Jump to content
Dogomania

Bull Reaktywacja


Obama

Recommended Posts

[quote name='agutka']o farbie tablicowej nie słyszałam :crazyeye: bardzo fajny pomysł ;)
jeżeli chodzi o cegiełki to uważam że jeżeli to ma wyglądać fajnie trzeba zadbać o najmniejsze szczegóły bo łatwo spartaczyć[/QUOTE]

Z farbą tablicową też trzeba delikatnie, więc oba pomysły wymagają jednak wprawnej ręki. Wierzę jednak,że się uda!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 516
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...

Co prawda, nikt nas nie odwiedza, ale dodaję dwa zdjęcia.
Ze mną. Wyprawa w las i co? I oczywiście nos rozwalony o badyle. I do tego, Panci się zebrało na czułości i ucho zmiażdżone.
[IMG]http://pics.tinypic.pl/i/00520/7r1hgd0y6o7s.jpg[/IMG]
Z moim tatą. Obaj uwielbiają wspólne zabawy. Obaj mają przy tych okazjach równie roześmiane twarze:D[IMG]http://pics.tinypic.pl/i/00520/5hrsx6ay26im.jpg[/IMG]

Tadam :)

Edited by Obama
Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy za życzenia!
Niestety, pakowanie wydaje się być już porażką. Niby wyrzucam wiele rzeczy,a wciąż chaos, bałagan i brak nadziei na zakończenie tegoż całego procesu przenoszenia.
Mam tyle rzeczy, a co gorsza, wciąż przybywają nowe (na przykład 4 nowe pary butów w tym tygodniu).:shake:
Jestem załamana.

Link to comment
Share on other sites

Wiesz, to jest moja kolejna przeprowadzka, ale raz,że daleko, a dwa,że z przekonaniem,że na stałe.
Jednak ta odległość wiele determinuje, bo nie można sobie po rzeczy "wracac", ciężko jest też rozplanować transport. Mimo wszystko, wynajmowane mieszkanie trzeba opróźnić i nie ma "zmiłuj":cool3:
Przechodzę różne fazy,"będzie ok", "trochę się komplikuje", "o ****", "nie da się" i "ja pierdo**" :diabloti:

A już odchodząc od tematu, trochę wczoraj refleksji i melancholii nastąpiło. Dyngus a ja w zasadzie nie widziałam żadnych osób kultywujących tradycję. Żadnego oblewania. Szkoda.

Link to comment
Share on other sites

boże, u mnie dzieciarnia ganiała rano z wiadrami jak szalona, poszłam wystrojona jak kukła na spacer z Patrykiem przed wyjazdem do rodziny i tylko się rozglądałam, czy zaraz jakaś wesz nie wyskoczy z chlustem kranówy... na szczęście NIE :diabloti:

a odnośnie przeprowadzek,to nade mną też od pół roku wisi to widmo i ciągle się zmienia decyzja, ale kiedy nadejdzie ten moment... ech :roll:
dobrze, że z pomocą przyszła dogomania, bo mam część rzeczy, których sprzedać raczej nie sprzedam (albo się nie opłaca wystawiać), a na dogo pewnie się znajdą chętni, na bazarku :)

Link to comment
Share on other sites

Ja tam jak byłam dzieciakiem to lubiłam całą tradycję polewania wodą. Lubiłam prześciganie się w domu kto wcześniej wstanie w poniedziałek i spryska innych? :diabloti:
Wczoraj spacerowałam z Obkiem,żeby nikt nie oblał...ale nawet nie widziałam ludzi biegających z wodą.

Link to comment
Share on other sites

Ten o kojcu w dziale "wszystko o psach".

Przeraża mnie,że większość tutaj uważa, że świat ludzi kręci się wokół psów. Są tysiące właścicieli, którzy mają w nosie pracę z psami itd. Mają kompanów po porstu. Nie wiem jak to napisać:oops:

Tak łatwo przychodzi ludziom tutaj krytykowanie innych i twierdzenie,że skoro oni coś mogą to wszyscy powinni.ITd
Ja sama jestem mniej zaangażowana w psa niż większość tutaj, mam wiele poza psich pasji i mój świat nie kręci się wokół kundla.
Wierzę,że młoda kobieta mając dwa nieogarnięte szczeniaki, nie mając podstaw do szkolenia może się obawiać jak to będzie kiedy pojawi się na jej głowie jeszcze niemowle.

Link to comment
Share on other sites

jest tu bardzo dużo małolat które wiedzą wszystko... mając maltańczyka i yorka w dodatku psa rodziców ;)
są psy łatwe i mega trudne , wielu ludzi właściwie dzieci twierdzi że super łatwo psa ułożyć i nauczyć . Nie będę naruszać tu pewnego tematu ale rośmieszyły mnie metody szkoleniowe pewnych osób ... olać to ;)
Każdy poświęca psu czasu tyle ile może a nie że 24 na dobrze bawić sie i nie wiadomo co jeszcze :p

Link to comment
Share on other sites

wiesz jest zasada: pies jest psem i uczłowieczać na siłę niema sensu ;)
wystarczy tylko tego psa jak i jego potrzeby rozumieć :)

co prawda Ledzin jest nieco przeze mnie uczłowieczona no ale co mam zrobić jak ona to taki mały człowieczek czasami :diabloti:
twój też naśladuje kogoś ?? bo bulki chyba lubią zamieniać się rolami ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...