Jump to content
Dogomania

Diana, czyli terrierza dusza w "terrierzym" ciałku :)


Olusia

Recommended Posts

No i się nie zobaczyłyśmy w Kozienicach :mad: Kiedy byłaś , w sobotę czy w niedzielę? Ja głównie siedziałam w namiocie pod stertą różnych kocy i kurtek i się grzałam i jeszcze dogrzewałam herbatką z termosu :evil_lol: albo kręciłam przebiegi naszych kamerą. Ew. chodziłam wysikiwać siebie i psa ;) A pies głównie spał w klatce.
Naszego namiotu nie mogłaś nie zauważyć bo był najzajebistszy ze wszystkich! :cool3:
Myślałam, że zdezerterowałaś przez pogodę - wcale bym się nie zdziwiła bo siedzenie 10 godzin dziennie w takiej temperaturze nie należało do przyjemnych rzeczy :roll::evil_lol:

Ooo a tutaj tyle ślicznych Dianek :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Olusia']No widzisz, ja cierpliwie czekałam przez prawie pół roku i opłaciło się ;)[/quote]
Ja też tyle czekałam, po prostu, gdyby tamten aparat nie był zepsuty, spokojnie bym czekała, a jechałam akurat na wystawę a tamtym ledwo dało się zrobić 10 zdjęć przez baterie chociaż były nowe ;) dlatego chciałam nowy aparat a w tym czasie wchodził w grę tylko kompakt no i to tyle, ale szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie ze starego aparatu przejścia na lustro, tam nie było nawet manualnych ustawień... ani makro, nic po prostu, więc wolę teraz wszystkiego się nauczyć i kiedyś sobie kupić od razu dobre lustro itp. ;)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Myślałam, że może jakiś wadliwy egzemplarz Ci się trafił.[/QUOTE]

Chyba raczej nie- jeszcze nawet w sklepie jak go kupowałam to sprawdzałam ;)

[QUOTE]Mogą, szczególnie zważywszy na pogode ;)[/QUOTE]

Miło to usłyszeć od Ciebie :p Pogoda raczej nie sprzyjała robieniu zdjęć ale cośtam mi wyszło :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...