Jump to content
Dogomania

TANI Dom Tymczasowy dla psów ;-)


betkak

Recommended Posts

Na watku informacyjnym prosilam o zdjecia hotelu. Jesli daje sie ogloszenie o przyjmowaniu zwierzat pod swoj dach to trzeba rowniez pokazac gdzie wzmiankowane zwierzeta beda mieszkac. Czy jest moze juz gdzies taki watek ze zdjeciami tylko sie nie doszukalam?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Bezczelność Ada-jeje nie ma granic, ale o tym zdążyłam się przekonać już jakiś czas temu.
Nie mając żadnych podstaw, ani nawet choćby przesłanek, napisała, że traktuję dogomanię jak kasę zapomogowo-pożyczkową, co jest bardzo poważnym oskarżeniem i teraz wykręca się jak żmija,[B] udając, że nie wie o co chodzi.[/B]


Dochodzę do wniosku, że na dogo oprócz kreatur, które gnębią psy, są też kreatury, które gnębią ludzi. Niestety na wątkach psów którymi się opiekujemy zagnieździły się takie właśnie kreatury, które pod płaszczykiem troski o psy, uniemożliwiają wykorzystanie całego naszego wolnego czasu na zajęcie się sprawami psów. [B]Musimy odpowiadać na durne pytania, prostować kłamstwa. [/B]
Któryś moderator pisał, że z obowiązku czytają wątki. Dziwię się, że do tej pory żaden moderator nie pojawił się na wątku któregoś z "naszych" psów. Przecież to co się wyrabia jest wbrew regulaminowi dogomanii.[/QUOTE]
Ja wiem o co chodzi, Ty tez tylko sie nie przyznajesz. Nikt nic nie musi, WINNY SIE TLUMACZY. Niewinny nie ma z czego.

Link to comment
Share on other sites

[url]https://www.facebook.com/psiaprzystan?ref=hl[/url] link do strony na fb

Z tego co pamiętam ktoś obiecał wstawić zdjęcia na wątku informacyjnym, które przesłałam e-mailem. Na stronie fb są najbardziej aktualne informacje[quote name='Alaa']Na watku informacyjnym prosilam o zdjecia hotelu. Jesli daje sie ogloszenie o przyjmowaniu zwierzat pod swoj dach to trzeba rowniez pokazac gdzie wzmiankowane zwierzeta beda mieszkac. Czy jest moze juz gdzies taki watek ze zdjeciami tylko sie nie doszukalam?[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[IMG]https://scontent-b.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/t1.0-9/10298771_619126384844997_4973927503104317776_n.jpg[/IMG]



[IMG]https://scontent-b.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/t1.0-9/10151797_619126504844985_1978146827744179738_n.jpg[/IMG]



[IMG]https://scontent-b.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/t1.0-9/10294511_619126618178307_4337502313599324092_n.jpg[/IMG]



[IMG]https://scontent-b.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/t1.0-9/1487442_619126171511685_110038385066192327_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[IMG]https://scontent-a.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/t1.0-9/10313544_619127714844864_2924958796118738190_n.jpg[/IMG]




[IMG]https://scontent-a.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/t1.0-9/1978861_619127988178170_1720943493393010792_n.jpg[/IMG]




[IMG]https://scontent-a.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/t1.0-9/1902723_619128128178156_495484304552752698_n.jpg[/IMG]




[IMG]https://scontent-a.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/t1.0-9/1545739_619128221511480_2206218827888078970_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']a jaka to ona funkcje pelni i u kogo jest zatrudniona, u Ciebie czy u Ayame?[/QUOTE]

Ada-jeje, ja czytac potrafię. Ale Ty chyba masz z tym jakiś problem. Nie jest ważne to, czy elik jest przez kogoś z nas zatrudniona czy nie. Ważne jest to, ze pełni funkcję skarnika dla psów z których opieka jestesmy związane. Dlatego grzecznie poprosiłam Cię o sprecyzowanie o co chodzi.
Traktowanie forum jako kasy zapomogowo-pożyczkowej to jednak dość poważna sprawa , a Ty twierdzisz, ze elik to własnie robi.
Jeśli to prawda, to trzeba znaleźć nowego skarbnika i poprosic elik o zwrot całej kasy. Nie możemy ryzykować powierzania spraw finansowych nieodpowiedzialnej osobie.

Więc albo wiesz o czymś, o czym nie mówisz, a brak tej informacji może zaszkodzic psom pod nasza opieką, albo o niczym nie wiesz i oskarżasz ja bezpodstawnie.
Sprawa jest banalnie prosta. Coś miałaś na myśli, coś napisałaś. Prosimy Cie o pomoc w ewnetualnym zneutralizowaniu zagrożenia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ayame Nishijima']Ada-jeje, ja czytac potrafię. Ale Ty chyba masz z tym jakiś problem. Nie jest ważne to, czy elik jest przez kogoś z nas zatrudniona czy nie. Ważne jest to, ze pełni funkcję skarnika dla psów z których opieka jestesmy związane. Dlatego grzecznie poprosiłam Cię o sprecyzowanie o co chodzi.
Traktowanie forum jako kasy zapomogowo-pożyczkowej to jednak dość poważna sprawa , a Ty twierdzisz, ze elik to własnie robi.
Jeśli to prawda, to trzeba znaleźć nowego skarbnika i poprosic elik o zwrot całej kasy. [B]Nie możemy ryzykować powierzania spraw finansowych nieodpowiedzialnej osobie. [/B]

Więc albo wiesz o czymś, o czym nie mówisz, a brak tej informacji może zaszkodzic psom pod nasza opieką, albo o niczym nie wiesz i oskarżasz ja bezpodstawnie.
Sprawa jest banalnie prosta. Coś miałaś na myśli, coś napisałaś. Prosimy Cie o pomoc w ewnetualnym zneutralizowaniu zagrożenia.[/QUOTE]
A ja Ci grzecznie odpowiadam, ze nie jestem zainteresowana czy ufasz elik, czy tez bedziesz szukac nowego skarbnika dla waszych psow, nie padlo zadne oskarzenie p/ko elik o sprzeniewierzenie pieniedzy. Jasne? Zalogowalas sie na dogo nie tak dawno, na watku Azira. Nie zinteresowalas sie tym forum doglebnie. Nie przesledzilas zadnych watkow z przed lat. Dla sledzacych watki olkuskich psow, nie jest to podejrzane ze pojechalas do Angeli, zrobilas zdjecia kojcow z budami bez zadaszenia, w ktorych przebywaly psy a koszty jednej doby w takich hotelikach to 13 zl. o czym niejednokrotnie pisalas w pozniejszych swoich wpisach.
Po krotkim czasie na dogo pojawila sie betkak oferujac domowy tani hotelik, a Ty stalas sie jej naganiaczka, nie raczylas jednak napisac ze kolejne miejsca to juz nie sa w domu tylko w chlewie, w betonowych boksach i slomie. ktory wowczas a nawet do dzis nie jest przystosowany do wlasciwych warunkow bytowania psow. Uwazasz ze dla osob ktorym lezy los zwierzat na sercu wytarczylo odmalowac sciany w kwiatki, zeby zrobily wrazenie odpowiedniego miejsca dla bytowania psow? Chcac ratowac psy przed gehenna schroniskowa, nie uwazasz ze najpierw nalezalo to miejsce przygotowac a pozniej naganiac psy. W/g Ciebie liczy sie koszt jednej doby za psa a nie warunki w jakich ma przebywac? Na to wlasnie postawilas, warunki lepsze jak u missieek bo boksy zadaszone a koszt utrzymania psa prawie o polowe nizszy dla zwabienia pierwszych klientow. Kto mial az tak finansowy noz na gardle ze postapil tak nieuczciwie? nie tylko wobec nowych klientow ale zwlaszcza wobec bezbronnych psow? Nie probuj tlumaczyc ze tak nie jest bo w necie mozna znalezc wiele, sa osoby ktore maja czas zeby doszukac sie dowodow i nie daja wiary w pieknie napisane slowa. Jaki mialas cel odrzucajac pomoc w zbieraniu kasy wlasnie na budy i poprawienie bytowe tych psow ktore juz sa u betkak? Nie wszyscy wierza na slowo, ktore dawno przestalo sie liczyc dla wielu, sa tacy ktorzy potrafia wyciagnac wlasne wnioski i opinie, nie wszystko da sie ukryc, a jesli juz to tylko na krotka chwile. Prawda po czasie i tak wyjdzie na jaw.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje'][B]Ja wiem o co chodzi, Ty tez tylko sie nie przyznajesz[/B]....[/QUOTE]
Czy nie wystarczy Ci jeden proces o zniesławienie ? Niczego Cię to nie nauczyło ? Czy nadal myślisz, że można bezkarnie szkalować, oskarża, szargać komuś opinię !!!

[quote name='Ada-jeje']Nikt nic nie musi, WINNY SIE TLUMACZY. Niewinny nie ma z czego.[/QUOTE]
Powiem tylko tak: Każdy sądzi według siebie.
Wystarczy porównać Twoje rozliczenia na wątkach psów z J.Z., a właściwie ich brak, bo co to za rozliczenia, jeśli każda pozycja jest na innej, nie wiadomo której stronie, z moimi rozliczeniami. I ktoś taki ma czelność oskarżać mnie o przywłaszczanie sobie pieniędzy przeznaczonych dla psów !!!!! Skandal. Trzeba nie mieć ani za grosz samokrytyki i rozumu, żeby zarzucać komuś coś, o co samemu można być podejrzanym.


[quote name='Ayame Nishijima']...
Więc albo wiesz o czymś, o czym nie mówisz, a brak tej informacji może zaszkodzic psom pod nasza opieką, albo o niczym nie wiesz i oskarżasz ja bezpodstawnie.
Sprawa jest banalnie prosta. Coś miałaś na myśli, coś napisałaś. Prosimy Cie o pomoc w ewnetualnym zneutralizowaniu zagrożenia.[/QUOTE]
Ayame szkoda takiej osóbki pytać o cokolwiek. Nie licz na rzetelną odpowiedź, bo jej nie dostaniesz. Zamiast odpowiedzi na proste pytanie dostajesz stek oszczerstw wyssanych z palca. Trzeba być chorym psychicznie, żeby takie durnoty nie mające nic wspólnego z rzeczywistością wypisywać.
Tylko chory z nienawiści, zawiści, zapatrzony w siebie osobnik może tak się zachowywać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta72']zapisuję wątek i mam nadzieję, że będzie on dotyczył zmian na lepsze warunków bytowania psów w hoteliku...[/QUOTE]
Jest to życzeniem każdego, komu na sercu leży ulepszanie warunków bytowania psiaków w hotelu "Psia Przystań".

Link to comment
Share on other sites

elik ja z takimi jak Ty nie dyskutuje, napisalam Ci to dosc jasno i wyraznie, [B]wyrazniej[/B] nie potrafie, ale Ty ciagle odbiegasz od tematu, bez przerwy chcesz zwrocic uwage na siebie a tu nie o Ciebie chodzi a o psy i ich warunki jakie panuja w tym pseudohoteliku, bo na dzien dzisiejszy nie mozna go nazwac hotelem spelniajacym warunki bytowe dla psow. Warunki na ktore WY miedzy innymi Ty dajecie przyzwolenie,[B] na betonowe boksy w wymalowanym chlewie,[/B] jak dlugo bedziemy czekac na zdjecia, na ktorych beda budy i podesty? Kto to ma swinansowac, bo raczej nie betkak, natomiast pomoc w zakupie jakze potrzebnych bud zostala odrzucona. Jedno co wychodzi Ci profesjonalnie od lat to zbieranie pieniedzy na swoje konto, a gdzie PSY?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']elik ja z takimi jak Ty nie dyskutuje, ...[/QUOTE]
"Dyskusja" z Tobą polega na prostowaniu Twoich kłamstw i matactw. Trudno to dyskusja nazwać. Gdybyś nie poruszała mojej osoby insynuując jakieś nieprawidłowości w moim postępowaniu, nie zaszczyciłabym Cie swoją uwagą, bo na to nie zasługujesz.

[quote name='Ada-jeje']...Ty ciagle odbiegasz od tematu, bez przerwy chcesz zwrocic uwage na siebie...[/QUOTE]
Ja odpowiadam dokładnie na to o czym piszesz. To Ty ciągle odbiegasz od tematu, który sama wcześniej poruszasz i nie udzielasz odpowiedzi na pytania, tylko ciągle nowe wydumane zarzuty i oskarżenia wyciągasz, jak króliki z rękawa.

[quote name='Ada-jeje']...chodzi a o psy i ich warunki jakie panuja w tym pseudohoteliku, bo na dzien dzisiejszy nie mozna go nazwac hotelem spelniajacym warunki bytowe dla psow. Warunki na ktore WY miedzy innymi Ty dajecie przyzwolenie,[B] na betonowe boksy w wymalowanym chlewie,...[/B][/QUOTE]
Na siłę chcesz mnie zrobić odpowiedzialną za warunkami w hotelu, które z resztą znacznie odbiegają od tego jak je przedstawiasz. Niby część prawdy w tym jest, ale tylko to, że jest to w pomieszczeniach gospodarczych (częściowo z resztą), a całą reszta to fałszywa troska o warunki w tym hotelu. Tylko ten to kupi, kto Ciebie nie poznał tak jak ja miałam niestety tą nieprzyjemność. Tobie nic w tym hoteliku nie pasuje i nie będzie pasowało. Zawsze znajdziesz coś, co Twoim zdaniem jest złe. Nawet to, że pomalowane są pomieszczenia Ci przeszkadza. Koń by sie usmiał ha, ha, ha.


[quote name='Ada-jeje']...jak dlugo bedziemy czekac na zdjecia, na ktorych beda budy i podesty? Kto to ma swinansowac, bo raczej nie betkak, natomiast pomoc w zakupie jakze potrzebnych bud zostala odrzucona....[/QUOTE]
Pomoc ??? Sposób w jaki poruszyłaś kwestię bud, pomocą nazywasz ?? Najwyraźniej realne udzielanie pomocy jest Ci obce.

[quote name='Ada-jeje']... Jedno co wychodzi Ci profesjonalnie od lat to zbieranie pieniedzy na swoje konto, a gdzie PSY?[/QUOTE]
I to Cię najbardziej boli.
Od lat pomagam psom bezpańskim, na długo zanim znalazłam ten portal. Doskonale wiesz, że bez pieniędzy nic się nie da zrobić dla ratowania bezdomnych zwierząt. Musimy zabiegać o wpłaty żeby móc za co leczyć, karmić i hotelować psy, które wyciągamy z koszmarnych warunków.
Jeśli można to robić bez pieniędzy, to dlaczego Ty zbierasz pieniądze ? Między nami jest tylko ta różnica, że my same troszczymy sie o finansowanie naszych działań i same robimy wszystko żeby znaleźć psom domy, a Ty tylko wydajesz cudze pieniądze, które inni zbierają na konto fundacji i inni troszczą się o wszystko co psom jest potrzebne. No i Ty, zakłamana kobieto, śmiesz twierdzić, że ja nic nie robię tylko kasę na swoje konto zbieram ???? To Ty nic poza klepaniem w klawiaturkę nic nie robisz. No jeszcze wydajesz pieniądze, które inni zbiorą. Wielka zaiste fatyga. Jedyna zasługa - udostępniasz konto fundacyjne, ot co. I tylko dlatego, że dzielisz tą nie swoja kasę, ludzie boją Ci się mówić prawdę w oczy. Ja do nich nie należę.

Link to comment
Share on other sites

a Ty dalej o mnie, za wszelka cene wybielajac siebie, PRZYPOMINAM Ci ze to poratal o zwierzetach,[B] winni [/B]sie tlumacza, ja nie musze, fakt zapomnialam nie wydajemy cudzych pieniedzy na *******y typu, olowki, gumki, nawilzacze do palcow, jakies tam zbedne ksiazki itp.

Link to comment
Share on other sites

Ada-jeje odnośnie bud zostaną wysłane w tym tygodniu, nie mam zamiaru tłumaczyć się ze wszystkiego co mam zamiar zrobić, z jakimi moimi zamiarami i planami wszystko się wiąże. Napisałam kiedyś każdą rozsądną radę rozważę i tak będzie. Dlaczego myślisz, że nie potrafię sama sfinansować zakupu bud? Powiedz co Ty o mnie wiesz, że tak sobie wyciągasz wnioski? O jakim nożu na gardle mówisz? Ceny od samego początku dostosowane są do warunków, nie widzę tutaj żadnego oszustwa, manipulacji naciągania. Widzę, że masz podejrzenia co do powstania mojego hoteliku, możesz być pewna, że Ayame nie miała nic z tym wspólnego i wcześniej się nie znałyśmy. Puki co grzecznie proszę abyś nie nazywałam mojego hoteliku pseudohotelikiem ponieważ jest to fałszywe oskarżenie bez pokrycia. Nazywasz moje boksy betonowymi boksami a przepraszam Cię bardzo mieszkania w bloku to z czego są? bo mi się wydaje, że z betonowych bloków, sezon grzewczy w zimie. Więc moja droga jak nikt nie ogrzewa dodatkowo grzejnikiem to ma taką samą temperaturę w mieszkaniu w bloku jak i te psy w betonowych boksach. [quote name='Ada-jeje']A ja Ci grzecznie odpowiadam, ze nie jestem zainteresowana czy ufasz elik, czy tez bedziesz szukac nowego skarbnika dla waszych psow, nie padlo zadne oskarzenie p/ko elik o sprzeniewierzenie pieniedzy. Jasne? Zalogowalas sie na dogo nie tak dawno, na watku Azira. Nie zinteresowalas sie tym forum doglebnie. Nie przesledzilas zadnych watkow z przed lat. Dla sledzacych watki olkuskich psow, nie jest to podejrzane ze pojechalas do Angeli, zrobilas zdjecia kojcow z budami bez zadaszenia, w ktorych przebywaly psy a koszty jednej doby w takich hotelikach to 13 zl. o czym niejednokrotnie pisalas w pozniejszych swoich wpisach.
Po krotkim czasie na dogo pojawila sie betkak oferujac domowy tani hotelik, a Ty stalas sie jej naganiaczka, nie raczylas jednak napisac ze kolejne miejsca to juz nie sa w domu tylko w chlewie, w betonowych boksach i slomie. ktory wowczas a nawet do dzis nie jest przystosowany do wlasciwych warunkow bytowania psow. Uwazasz ze dla osob ktorym lezy los zwierzat na sercu wytarczylo odmalowac sciany w kwiatki, zeby zrobily wrazenie odpowiedniego miejsca dla bytowania psow? Chcac ratowac psy przed gehenna schroniskowa, nie uwazasz ze najpierw nalezalo to miejsce przygotowac a pozniej naganiac psy. W/g Ciebie liczy sie koszt jednej doby za psa a nie warunki w jakich ma przebywac? Na to wlasnie postawilas, warunki lepsze jak u missieek bo boksy zadaszone a koszt utrzymania psa prawie o polowe nizszy dla zwabienia pierwszych klientow. Kto mial az tak finansowy noz na gardle ze postapil tak nieuczciwie? nie tylko wobec nowych klientow ale zwlaszcza wobec bezbronnych psow? Nie probuj tlumaczyc ze tak nie jest bo w necie mozna znalezc wiele, sa osoby ktore maja czas zeby doszukac sie dowodow i nie daja wiary w pieknie napisane slowa. Jaki mialas cel odrzucajac pomoc w zbieraniu kasy wlasnie na budy i poprawienie bytowe tych psow ktore juz sa u betkak? Nie wszyscy wierza na slowo, ktore dawno przestalo sie liczyc dla wielu, sa tacy ktorzy potrafia wyciagnac wlasne wnioski i opinie, nie wszystko da sie ukryc, a jesli juz to tylko na krotka chwile. Prawda po czasie i tak wyjdzie na jaw.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betkak']Ada-jeje odnośnie bud zostaną wysłane w tym tygodniu, nie mam zamiaru tłumaczyć się ze wszystkiego co mam zamiar zrobić, z jakimi moimi zamiarami i planami wszystko się wiąże. Napisałam kiedyś każdą rozsądną radę rozważę i tak będzie. Dlaczego myślisz, że nie potrafię sama sfinansować zakupu bud? Powiedz co Ty o mnie wiesz, że tak sobie wyciągasz wnioski? O jakim nożu na gardle mówisz? Ceny od samego początku dostosowane są do warunków, nie widzę tutaj żadnego oszustwa, manipulacji naciągania. Widzę, że masz podejrzenia co do powstania mojego hoteliku, możesz być pewna, że Ayame nie miała nic z tym wspólnego i wcześniej się nie znałyśmy. Puki co grzecznie proszę abyś nie nazywałam mojego hoteliku pseudohotelikiem ponieważ jest to fałszywe oskarżenie bez pokrycia. Nazywasz moje boksy betonowymi boksami a przepraszam Cię bardzo mieszkania w bloku to z czego są? bo mi się wydaje, że z betonowych bloków, sezon grzewczy w zimie. Więc moja droga jak nikt nie ogrzewa dodatkowo grzejnikiem to ma taką samą temperaturę w mieszkaniu w bloku jak i te psy w betonowych boksach.[/QUOTE]
Zgadzam sie ze nie musisz sie tlumaczyc co masz zamiar zrobic, po co pisac puste slowa, licza sie fakty i na te czekamy.
Tak sie sklada ze jesli ktos zaklada firme gospodarcza to mozna sporo ciekawostek sie dowiedziec, ale nie bede o tym pisac na watku, to nie pomoze psom. Twierdzisz ze ceny sa dostosowane do warunkow, otoz ja sie z tym nie zgadzam, i wyraznie napisze psy nie mialy prawa trafic do takich warunkow. Porownywanie mieszkania w bloku tez nie trafione, czy wprowadzila bys sie do mieszkania w surowym stanie? Zapewne nie, tylko najpierw bys je wykonczyla a dopiero sie wprowadzila. Normalna kolejna rzecza jest ze kazde pomieszczenie w klimacie w ktorym znajduje sie Polska musi byc ogrzewane zima, wiec to porownanie tez nie trafione. Dlatego podkreslam na dzien dzisiejszy jest to dla mnie hotelik nie spelniajacy podstawowych warunkow bytowych dla psow, a przeciez o zywe istoty nam glownie sie rozchodzi. Nie ma sensu zebys sie tlumaczyla z znajomosci z Ayame, bo jak wiesz klawiatura wszystko przyjmie, a dogo to nie konfensjonal ze kazdy z nas musi sie z wszystkiego spowiadac.

Link to comment
Share on other sites

Słuchaj najpierw robisz jakieś insynuacje wobec elik, teraz wobec mnie. Proszę bardzo napisz te ciekawostki chętnie poczytam. Wiesz co to stan surowy budynku? mury, bez tynków, instalacji, często okien i dachu. Czy w takie warunki psy wprowadziłam? Uwierz to co piszesz nie robi na mnie wrażenia, nie jestem typem osoby, która zrobi tak jak ktoś chce. Powtarzam kolejny raz każdą radę i pomysł przyjmuję do wiadomości i rozważam. Pomysł z budami też powstał długo przed Twoją radą, kwestia realizacji, wszystko w swoim czasie. [quote name='Ada-jeje']Zgadzam sie ze nie musisz sie tlumaczyc co masz zamiar zrobic, po co pisac puste slowa, licza sie fakty i na te czekamy.
Tak sie sklada ze jesli ktos zaklada firme gospodarcza to mozna sporo ciekawostek sie dowiedziec, ale nie bede o tym pisac na watku, to nie pomoze psom. Twierdzisz ze ceny sa dostosowane do warunkow, otoz ja sie z tym nie zgadzam, i wyraznie napisze psy nie mialy prawa trafic do takich warunkow. Porownywanie mieszkania w bloku tez nie trafione, czy wprowadzila bys sie do mieszkania w surowym stanie? Zapewne nie, tylko najpierw bys je wykonczyla a dopiero sie wprowadzila. Normalna kolejna rzecza jest ze kazde pomieszczenie w klimacie w ktorym znajduje sie Polska musi byc ogrzewane zima, wiec to porownanie tez nie trafione. Dlatego podkreslam na dzien dzisiejszy jest to dla mnie hotelik nie spelniajacy podstawowych warunkow bytowych dla psow, a przeciez o zywe istoty nam glownie sie rozchodzi. Nie ma sensu zebys sie tlumaczyla z znajomosci z Ayame, bo jak wiesz klawiatura wszystko przyjmie, a dogo to nie konfensjonal ze kazdy z nas musi sie z wszystkiego spowiadac.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betkak']Słuchaj najpierw robisz jakieś insynuacje wobec elik, teraz wobec mnie. Proszę bardzo napisz te ciekawostki chętnie poczytam. Wiesz co to stan surowy budynku? mury, bez tynków, instalacji, często okien i dachu. Czy w takie warunki psy wprowadziłam? Uwierz to co piszesz nie robi na mnie wrażenia, nie jestem typem osoby, która zrobi tak jak ktoś chce. Powtarzam kolejny raz każdą radę i pomysł przyjmuję do wiadomości i rozważam. Pomysł z budami też powstał długo przed Twoją radą, kwestia realizacji, wszystko w swoim czasie.[/QUOTE]
Dalsza dyskusja widze ze jest zbedna, czekamy na realia i fotki, poki co pokazujemy stan faktyczny Twojego hoteliku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']A ja Ci grzecznie odpowiadam, ze nie jestem zainteresowana czy ufasz elik, czy tez bedziesz szukac nowego skarbnika dla waszych psow, nie padlo zadne oskarzenie p/ko elik o sprzeniewierzenie pieniedzy. Jasne? [/QUOTE]

Padły sugestie, ze elik wykorzystuje na własne potrzeby pieniądze z psich kont. Dwa razy rzuciłaś niedomówieniami, ale wyjaśnic nie chcesz, bo Cie nie obchodzi czy my - i wszyscy inni - ufaja elik.
Więc powiem jasno: Wychodzi na to, że Cię obchodzi jedynie to, zeby nie ufali. - Stąd te insynuacje. Albo się coś wie i pisze jasno, albo wypadałoby sie powstrzymać. Bo póki co jedynie Ty tracisz wiarygodność. Zwłaszcza, że podobno na psach Ci zależy, a to psy moga na tym stracić.

[quote name='Ada-jeje']
Dla sledzacych watki olkuskich psow, nie jest to podejrzane ze pojechalas do Angeli, zrobilas zdjecia kojcow z budami bez zadaszenia, w ktorych przebywaly psy a koszty jednej doby w takich hotelikach to 13 zl. o czym niejednokrotnie pisalas w pozniejszych swoich wpisach.
Po krotkim czasie na dogo pojawila sie betkak oferujac domowy tani hotelik, a Ty stalas sie jej naganiaczka (...) [/QUOTE]

Zaiste, powinno to byc podejrzane. Jak to się stało, że nikt nie reagował? Nie wiem... Ktoś - zamiast oskarżać że pies cierpi, ze ma niewiadomo jak źle i jest niewiadomo jak nieszczęśliwy - pojechał sprawdzić, zrobił zdjęcia i napisał, że pies ma ciepło i jest zadbany! Ktoś uciął dyskusję, że Angelika bierze za dużo kasy, argumentując, ze takie są realia! - Bo przecież to własnie zrobiłam. Podejrzane! Jak nic podejrzane. Podłe nawet!
I jeszcze naganiam psy komus innemu, bo zgodziłam się im wątki pozakładać... Zapewne naganiam, bo o Huzarze decydowała Ania 68, Szczeniory i Lobo wyciągnęła sama Betkak a Bena - jako pierwszego zawiozła Aga-ta. Nagonieniem na hotel nazywasz więc to, ze jak sama wyciagnęłam Milę, to umieściłam ja u Beaty. Nie kpij...

[quote name='Ada-jeje']
nie raczylas jednak napisac ze kolejne miejsca to juz nie sa w domu tylko w chlewie, w betonowych boksach i slomie. ktory wowczas a nawet do dzis nie jest przystosowany do wlasciwych warunkow bytowania psow.
[/QUOTE]

A gdzie i co miałam pisać? Na którym wątku? Zauważ, ze wszystkie psiaki, których wątki sa na Dogo są w domu. A w boksach wylądowały psiaki fundacyjne, mjące tamaty na FB, umieszczone tam przez ludzi z fundacji, którzy ocenili warunki i sami te psy zawieźli. Ale Ty przeciez o tym wiesz...
Masz świadomość, że oni uznali, ze w ciepłych miesiącach psom nie stanie się tam krzywda, że beton jest wysypany słoma, a psy mają legowiska. O tym juz Ty zapomniałaś wspomnieć.
W innych fundacjach powiedzieli po wizycie "ok", a Ty wiesz lepiej siedząc w Berlinie. WYdarzenia tamtych psów sa na FB. Nikt nie ukrywa jakie mają warunki.

[quote name='Ada-jeje']
Uwazasz ze dla osob ktorym lezy los zwierzat na sercu wytarczylo odmalowac sciany w kwiatki, zeby zrobily wrazenie odpowiedniego miejsca dla bytowania psow? Chcac ratowac psy przed gehenna schroniskowa, nie uwazasz ze najpierw nalezalo to miejsce przygotowac a pozniej naganiac psy. W/g Ciebie liczy sie koszt jednej doby za psa a nie warunki w jakich ma przebywac? Na to wlasnie postawilas, warunki lepsze jak u missieek (...)
[/QUOTE]

Nie. Postawiłam na kolejne miejsce, które sprawdzam, którym się przejmuję i dzięki któremu można uratować więcej psów.
Jak zawsze - przekręcasz wszystko, zeby pasowało do Twojego widzi-mi-się. Bo przeciez nei wiesz, ze to z Till i Angeliką mam światny układ. Że wciąż zajmuję się sprawą juz wyadoptowanego Vigo, a Angela wysyłała mi foty nowych psów w Olkuszu. Że to Till poprosiła, by Milę zabrać, żeby spróbować umieścić jakieś psiaki u Beaty bo gdzieindziej ciężko z miejscami a trzeba działać już.
Nie... Ty wiesz lepiej. Że ja zgnoiłam Angelę, by nowy hotel reklamować.
Zainteresowanych zapraszam na wątek Igora. Moje posty o hotelu Angeliki wciąż tam są. I moja opinia też jest jednoznaczna na tle wszystkich pozostałych.

[quote name='Ada-jeje']
Jaki mialas cel odrzucajac pomoc w zbieraniu kasy wlasnie na budy i poprawienie bytowe tych psow ktore juz sa u betkak? Nie wszyscy wierza na slowo, ktore dawno przestalo sie liczyc dla wielu, sa tacy ktorzy potrafia wyciagnac wlasne wnioski i opinie, nie wszystko da sie ukryc, a jesli juz to tylko na krotka chwile. Prawda po czasie i tak wyjdzie na jaw.[/QUOTE]

Cel? Odrzucając? Na jakiej podstawie ja miałabym odrzucic coś co dotyczy firmy obcej osoby? Nie wiesz przypadkiem?
Jedynie zwróciłam Ci uwagę, ze ignorujesz post Beaty, która napisała wyraźnie, że nie potrzebuje Twojej pomocy w tym zakresie.
Ja o budach, które maja dojechac wiem od kilku tygodni. Tylko najwyraźniej Tobie nie podoba się, ze Beata sama myśli, a nie tylko czeka na rady i że sama może coś załatwić.

Prawda? tak. Prawda jest na wyciągnięcie ręki tylko niektórych nic nei przekona, ze białe jest białe a czarne jest czane.
Przeszkadza Ci, ze staram sie zachowac obiektywizm? Że nie zgadzam się na bezpodstawne oskarżanie innych ludzi i że zanim coś napiszę i kogoś obsmaruję sama sprawdzam, a nie bazuję na domysłach. Twój styl jest dokładnie przeciwny. Jest albo tak jak Ty chcesz, albo źle. Dlatego nigdy nie dojdziemy do porozumienia.

Link to comment
Share on other sites

Wielu z nas wie ze Fundacje czy tez stowarzyszenia moze zalozyc kazdy, nawet patologia, nikt nie sprawdza czy osoby te maja jakiekolwiek przygotowanie w temacie. Nic wiec w tym dziwnego ze zywe istoty ktorymi sa psy/koty laduja za przyzwoleniem tychze org. w miejscach niejednokrotnie uragajacych wszelkim zasadom. Faktow na dogomani nie brakuje. Zwierzta ktore mialy byc uratowane laduje czesto w gorszym piekle anizeli sa schroniska. Wiele tez schronisk ma o niebo lepsze warunki bytowe jak coraz wiecej nowo powstajacych, hoteli, BDT i innych przerazajacych miejsc w ktorych laduja te biedne istoty. Jak do tej pory ani jedno zywe stworzenie bedace pod opieka naszej Fundacji nie trafilo w takie miejsca, a to dlatego ze tak jak piszesz ja nie przyloze reki do oddania zwierzecia w zle warunki bytowe a za innych nie jestem odpowiedzialna. Braki w prawie doprowadzja do mnozenia sie patologi.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Odnośnie bud- jeszcze nie dojechały. Budy są darem od anonimowej osoby, mogę jedynie napisać, że jest to osoba z Kaszub. Budy zostały wykonane terminowo jednak wystąpiły problemy z transportem. Jestem w kontakcie telefonicznym z tą osobą jednak nawet nie wypada mi naciskać na przyspieszenie terminu. Mamy teraz trochę czasu ze względu na porę roku, myślę, że wszystko jest na dobrej drodze.[quote name='Malgoska']czy budy już dotarły?[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...