Jump to content
Dogomania

Znowu szczeniaki :D


CHI

Recommended Posts

Znajomym 4.02.04 urodziły się szczeniaki. 3 suczki (w tym jedna z "podbitym okiem") i piesek z czarną plamką na prawym uchu.

Tu wrzucam kilka zdjęć. Więcej informacji będzie na mojej stronie - jak "odpalę" podstronkę szczeniaki u moich przyjaciół i znajomych :wink: :D

Może już jutro :wink: Miało byc wczoraj ale brak czasu :evilbat: :cry:

miot_d1.jpg

miot_d2.jpg

miot_d3.jpg

miot_d4.jpg

Pozdrawiam

CHI

Link to comment
Share on other sites

Witam, pozdrawiam, dziękuję :wink: :D

Już są namiary na właścicieli na mojej stronie - podstrona "Szczeniaki u przyjaciół i znajomych"

Oni udzielają wszelkich informacji zwłaszcza o pieniądzach

Ja tylko udostępniam miejsce na mojej stronie :wink: no i uczę się "jak to się robi" :D :wink:

Właśnie czekam na zdjęcia bokserków i "obrabiam" zdjęcia bulików. :D

I jeszcze podobno pracuję :cry: :wink: :cry:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Wczoraj dostałam 36 :wink: :D :cry: nowych zdjęć tych ostatnich szczeniaków - bulików. Podobno mam wybrać najlepsze. :evilbat:

Etam

Zmniejszam i na moją stronę wrzucę wszystkie :wink:

ale chyba muszę zrobić pożądek na stronie :cry: :wink: - czyli może aktualności w aktualnościach?? :wink:, ale to chyba byłoby za proste :D .

Tu macie "cudowny chwyt" bull terriera :wink:

nowe1.jpg

I "przegląd imienny" hipopotamów w miniaturkach - najbardziej hipopomowata jest pierwsza :wink:

nowe1d_maly.jpg

nowe1c_maly.jpg

nowe1b_maly.jpg

nowe1a_maly.jpg

Większe zdjęcia jak skończę to będą na stronie czyli do 2 godzin...

albo dłużej - bo już mi się nie mieszczą - coś mi się nie podoba bo konto płatne :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

ja właśnie chce taką biała suczke ale nie wiem czy mogę sobie obecnie na nia pozwolić

:(

Zamiast się zastanawiać zadzwoń CHI podaje jak się z nimi skontaktować.

Natomiast radzę Ci najpierw poczytać o tej rasie, bo bullowate mają specyficzne "charakterki" i warto wiedzieć z czym jest to związane i dokonać świadomego wyboru.

Jeżeli stwierdzisz, że to jest to, to miłości :calus: :loveu: :iloveyou: dostaniesz tyle, że się w głowie nie mieści.

Link to comment
Share on other sites

:laola: BOMBECZKA!!! Maluchi są przepiękne. CHI prosimy o dużżżżżżżżżżooooooooooo fotek. Ja niestety nie miałam okazji mieć bulka od szczeniaczka :( ( czego Wam zazdroszczę) bo Max miał rok gdy zabrałam go z Palucha, a Butchera kupiłam w wieku 4 miesięcy. W przyszłości zafundujemy sobie taką białą kluskę :D

Link to comment
Share on other sites

Leni - jak to jest, że jeśli pierwszy bull jest kolorowy to następny przeważnie biały??? :wink: :wink: :D

Zdjęcia będą na stronie, ale robię "kombinacje alpejskie" bo przekroczyłam 25 Mega płatnej skrzynki :cry: :evilbat:

Muszę te wieksze trochę bardziej pomniejszyć (do 300 ppi) no i pójda z innych kont.

"Końskich dogomaniaków" zapraszam na stronę kolegi (zaraz "wrzucę w podpis :wink: ) - to też moja produkcja (na "szybko" i w budowie :cry: :wink: )

no i "bullskie zabawy"

nowe92.jpg

nowe93.jpg

Fasolka - jak nie zadzwonisz to się nie dowiesz :D

Link to comment
Share on other sites

A jak ktos ma bialego, to chce kolorowego :) Ja czekam na rudego najlepiej psa - moze byc tez tricolor :D

A jahu11 ma pregowana Szelme i lada dzien blondi z Timaru :) Cos w tym jest :evilbat:

Maluchy przepiekne! Buziaki!!!

Link to comment
Share on other sites

Ufff zdjęcia na stronie już są. Choć nie "chodzi" podstronka tak jak powinna :cry: to te "kombinacje alpejskie" :cry: :cry: no i dopiero sie uczę.....

Teraz zmniejszam te większe zdjęcia o 100 ppi - myślę, że wielkość 300 ppi (wysokości) wystarczy :wink:

Tylko "robota głupiego" ale na prawde nie wiem, które wyrzucić :cry: ale muszę zwolnić trochę miejsca....

Link to comment
Share on other sites

Zamiast się zastanawiać zadzwoń CHI podaje jak się z nimi skontaktować.

Natomiast radzę Ci najpierw poczytać o tej rasie, bo bullowate mają specyficzne "charakterki" i warto wiedzieć z czym jest to związane i dokonać świadomego wyboru.

Jeżeli stwierdzisz, że to jest to, to miłości :calus: :loveu: :iloveyou: dostaniesz tyle, że się w głowie nie mieści.

wszytsko wiem, mam namiary, czytałam baaardzo dużo o tych psach i jestem od dawna zdecydowana, ale nie mogę przecierz kupic psa a później zostawiać go na cały dzień samego w domu. that't the point :cry:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...