chomiś to żyje jak król. Ma lepiej w klatce niż ja w pokoju :D

 

A ja słodzę 1łyżeczkę, zeszłam z 2.

Link to comment
Share on other sites

Jakie piękne obróżki :loveu:
Nie wiem czemu, ale ciągle się Luckiem zachwycam, co mnie do tych Jamników ciągnie :hmmmm: Kaja oczywiście piękna.
Fajną mieliście wyprawę, a chomiś to żyje jak król. Ma lepiej w klatce niż ja w pokoju :D

A ja słodzę 1łyżeczkę, zeszłam z 2.

Dziękujemy :loveu: Lucek przyciąga uwagę chudością :D A chom.... Chyba zadowolony, zauważyłam że mniej się boi w akwarium, wchodzi na rękę, a i biega po całym (i roznosi piasek wszędzie, że mam ochotę go zamordować za piaskownice w całej klatce :D). Teraz zamówiłam pokarm dla niego, bo u mnoie to same dziadowskie a ten co ma teraz coś mu nie podchodzi ;) Tylko moją kieszeń boli wysyłka- pokarm 10 zł, a przesyłka drugie tyle :/ No i tatuś zamówił mi nerkę :loveu:
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

A próbowałaś pokarmu z brita? Ja ze znajomą w Sopocie na wystawie pogadaliśmy z przedstawicielem i dał jej paczkę chyba 1,5kg świńskiej karmy na próbę. Bardzo jej świnkom smakowała. Teraz sama chce zobaczyć gdzie można taką zamówić. 

Link to comment
Share on other sites

Nie słodzisz? Ja chciałam przestać, babcia od małego słodziła mi 3łyżeczki, teraz zeszłam na 1,5 :D

Lucek dziękuje :D , Kaja się focha :P

No nosze okulary, bez nich ślepam :P

 

Kiedyś słodziłam 1,5 łyżeczki ;) Praktycznie z dnia na dzień przestałam słodzić całkowicie.

Pierwsze kilka dni, to mi kawa jakoś nie smakowała :D a teraz puściłabym pawia, jakby mi ktoś zaserwował kawę z cukrem :look3:

 

To niech się Kaja focha :P Nie moja wina, że Lucek lepiej ubrany :D

 

Ładne, czerwone :)

Link to comment
Share on other sites

A próbowałaś pokarmu z brita? Ja ze znajomą w Sopocie na wystawie pogadaliśmy z przedstawicielem i dał jej paczkę chyba 1,5kg świńskiej karmy na próbę. Bardzo jej świnkom smakowała. Teraz sama chce zobaczyć gdzie można taką zamówić.

Talia zamówiłam jr farm i Deli Nature 5, na chomiku je polecają. Zobaczymy czy te mu posmakują, teraz ma vitakraft dla karzełków ale mało co je (za to lubi brokuły, kalafiory, ogórki, i w małych ilościach słonecznik, orzechy)
  

Ale piekne zdjęcia ! Uwielbiam góry.Może uda mi się wyskoczyć w październiku,choć na jakieś bliskie

 
Zuzaw my jeszcze planujemy pojechać gdzieś, tak się spodobało ;)
 

oo Tobie tatuś, a mi mamusia, tylko mi jako przedwczesny prezent na urodziny.
 
Ja miałabym kolejny powód, aby coś psom kupić, płacić za przesyłkę i nic psom nie kupić

Mój urodzinowy to nie jest, bo ja z lutego, ale tatuś postanowił coś kupić :D Teraz robię przelew na karmy, a gdzieś za 2 miesiące muszę kupić Luckowi Brit Care ;) I jak na razie tyle :)
  

Kiedyś słodziłam 1,5 łyżeczki Praktycznie z dnia na dzień przestałam słodzić całkowicie.
Pierwsze kilka dni, to mi kawa jakoś nie smakowała :D a teraz puściłabym pawia, jakby mi ktoś zaserwował kawę z cukrem.
 
To niech się Kaja focha. Nie moja wina, że Lucek lepiej ubrany
 
Ładne, czerwone


No ja też chcę przestać słodzić, ale jakoś wolniej mi idzie ;)

Wcale nie, Kajki ładniejsza :p

Teraz mam czerwone, poprzednio czarne. Ja muszę chodzić cały czas, bom ślepa :) (głucha ponoć też, bo mi mówią żebym coś zrobiła a nie słyszę :p Ale jak chcą kasę dać tom pierwsza :D)
Ps. Beznadziejnie, muszę redukować emotki.
Link to comment
Share on other sites

Hej Marta :)

 

Theoś nie ma tu nic do rzeczy :eviltong:  Przed jego pojawieniem się, też nie miałam parcia na kupowanie czegokolwiek dla Tory czy Lumpka :eviltong:

Dlatego Kalyna była taka zdziwiona, jak napisałam, że kupuję Torce szelki i smycz u DS :evil_lol: Bo ona już mnie zna z tej strony ;)

Link to comment
Share on other sites

Cudne zdjęcia! :loveu:

Pięknie Lucek wygląda w tej obroży! Kajka oczywiście też, niech się nie obraża :lol:

Też swego czasu byłam ślepa bez okularów. Ale potłukłam je jakieś 1,5 roku temu, a że zawsze są ważniejsze wydatki (jednak szkła i oprawki to duża suma), to radzę sobie bez i już nawet coś widzę :lol:

 

 

Jeśli chodzi o zakupy dla psa, to zawsze coś się znajdzie ciekawego, co warto mieć :lol: Ja teraz przynajmniej z kompletów obroża+smycz jestem bardzo zadowolona, to nie będę szukać nowych. Ale co z tego, skoro Flexi i LED są jeszcze do kupienia, jak zwykle zapasy smaków. No i Miczka w marcu ma urodziny, już mam paczkę wymyśloną :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Hej Marta
 
Theoś nie ma tu nic do rzeczy.  Przed jego pojawieniem się, też nie miałam parcia na kupowanie czegokolwiek dla Tory czy Lumpka
Dlatego Kalyna była taka zdziwiona, jak napisałam, że kupuję Torce szelki i smycz u DS. Bo ona już mnie zna z tej strony

 
Sknera jesteś :eviltong: A tak serio- póki nie weszłam na dogo to też tak miałam, ale teraz widuje takie śliczne rzeczy, które na pewno mi się przydadzą.... :D Uzależniłam się :D
 

Cudne zdjęcia!
Pięknie Lucek wygląda w tej obroży! Kajka oczywiście też, niech się nie obraża
Też swego czasu byłam ślepa bez okularów. Ale potłukłam je jakieś 1,5 roku temu, a że zawsze są ważniejsze wydatki (jednak szkła i oprawki to duża suma), to radzę sobie bez i już nawet coś widzę
 
 
Jeśli chodzi o zakupy dla psa, to zawsze coś się znajdzie ciekawego, co warto mieć. Ja teraz przynajmniej z kompletów obroża+smycz jestem bardzo zadowolona, to nie będę szukać nowych. Ale co z tego, skoro Flexi i LED są jeszcze do kupienia, jak zwykle zapasy smaków. No i Miczka w marcu ma urodziny, już mam paczkę wymyśloną

Dziękujemy :) No ja miałam okulary od 1 klasy gimnazjum,strasznie mi się wzrok pogarszał- wg lekarza to przez szybki wzrost ;) Ale od jakiś 3 lat trzyma mi się w miejscu, tylko faktem jest że bez okularów jest mi ciężko. Miałam iść na laserowe usunięcie wady, ale się trochę boję :/

A z zakupami dobrze że nie jestem sama z uzależnieniem :D
  

Hejka Marta

Hejka Aguś :)
Link to comment
Share on other sites

Dlatego Kalyna była taka zdziwiona, jak napisałam, że kupuję Torce szelki i smycz u DS :evil_lol: Bo ona już mnie zna z tej strony ;)

Otóż to, znamy się jak łyse konie :loveu:

 

Ja mam parcie na zabawki, bo u mnie każdy psiak bawi się innymi i potem mam wyrzuty sumienia, że któryś ma za mało czy coś. Ja na akcesoria nie mam takiego szału, ale żeby nie było też im co nieco kupuję ;) a ostatnio uwielbiam im kupować szmaczki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...