Jump to content
Dogomania

Kto ma beagle'a??


Kuba_Filip

Recommended Posts

Pod koniec Maja jadę do hodowli odebrac beagle'a (moje marzenie w końcu się spełni, to będzie mój pierwszy pies w życiu!!!!!). Chciałem sie dowiedzieć, kto z was ma psa tej rasy, chciałbym takze żeby mi coś o swoim psie napisał (z jakiej hodowli, ile ma lat, imię psa, imię właściciela, i miasto, z którego jesteście) i żeby przesłał mi jego zdjęcie, które zamiesczę na mojej stronie poświęconej Beaglom, której adres podam zaraz po jej opublikowaniu w internecie. :P

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 2 weeks later...
  • 8 months later...
  • 2 months later...

A ja mam w spadku beagla po kolezance bo wyjechała do angli do pracy i zostawił mi pod opieka. Musze przynać ze to mały czort w takim malym cialku. Ma tyle enrgii ze goni cala gromade psów po parku. I co najwazniejsze chodzi bez smyczy i jest grzeczna jak baranek, tylko w domu czasem jest nie do poskromienia. Odkryła miejsce gdzie trzymam karme i sama otwiera sobie szafke

Pozdrowienia

puzon, Gruba i Ilona

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 5 weeks later...
  • 3 years later...
  • 4 months later...

Ja mam beagla z rodowodem:) On jest idealny :) nic jeszcze nie zniszczył, jest grzeczny, słucha się, nie "podjada" tzn. pozwoli sobie tylko na to co ma w misce i na nic innego :) mam go już 2 lata :] i nie była żadnych problemów. Beagle są świetne, tylko że uciekają...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

No muszę przyznać, że jestem w tej samej sytuacji co ty. :)
Już za dwa tygodnie jadę po odbiór ślicznego szczeniaczka Beagle. Będzie miał ok 2 miesięcy, 2x szczepienia, 2x odrobaczenia oraz chip.
Do tego zakupu przygotowuję się już od bardzo dawna zdobywając różne ciekawe, oraz istotne informacje na temat tej rasy. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justynaaaa']No muszę przyznać, że jestem w tej samej sytuacji co ty. :)
Już za dwa tygodnie jadę po odbiór ślicznego szczeniaczka Beagle. Będzie miał ok 2 miesięcy, 2x szczepienia, 2x odrobaczenia oraz chip.
Do tego zakupu przygotowuję się już od bardzo dawna zdobywając różne ciekawe, oraz istotne informacje na temat tej rasy. :)[/quote]
mam nadzieję, że metryczkę też ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...