Jump to content
Dogomania

wojna z allegro


jefta

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Paulina_mickey']Ja tu mam coś ciekawego:
[COLOR=SeaGreen][B]link usunieto[/B][/COLOR]

Jak dobrze poszukacie na grafice to znajdziecie zdjęcie tego labka...:roll:Funkcjonuję ono już dobrych parę lat:diabloti:[/quote]

:evil_lol::evil_lol: Można byłoby poprosić o więcej zdjęć :evil_lol::roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulina_mickey'][B][COLOR=SeaGreen]Linki do aukcji usunięto[/COLOR][/B]
popatrzcie na to:mad:[/quote]


Co do tych...lessi...to chyba są trzymane w jakiejś komórce. Kurde, przecież te maluchy mogą oślepnąć w takich warunkach. Pewnie zmykają je w tej piwnicy na całe dnie i mają je z głowy, dlatego piszą, że są w pełni samodzielne..

...A ten facet z ostatniej aukcji, to chyba sprzedaje szczeniaczki o maści złotej jako goldeny, a z czarną jako labradory. Maaaatko... Wiecie co, czasem mam wrażenie, a właściwie jestem pewna, że takie psiaki jak te goldeno-rabradory wcale nie pochodzą z przypadkowych miotów. Nie było pod ręką dwóch goldenów, czy dwóch labradorów, to co? A wymiesza się i będą dobrze! Ktoś na pewno kupi i się zarobi.:diabloti: Strasznie denerwują mnie aukcje na allegro ze szczeniakami, które są mieszańcami np. yorków z shih-tzu albo yorków z westami. Wtedy mam perfidne wrażenie, że te mioty były celowo 'wywoływane', bo małe pieski mają wzięcie.

Jeszcze co do tego faceta z ostatniej aukcji, to już na wstępie, bez patrzenia na zdjęcia itd., odrzuca mnie sama treść 'ogłoszenia' na aukcji. Byk na byku i zajeżdża z daleka jakimś...po prostu debilem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MickeyM']Co do tych...lessi...to chyba są trzymane w jakiejś komórce. Kurde, przecież te maluchy mogą oślepnąć w takich warunkach. Pewnie zmykają je w tej piwnicy na całe dnie i mają je z głowy, dlatego piszą, że są w pełni samodzielne..

...A ten facet z ostatniej aukcji, to chyba sprzedaje szczeniaczki o maści złotej jako goldeny, a z czarną jako labradory. Maaaatko... Wiecie co, czasem mam wrażenie, a właściwie jestem pewna, że takie psiaki jak te goldeno-rabradory wcale nie pochodzą z przypadkowych miotów. Nie było pod ręką dwóch goldenów, czy dwóch labradorów, to co? A wymiesza się i będą dobrze! Ktoś na pewno kupi i się zarobi.:diabloti: Strasznie denerwują mnie aukcje na allegro ze szczeniakami, które są mieszańcami np. yorków z shih-tzu albo yorków z westami. Wtedy mam perfidne wrażenie, że te mioty były celowo 'wywoływane', bo małe pieski mają wzięcie.

Jeszcze co do tego faceta z ostatniej aukcji, to już na wstępie, bez patrzenia na zdjęcia itd., odrzuca mnie sama treść 'ogłoszenia' na aukcji. Byk na byku i zajeżdża z daleka jakimś...po prostu debilem.[/quote]Zgadzam się ze wszystkim, widziałam też ogłoszenia typu: mama labek, tatuś mieszaniec , ale szczeniaczki super, albo bernardyn bez rodowodu ale w 100% czysty...



Ale to gołoszenia przebiło wszystkie....
[url]http://www.allegro.pl/item368357089_sprzedam_lub_zamienie_labladora_suka_biszkopt.html[/url]

:angryy::mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulina_mickey']Ale to gołoszenia przebiło wszystkie....
[URL]http://www.allegro.pl/item368357089_sprzedam_lub_zamienie_labladora_suka_biszkopt.html[/URL]

:angryy::mad:[/quote]

Ja nie wiem, co się dzieje z tym światem. :flaming: Winy można doszukiwać się w tym, że wycofali już produkcję tazo, które znajdowało się w chipsach. Nie ma już tazo, to się ludzie psami wymieniają! :snipersm:

Widziałam już takie ogłoszenia na allegro i to nierzadko. Wymienię yorka, na innego yorka (bo mój jest już do niczego) albo najlepiej na pieska rasowego shih-tzu bez rodowodu. (Zbieram szczękę z podłogi). :shake:

Link to comment
Share on other sites

Cieszę się, że usunęli tą aukcję allegro z tym biednym maltańczykiem, którego też jakieś fraglesy chciały wymienić na psiaka innej rasy. Szkoda jednak, że to nic nie da tak naprawdę. Bo widzę znikome szanse na to, że do tych ludzi coś dotrze. :( Pewnie następnym razem wykorzystają zdjęcie psiaka ściągnięte z neta albo w ogóle tło do zdjęcia w paincie namalują...

Link to comment
Share on other sites

Ogloszenie z Gratki:

[QUOTE]chcialbym dopuscic moja suczke OWCZAREK PODHALAŃSKI ale jest mi ciezko znalesc owczarka podhalanskiego poniewaz moja suczka jest bez rodowdu mam nadzeje ze jakis dobry pan swojego ulubienca dalby mi znac jeli ma owczarka podhlanskiego i pomoze mi oczywiscie dogadamy sie co do po[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dobermania']No, no, toż to przyszli zwycięzcy wystaw światowych!!!
Ileż za te cuda? :D:D:D Pewnie okazyjnie poniżej 800 zł:D
Ja bym radziła szybko hurtem skupić cały miot, żeby was nikt nie ubiegł, bo to inwestycja na długie lata - ZŁOTY materiał genetyczny do Waszej hodOFFli!!!:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]
Otóż nie, szczeniaczki były za darmo, pan chciał tak z dobrego serca spełnić marzenie ludzi, których nie stać na kupno rasowego pieska:evil_lol:
A aukcje zgłaszajcie, spróbować warto.

Link to comment
Share on other sites

ta a co do tej aukcji

ciach
szczegolnie chodzi mi o ten fragment "TA RASE MOZNA SPRZEDAWAC W RPP SZCZENIAK NIEPOSIADA RODOWODU" :roll: jestem bardzo ciekawa o jaka rase chodzi - rasa kundel czy mieszaniec?
normalnie rece opadaja jak sie patrzy jak ludzie wymyslaja nowe rasy...

edit:
ten ktos to jakis "producent" tych "rasowych, co mozna sprzedawac bez rodowodu"... popatrzcie na jego druga aukcje ciach....

i jak widac to nie jego pierwsze takie aukcje, co mozna sie dowiedziec z komentarzy "Po długiej przerwie... ale w pełni zasłużony pozytyw - piesek "sprawuje się" naprawdę świetnie ;) Polecam!!!" ze stycznia, ale aukcja b. stara
czy "Pozytyw. Komentarz powinien być wystawiony w marcu ale ......Sunia Labrador ma 9 miesięcy wszystko jak na razie OK" "Piesek jest wspaniały !!!!!!!!! Bardzo dobry kontakt z właścicielami i w dodatku dostawa do domu , polecam!" albo "Polecam wszystkim !!! Piękny szczeniaczek dostarczony osobiście przez [B]troskliwego sprzedawcę[/B]" chyba troskliwego o pieniadze...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='akodirka']ta a co do tej aukcji

[COLOR=SeaGreen]ciach[/COLOR]
szczegolnie chodzi mi o ten fragment "TA RASE MOZNA SPRZEDAWAC W RPP SZCZENIAK NIEPOSIADA RODOWODU" :roll: jestem bardzo ciekawa o jaka rase chodzi - rasa kundel czy mieszaniec?
normalnie rece opadaja jak sie patrzy jak ludzie wymyslaja nowe rasy...

edit:
ten ktos to jakis "producent" tych "rasowych, co mozna sprzedawac bez rodowodu"... popatrzcie na jego druga aukcje

[B]ciach ...[/B].



i jak widac to nie jego pierwsze takie aukcje, co mozna sie dowiedziec z komentarzy "Po długiej przerwie... ale w pełni zasłużony pozytyw - piesek "sprawuje się" naprawdę świetnie ;) Polecam!!!" ze stycznia, ale aukcja b. stara
czy "Pozytyw. Komentarz powinien być wystawiony w marcu ale ......Sunia Labrador ma 9 miesięcy wszystko jak na razie OK" "Piesek jest wspaniały !!!!!!!!! Bardzo dobry kontakt z właścicielami i w dodatku dostawa do domu , polecam!" albo "Polecam wszystkim !!! Piękny szczeniaczek dostarczony osobiście przez [B]troskliwego sprzedawcę[/B]" chyba troskliwego o pieniadze...[/quote]



:angryy::angryy::angryy::angryy::angryy:


I to jest właśnie przykład tego, o czym wcześniej pisałam. Ten sam facet sprzedaje mieszańce. Krzyżuje ze sobą psiaki, które po prostu ma pod ręką, żeby jakaś kasa mu wpadła! :mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chefrenek'][COLOR=SeaGreen][B]Czy Wy czytacie ten wątek?[/B][/COLOR][/QUOTE]

chodzi o linki?
przepraszam, juz nie bede "draznic moda" :diabloti:

a tak powaznie, czy da sie z ty cos zrobic, tzn. nakablowac do allegro na tego typa zawierajac wyklad o r=r, o oszukiwaniu ipt. bo w koncu pisze, ze to rasowy pies, a tak nie jest... :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MickeyM']:angryy::angryy::angryy::angryy::angryy:


I to jest właśnie przykład tego, o czym wcześniej pisałam. Ten sam facet sprzedaje mieszańce. Krzyżuje ze sobą psiaki, które po prostu ma pod ręką, żeby jakaś kasa mu wpadła! :mad::mad:[/quote]
A ludzie się na to nabierają:shake:.
Kiedyś jakaś Pani powiedziała, że jej pies jest rasowy, bo jego matka była kaukazem, a ojciec ONkiem...

Link to comment
Share on other sites

mnie tez dziwi, jak ludzie moga nie miec uczuc i myslec jednynie o latwym zarobku, tylko wynalesc jakas ciekawa krzyzowke, opchnac ja za rasowego i cieszyc sie z pieniedzy... nie dziwie sie, jesli taki ludzie nazywaja siebie hodowcami...
az strach pomyslec, co to bedzie z kilka lat... a najgorsze jest chyba to, ze nikt z "wazniejszych" osob nic nie robi z tymi producentami psow... a pozniej sa lamenty, ze pies kogos pogryzl... :shake:
pfff... no ale takie zycie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='akodirka']a tak powaznie, czy da sie z ty cos zrobic, tzn. nakablowac do allegro na tego typa zawierajac wyklad o r=r, o oszukiwaniu ipt. bo w koncu pisze, ze to rasowy pies, a tak nie jest... :angryy:[/quote]

Łatwy zarobek zawsze będzie miał powodzenie...

Kiedy znajdujemy jakąś aukcję założoną przez pajaca-hodowcę, piszemy w jej sprawie do allegro wywody i na szczęście później pracownicy allegro usuwają je z serwisu. Chociaż tyle można zrobić, bo tak na prawdę ta sprawa nic nie obchodzi jakiś 'ważniejszych' ludzi, którzy mogliby coś zmienić. Łe...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...