Jump to content
Dogomania

Leila- kolejny psiak bez domu, bez obroży, bez chipa...


katarzyna09

Recommended Posts

Bez ogłady Leila, oj bez ogłady domowej zupełnie. Wszystko dobre na ząb, ręczniki, ścierki, buty (te dzięki tłumaczeniom cierpliwym już coraz mniej), papier toaletowy i wszystko inne co tylko przyjdzie komuś do głowy...wystarczy się odwrócić :razz:
Ręce wszystkim na BDT opadają. Droga długa i mozolna przed suczką o ile kiedyś ma zamieszkać w domu i nie pozostać psem w budzie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']To jak teraz wyglądają finanse Leili? Wystarczy na wszystko co się zapowiada?[/QUOTE]
Poczekaj, nasz bazarek sterylkowy kończy się 9.03 dopiero (licytacje tam zażarte :multi: ) - no i musimy znać cenę sterylki w Łodzi+leków po- wtedy się policzymy czy na wszystko wystarczy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']nie wiem ile w Łodzi ale np. w klinice naszych zwierząt sterylka dużej suni nawet 900 zł...[/QUOTE]
Przecież to podstawa do zapobieżenia dalszej bezdomności- a ceny z kosmosu- no naprawdę jestem zbulwersowana :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bea100']Przecież to podstawa do zapobieżenia dalszej bezdomności- a ceny z kosmosu- no naprawdę jestem zbulwersowana :shake:[/QUOTE]

w USA sterylki sa bardzo tanie nawet w drogiej klinice .. .
zeby zachecac ludzi do sterylizacji zwierzat...


z Twojego bazarku bea100 jest suma dla leily: [B]356 zl [/B]:)

Link to comment
Share on other sites

Mam ustalone, że ajlii będzie sprawdzała konto i da mi znać o wpłatach z bezarku sterylkowego. Będę dawała znać na temacie bazarku.

Rozmawiałam też z ajlii o kosztach. Sterylka Leili to w Łodzi ( w dobrym zaufanym gabinecie wet i na dobrej narkozie) kwota 350zł plus antybiotyk (ok 20zł), wizyty kontrolne są potem darmowe. Tak to się kształtuje.
Z bazarku mamy 356zł- więc mogę napisać, że zostało uzbierane na bazarku sterylkowym na wyznaczony cel :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bea100']Mam ustalone, że ajlii będzie sprawdzała konto i da mi znać o wpłatach z bezarku sterylkowego. Będę dawała znać na temacie bazarku.

Rozmawiałam też z ajlii o kosztach. Sterylka Leili to w Łodzi ( w dobrym zaufanym gabinecie wet i na dobrej narkozie) kwota 350zł plus antybiotyk (ok 20zł), wizyty kontrolne są potem darmowe. Tak to się kształtuje.
Z bazarku mamy 356zł- więc mogę napisać, że zostało uzbierane na bazarku sterylkowym na wyznaczony cel :multi:[/QUOTE]

ok, a ja będę aktualizować.
Cieszę się bardzo,że jest uzbierana kwota na ten cel :multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...