Jump to content
Dogomania

Leila- kolejny psiak bez domu, bez obroży, bez chipa...


katarzyna09

Recommended Posts

Taki tekścik uczyniłam- na zaś może się przyda? ;)

Leila- młodziutka, niespełna roczna i z łebkiem pełnym pomysłów. Energiczna i wesoła. Ta śliczna panienka żyła sobie bezdomnie w mieście i nie zaznała co to dobry dotyk i pieszczota ludzkiej ręki. Nie znała domu, teraz powoli się z nim oswaja i już nie przeraża jej pralka czy zmywarka. Uczy się tego, co porządny domowy pies wiedzieć powinien. Jest bardzo bystra i inteligentna, jednak powinna trafić do ludzi z doświadczeniem, którzy cierpliwie pokażą Leili wielki i (nadal dla suczynki dziwny) Ludzki Świat. Jest wysterylizowana, zdrowa i zadbana. Mile widziane dla Leili towarzystwo starszych psów bo ona je kocha i działa na staruszki ożywczo. Leila zna i toleruje koty. Mile widziany ogródek, gdzie Leila mogłaby bezpiecznie hasać do woli i gdzie mogłaby mieszkać w porządnej budzie z wolnym wejściem do domu (jednak o budzie z łańcuchem nie ma mowy). Suczka przebywa pod Łodzią w domu tymczasowym, gdzie czeka na swój prawdziwy dom, którego nigdy nie miała.
Kontakt w sprawie adopcji Leili: .........................

Link to comment
Share on other sites

bea100 tekst piękny :)

[quote name='bea100']Leila umówiona na sterylkę 30.03 :multi:
Koszt nie przekroczy 250zł bo lecznica rezygnuje z zarobku!!! Fantastycznie i brawo dla lecznicy! :loveu:[/QUOTE]

Super, trzymam kciuki!!
Czyli zostanie trochę pieniążków z bazarku :multi:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2]ajlii zamówiła już karmę dla suni-bosch junior, z rabatem wyszło 117,68zł
Pieniążki zostały już wysłane.
Mała ma niezły spust.Jest lekka i szczupła,tyle ze na szczęście póki co spala wszystko w zabawie:)
Już uzupełniam post rozliczeniowy [/SIZE][/FONT][/COLOR];)[COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2]
[/SIZE]
[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='katarzyna09']Mała ma 520zł na koncie :-)[/QUOTE]

super :)

zajrzyjcie bardzo proszę do Kajka :( [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251848-KAJKO-psi-staruszek-s%C5%82aby-psychicznie-i-fizycznie-z%C5%82e-wyniki-bada%C5%84-DT-NA-CITO!?p=21997550#post21997550[/url]

potrzebuje 250 zł miesięcznie, żeby opuścic schron....

Link to comment
Share on other sites

Dziękóweczka, z największą przyjemnością zostaję, rzecz oczywista;):) Edit: a jak sunieczka stoi z gryzakami, piszczałkami i takimi tam? Mam trochę ze zbiórki od znajomych, były wśród fantów na bazarrro, przydadzą się?

Edited by Marycha35
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marycha35']Dziękóweczka, z największą przyjemnością zostaję, rzecz oczywista;):) Edit: a jak sunieczka stoi z gryzakami, piszczałkami i takimi tam? Mam trochę ze zbiórki od znajomych, były wśród fantów na bazarrro, przydadzą się?[/QUOTE]
No nikt chyba poza Tobą nie pomyślał o zabawkach...ona jest w wieku mocno zabawowym przecież...jeśli możesz jej ofiarować zabawki- byłoby super!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bea100']Marycha35- podać Ci adres do wysłania czy telefon bo zajrzysz sama z prezentami ?

Nie ma Leilisia wydarzenia na FB a na mnie nie ma co liczyć, bo ja sobie nie radzę z tym tworem :oops:[/QUOTE]
Bea poproszę telefon i adres na wszelaki;) Zadzwonię, zapytam może ajli lub jubu będą w Łodzi to podskoczę i podam memłaki:) Autko mam do naprawy lekkiej, roweruję więc:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']...Robił już ktoś Leili ogłoszenia?[/QUOTE]

Zamówiłam duży pakiet 50 na bazarku u Juldan i czekam aż suńka będzie po sterylce już - to wtedy się ukażą, tak jestem umówiona z Juldan.

Marycha35- zaraz Ci piszę pw

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...