Jump to content
Dogomania

Brena piękny owczarek ze złamanym ogonem


beka

Recommended Posts

  • Replies 120
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ona jest taka kochana, do ludzi i nic ale to nic nie niszczy. Żaden z moich osobistych nie jest tak grzeczny, no może Pan Pikuś...

Chyba trzeba sie wziąć za ogłoszenia, choć jest to najbardziej nie lubia cześć moje działalności. Już nie mam cierpliwości do ludzi..

Link to comment
Share on other sites

Wcale się nie dziwię, ludziska to takie nudne są...;) Sunieczkę ideał w pyś cmokam:):):) Mam link do bazarku ogłoszeniowego, jak coś podeślę, na wszelaki tak...;) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252012-Ogłoszeniowy-dla-Majki-i-Kory-pakiety-po-30-i-50ogłoszeń-gratisy-do-26-04-do-21-00/page4[/URL]

i jeszcze bazarrro z ogłoszeniami: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252082-Bazarek-OgŁosZenIowY!!!-Dla-KoKo-i-WieRy-do-30-04-GRATISY-przy-zakupie-5-pakietów-!!!?p=22017233#post22017233[/URL]

Edited by Marycha35
Link to comment
Share on other sites

Brenka wciąż grzeczna:), moje potwory wrzeszczą przy ogrodzeniu, doły kopią a Brenka -nic. Czasem szczeknie ale nie należy do podwórkowych szczekaczy, co mnie bardzo cieszy bo i bez niej mam przechlapane u sąsiadów:)

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry wieczór:). Byłyśmy na długim spacerze i już załuje poniewaź miałyśmy spotkanie z jelonkiem. Brenie tak sie spodobał że chciała za nim biec. Zapomniała że na końcu flexi jestem ja i moja biedna , juz w tej chwili dużo dłuższa ręka...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...