Jump to content
Dogomania

POMOCY!!!Ja jestem daleko a tam pies kona na zimnie!!!


Recommended Posts

Witajcie mam problem i nie wiem gdzie powinnam sie z tym udac dlatego pisze tutaj jest to moja prosba do ludzi ktorzy moga pomoc zorientowac sie w sytuacji. Potrzebuje interwencji na Chojnach w Łodzi jest tam sunia w typie amstafka chora zamknieta w kojcu na zimnie tylko po to by skonczyla zycie gdyz wet nie chcial jej uspic bo jak podobno powiedzial pies jest do wyleczenia tylko problem w tym ze ci ludzie nie chca jej leczyc chca zeby umarla. Sunia wabi sie Lady a ja wiem o tym od sasiadki tych ludzi
tyle ze to starsza osoba i ona sie boi bo juz kilka razy jak sie odezwala to o malo nie doszlo do rekoczynow. Sunia siedzi w kojcu-klatce pod schodami domu wiec nikt z przechodniow nie ma mozliwosci zareagowac na psia niedole.:placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

Niutka1 zgłoś sprawę do łódzkiego schroniska lub zadzwoń do
Łódzkie Towarzystwo Opieki Nad Zwierzętami
Piotrkowska 117 lok. 19 tel. 42 632 05 02 E-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] nie wiem gdzie jeszcze można zgłosic tą sunię by otrzymała pomoc czy wiesz w jakich warunkach przebywa pies? ma budę wyłożoną słomą ,dostaje jedzenie ,wodę do picia ? Jeśli nie masz podstawy do zgłoszenia. Domagaj sie inetrwncji

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

nie umarł musiałam jakos działac dziekuje za rady na szczescie udało sie sunie odebrac od tych ludzi i trafila do domu tymczasowego gdzie bedzie leczona nie wiem na ile leczenie sie uda sunia ma guza na brzuchu i chore nerki do tego jest przeziebiona dostala antybiotyk i musimy czekac co bedzie dalej najwazniejsze ze jest bezpieczna i ma opieke agresywna byla prawdopodobnie dlatego ze cos musialo ja bolec i nie dala sie dotknac

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...