Jump to content
Dogomania

Właściciele Rottweilerów - OFF!!!


Julka

Recommended Posts

Witam :) moze dzis mi sie cos uda wkoncu napisac sensownego ;)
Sliczne zdjecia nam tu doszly. Asiunia szynszylek pierwsza klasa. Moj ma jakies 2 lata, Macius jak na szaraka przystalo tez czesto pokazuje rogi :) trzeba bardzo na niego uwazac bo lubi rozne rzeczy7 zjadac. Niestety kotek upatrzyl sobie w nim MYSZE ktora latwo zlapac :) wiec trzeba uwazac zeby mu krzywdy nie zrobil. Ale za to kotka upatrzyl sobie Borg i takim to sposobem zadno nie ma czasu zajac sie "polowaniem" bo ja zawsze czuwam:mad: .
Zaluje ze nie mam aparatu bo jest tyle pieknych chwil z tymi moimi "gadzinkami" ze chcialabym sie czasem tym z wami podzielic.

Chcialam tez napisac do p. Ani ze okropnie mi sie Roma podoba nie spotkalam sie jeszcze z tym zeby psinka ze zdjecia "chwycila mnie za serce" a ta to zrobila.
(Zawsze to chcialam napisac tylko pisanie mi nie zbyt idzie a mysli plyna szybciej i moje palce nie nadazaja, i zamiast poprawnej wypowiedzi wychodza blubry bez skladu i ladu).
Na zywo to czesto sie zdarza, ze psy poprostu biora nas na piekne oczka:) Dlatego kupilam Borga, wiedzialam ze nie do konca z nim wszystko dobrze i ze troche "ma nierowno pod sufitem" ale jak zobaczylam te oczy to zadna wada, np. biala plamka nie byla wstanie odwiesc mnie od zakupu.

Lubie rotki za to ze maja tak bogata mimike. Rozbrajajace poprostu.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 388
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Julieczko, z postu wynika, ze masz caly łańcuch pokarmowy w domu..Odwazna jesteś. Upilnowanie tego towarzystwa wymaga skupienia uwagi.......Dlatego ja nie mam kota, bo dopiero bylaby gonitwa po domu. Poza tym są w domu ptaki, więc kot się tu nie mieści....... Mimika rottka jest naprawdę wyrazista. U buldoga już tak nie jest......Najbardziej podoba mi się przewracanie galami i pokazywanie bialek. Zaden pies tak tego nie potrafi jak rottek.....Jak rottek ma spory temperament, to zanim spoważnieje, trochę uplynie, trzeba mieć cierpliwośc..... Romcia, to też dobry bzik, a przy tym przebieglości w niej duzo.,,,, Jesli chodzi o urodę, to ma duzo plusów, ale zą niestety i minusy.... Zawsze mogloby być lepiej.

Link to comment
Share on other sites

A tego nie wiedzialam, to może z ukochanym mężem gdzieś sobie poszli, ale to nie wazne. Dlaczego rottki????????? Ja sie zastanawiałam nad buovierami i nad rottkami. W 1983 roku o rottkach prawie nikt nie słyszał. Byla hodowla w Olsztynie /jest do dzisiaj u p. Tarczyńskiej-Mizak/ Remedium, a stamtąd był w Kielcach Alf Remedium, Jak na tamtr czasy b. piękny pies, potem nawet Int. Champ. ....Veni Vidi i kupiłam po nim swoja pierwsza suczkę, DAMĘ od Jancola, z Warszawy. Damę zeniłam różnie, ale po Ladysie zostawiłam sobie GERE od Kuszetki,,,,, i poszło az do dzisiaj.

Link to comment
Share on other sites

Asiuniu, zobaczyłam Alfa i bardzo mi się spodobał, bo wcześniej to tylko czytalam na temat obu ras. Bouviery to takie trochę sznaucery, trochę wyglądaja diablo. Tez niebrzytka rasa. Ale rottka zobaczylam na zywo, a to zupełnie co innego. Alf był psem bardzo mocnym, robił wrażenie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...