Jump to content
Dogomania

Karma w puszkach


aguchna

Recommended Posts

Aguchna jutro podam Tobie nazwę jeszcze jednej dobrej karmy puszkowej, której niestety nie pamiętam (starość nie radość). Mój obecny piesek nie przepada za puchami więc dawno ich nie kupowałem, ale z tego co pamiętam kosztowała chyba około 6zł - jutro będę w moim sklepie i sprawdzę :D

Link to comment
Share on other sites

nie doczytałam chyba jakiej rasy masz psa :wink:

więc nie wiem czy to co polece będzie akurat dobre

ja swojemu grzywaczowi chin. kupowałam puszki royal canin (8 zł za szt) to była akurat z przeznaczeniem dla psów wrazliwych (jesli chodzi o uczulenia np na karę)

i taka puszka starczała mi na 2 dni prawie

sa tez inne royala ale własnie kosztuje 8 zł za szt

Link to comment
Share on other sites

Byłem, sprawdziłem i chodzi o animondę o której pisze Basia_D Ja jednak widziałem puchę 800g za 9,30zł a mniejsze 400g są po 5zł z groszami. Dawkowanie:

waga 1-4kg 1/2 puszki

4-10kg 1/2 - 1puszka

11- 25kg 1-2puszki

Ze smakami zapoznasz się na tej stronce:

http://www.badis.com.pl/?menu=produkty&pr=animonda&offset=50&sort=id&sort_orientation=ASC

Link to comment
Share on other sites

Jeśli mam być szczery to nie rozglądałem się zbytnio po Poznaniu za puszkową karmą gdyż mój Cameron nie bardzo za nią przepada więc nie potrafię wskazać gdzie ceny są najbardziej atrakcyjne. Dzisiaj jednak postanowiłem kupić jedną puszkę i jutro spróbuję go jakoś "nakręcić" :D Jeżeli załapie to faktycznie będzie się opłacało po większą ilość jeździć do najtańszego sklepu - jak będę kiedyś w okolicy Kilińskiego to na pewno tam wstąpię. :)

Link to comment
Share on other sites

Żeby było śmiesznie to ja również postanowiłem mojemu małemu bobikowi zaserwować dzisiaj żarcie z puchy. Byłem ciekawy jego reakcji, gdyż dwa miesiące temu gdy dałem mu pierwszy raz jedzenie z puszki popatrzył na mnie takim wzrokiem jakby chciał powiedzieć:"facet zjedz to sobie sam" No i cuda się jednak zdarzają bo dzisiaj od razu wciągnął całe 800g. Pomyślałem, że może małemu coś się pokręciło i zjadł karmę przez przypadek :) więc poleciałem zaraz po następną puszkę i tą również wsunął bez namysłu :D Cieszę się wobec tego, że będę mógł czasem urozmaicić mojemu psiakowi menu i widzę, że kulinarne upodobania zmieniają sie u niego w miarę dorastania :lol: Aż strach pomyśleć co będzie później :o

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

JEŚLI PUSZKI TO POLECAM:

ROKUS I WODAN

W RÓŻNYCH SMAKACH SĄ DOSTĘPNE : WOŁOWINKA , DRÓB , DZICZYZNA , WĄTRÓBKA ....

SPOKOJNIE PO OTWARCIU MOGĄ STAĆ W LODÓWCE PRZEZ ( DO ) 2 DNI ... NIE PSUJĄ SIĘ I PO OTWARCI NIE MAJĄ TAKIEGO NALOTU JAK NP: CHAPPI .

Link to comment
Share on other sites

A ja polecam zalac suche woda!!!!!!!!! :D :D :D

Wyjdzie na to samo! :wink: :wink:

Dawalam mojemu psu puszki z eucanuby i suche tez z eucanuby.... :roll:

no i namoczone suche niczym sie nie roznilo od tych puszek!

wyglad i konsystencja taka sama -i chyba smak tez...bo tak samo jadla..

czyli niechetnie :D

Puszkowe zarcie to jest BARDZO DROGA WODA!!! :o

moim zdaniem oczywiscie!!! :-?

Link to comment
Share on other sites

suche zalane woda to nie to samo. przykro mi.

jak zalejesz suche woda to napecznieje i tyle a puszki maja sos czy galaretke i sa ze swiezych nie suszonych skladnikow.

oczywiscie w puszkach taki duzy wybor jak i w suchych i niektore typu chapi to faktycznie cos na wzor 'bardzo dorgiej wody'

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...