Jump to content
Dogomania

wojna z allegro


jefta

Recommended Posts

a ja znalazłam coś takiego ..

szczenięta bez rodowodu [B]RASY:placz: [/B]Maltańczyk

Bardzo malutkie szczenięta rasy Maltańczyk ( sunia i piesek) . Matka szczeniąt waży 2,40 kg a ojciec 1,50 kg . Maltańczyk jest to rasa w Polsce rzadko spotykana , bardzo mała ale odważna i nieufna wobec obcych . Bardzo długi , jedwabisty i śnieżnobiały włos ( nie linieje – nie ma żadnej sierści na dywanie , wersalce lub fotelach ) obficie porasta całe ciało i nie powoduje alergii... Ma bardzo pogodny charakter i usposobienie . Odbiór szczeniaka tylko i wyłącznie osobisty ( jest możliwy dowóz do nabywcy ) . Szczenięta mają założoną Międzynarodową Książeczkę Zdrowia (są odrobaczone i szczepione) . Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat szczeniąt zadzwoń ...0 503 155 200 ...NIE ODPOWIADAM na SMS i E-majle .... Po uzyskaniu ceny minimalnej Proszę o kontakt tel. – o ile nie zadzwonisz - oferty będę usuwał . Oświadczam że dany gatunek jest dopuszczony do obrotu w Polsce ...

no i jeszcze coś takiego .. szczenie bz rodowodu .. RASA ON ..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='dog_master']Tak BTW, Allegro sprzedane ;) [url]http://www.money.pl/gospodarka/ngospodarka/ebiznes/artykul/allegro;sprzedane,77,0,307789.html[/url] Moze cos sie zmieni w 2008..? :|[/QUOTE]
Nie sądzę. Z kupnem zmienia się tylko najwyższa władza czyli firma, która daje/bierze kasę.
Na pewno zostanie ta sama ekipa, jak i te same regulaminy ;-)

Link to comment
Share on other sites

Zobaczcie to:
SPRZEDAM ŚLICZNE MALTŃCZYKI !!! OBECNIE MAJA 12 TYGODNI POSIADAJĄ AKTUALNE KSIĄŻECZKI ZDROWIA [B][COLOR="Red"]DOSKONAŁE DO ZABAWY DLA DZIECI I NA GWIAZDKOWY PREZENT ![/COLOR][/B] CENA PIESKI 750 zł SUCZKI800ZŁ CENA DO NEGOCJACJI. SERDECZNIE POLECAM! WIECEJ INFORMACJI POD NR TEL : XXX XXX XXX LUB XXX XXX XXX(NAJLEPIEJ PO 16 GODZ.)

No brak mi slow.:shake::roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogomanka_']Zobaczcie to:
SPRZEDAM ŚLICZNE MALTŃCZYKI !!! OBECNIE MAJA 12 TYGODNI POSIADAJĄ AKTUALNE KSIĄŻECZKI ZDROWIA [B][COLOR=red]DOSKONAŁE DO ZABAWY DLA DZIECI I NA GWIAZDKOWY PREZENT ![/COLOR][/B] CENA PIESKI 750 zł SUCZKI800ZŁ CENA DO NEGOCJACJI. SERDECZNIE POLECAM! WIECEJ INFORMACJI POD NR TEL : XXX XXX XXX LUB XXX XXX XXX(NAJLEPIEJ PO 16 GODZ.)

No brak mi slow.:shake::roll:[/quote]

Tego najbardziej nielubie:angryy:. Gorzej niż z zabawkami:shake:.

Link to comment
Share on other sites

To też jest niezłe...:-(
[B]MOPS - rodowodowa z tytułem cham. Pl. 1 x CACIB Wrocław 06 r. 5 x CWC 2 letnia , po rodzicach Mł.Champ.Pl. Champ.Pl. Agat Zachełmianka i matce Champ. Pl. Fuga imp. z Rosji suczka na każdej wystawie dostawała tytuł NSWR i CWC. Na Europejskiej Wystawie Psów Rasowych w Poznaniu w 2007r 1 lokata i zloty medal. Suczka piekna zdrowa wesoła. Posiadająca uprawnienia hodowlane.Nie była kryta z powodu braku odpowiedniego partnera w woj. dolnośląskim. Sprzedawana z powodu przebywania pod jednym dachem z ojcem oraz brakiem odpowiedniego samca w rejonie zamieszkania hodowcy.Suczka ze względu na swój charakter doskonale zaaklimatyzuje się w nowym domu. Przyzwyczajona do komfortowego życia i dobrego jedzenia. [/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Joasia&Fibi']Wątpie zeby ktos w jakikolwiek sposób pozbył sie psiaka za 1200 zł......[/quote]

[I]Oj, uwierz - są ludzie, którzy pozbędą się takiego psa, chociażby dlatego, że jest większy/mniejszy niż chcieli... Albo tłumaczą się czymś innym. Nawet w schroniskach czasem można znaleźć psy z rodowodem... :shake:[/I]

[quote name='dogomanka_']Zobaczcie to:
SPRZEDAM ŚLICZNE MALTŃCZYKI !!! OBECNIE MAJA 12 TYGODNI POSIADAJĄ AKTUALNE KSIĄŻECZKI ZDROWIA [B][COLOR=red]DOSKONAŁE DO ZABAWY DLA DZIECI I NA GWIAZDKOWY PREZENT ![/COLOR][/B] CENA [B]PIESKI[/B] 750 zł SUCZKI800ZŁ CENA DO NEGOCJACJI. SERDECZNIE POLECAM! WIECEJ INFORMACJI POD NR TEL : XXX XXX XXX LUB XXX XXX XXX(NAJLEPIEJ PO 16 GODZ.)

No brak mi slow.:shake::roll:[/quote]

[I]Cena pieski? To jakaś nowa płeć?... :shake: Taaa na prezent - bardzo ciekawy pomysł, może od razu kupić 4 pieski, będzie więcej "zabawy"... [/I]

[I]Ludzie są bez duszy...[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog_master']Tak BTW, Allegro sprzedane ;) [url]http://www.money.pl/gospodarka/ngospodarka/ebiznes/artykul/allegro;sprzedane,77,0,307789.html[/url] Moze cos sie zmieni w 2008..? :|[/QUOTE]

Taaaaaaaaaaa.......... Zmieni się. Będziesz czytać aukcje w językach Hutu,
albo Zulu :cool3::cool3::cool3:

Link to comment
Share on other sites

Moze to nie jest takie straszne,oprocz tego,ze szczeniaki sa bez rodowodu a kosztuja 1 200zl.:o
"Sprzedam szczenięta Yorki zaszczepione, odrobaczone,
z książeczką zdrowia.
Są pięknie wybarwione, mają krótkie kufki i[B][COLOR="Red"] stojące uszka[/COLOR][/B].
Są bardzo wesołe. Rodzice do wglądu. Na emaile nie odpowiadam."
;D

Link to comment
Share on other sites

Znalazłam takie oto ogłoszenie o sprzedaży szczeniąt o takiej treści:

Oddam w dobrę ręce szczeniaki rasy Golden Retriver. Niestety nie jestem w stanie ich zatrzymać a w najgorszym wypadku pójdą do uśpienia.
Zainteresowanych proszę o kontakt 515294956.

Bez komentarza...:placz::angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magda_drakkar']Znalazłam takie oto ogłoszenie o sprzedaży szczeniąt o takiej treści:

Oddam w dobrę ręce szczeniaki rasy Golden Retriver. Niestety nie jestem w stanie ich zatrzymać a w najgorszym wypadku pójdą do uśpienia.
Zainteresowanych proszę o kontakt 515294956.

Bez komentarza...:placz::angryy:[/quote]
[URL]http://atrapa.net/chains/goldeny.htm[/URL]
:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magda_drakkar']Znalazłam takie oto ogłoszenie o sprzedaży szczeniąt o takiej treści:

Oddam w dobrę ręce szczeniaki rasy Golden Retriver. Niestety nie jestem w stanie ich zatrzymać a w najgorszym wypadku pójdą do uśpienia.
Zainteresowanych proszę o kontakt 515294956.

Bez komentarza...:placz::angryy:[/quote]

a to już od dawna chodzi po necie. ktoś sobie głupi żart zrobił.

Link to comment
Share on other sites

Ktoś sobie zrobił głupi żart i żeruje na ludzkiej wrażliwości - dzisiaj w pracy podeszła do mnie koleżanka z pytanie czy nie znam kogoś kto przygarnąłby pieska...i pokazuje mi takie ogłoszenie ze zdjęciami....Naprawdę poczuła się oszukana jak jej powiedziałam że to jest żart.

Link to comment
Share on other sites

Na początek - mój pies ma rodowód i kupiłem go dzięki informacji na Allegro - suka swój pierwszy miot urodziłą martwy i hodowca nie zbierał zapisów na następny, a kiedy urodziły się maluchy jeden jedyny raz wstawił aukcję. Pomijam, że do hodowli miałem kilkanaście km :-)

Walka z allegro, a raczej pseudohodwlami działa w dwie strony - jesli usuwać watpliwe aukcje, to zaraz ktoś powie, że trzeba będzie wywalić wszystkie allegrowe ogłoszenia adopcyjne. Allegro przymyka na nie oko, chociaż łamią regulamin i prowizji z tego nie mają żadnej.
Chcecie wykopać aukcje rasopodbnych - ok, ale najpierw trzeba wywalić ludzką głupotę. Akcja r=r jest bardzo dobra, ale co z tego, kiedy niektórzy hodowcy tak srubują ceny, że wielu ludzi oszczędza, kupując psa w typie rasy. Poza tym nawet na allegro wydawałoby się, że dobra hodowla uparcie od kilku miesięcy sprzedaje cairna, który robi się coraz starszy, socjalizacja będzie trudniejsza, a oni trzymają cenę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...