Jump to content
Dogomania

Właściciele Rottweilerów - OFF!!!


Julka

Recommended Posts

  • Replies 388
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Powiedz mi jakiej muzyki słuchasz?.... Ja słucham Dżemu, oczywiście nie wszystkich kawałkow, ale mam wybrane, które uwielbiam. Zaznaczam Asiunia, ja mam syna w wieku 27 lat. Takze jak "policzysz na paluszkach" to mniej więcej cos ci wyjdzie. Muzykę kocham. Oczywiście taraz też leci Dżem.....Moj syn ma z 50 ich piosenek. A swoje największe przeboje nagrali w paru wersjach. Tak jak np. Autsajder.... a w operze jest juz doskonały. Bardzo lubię też ich piosenkę "Boże daj mu dom" tekst jest naprawdę świetny, a melodia mila. .... Wpadlam na taki wątek, mam nadzeje ze mnie nie pogoni Admin., bo to moje pisanie nie ma nic wspolnego z rottkami. Blusem zarazil mnie starszy syn...

Link to comment
Share on other sites

Hej!!

Monia wreszcie napisalas:evil_lol:
Przyznam ze równiez przezywalam fascynacje Dżemem-a "moja"piosenką jest Skazany na Blusa.Obecnie nie mam jakos ulubionego ani gatunku ani wykonawcy-slucham wszystkiego co wpadnie mi do ucha.Uwielbiam Perfect,dawna Budke Suflera,Czerowne Gitary.Jak chce sie odprezyc slucham Chopina-najbardziej Fantazje f-moll.Uwielbiam takze typowo latynowskie utwory-mam bzika na punkcie hiszpanii:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Hej!!

Lapiovra czy moge poznac Twoje imie?Byloby mi latwiej sie zwracac:oops:.Znamy sie z Moniką . Z reszta z forum o rottkach,zgadalysmy sie kiedys skad jestesmy i okazalo sie ze mieszkamy blisko siebie.
Wracajac jeszcze do muzyki-przyznam ze slucham tylko Chopina,najbardziej do mnie przemawia,utwory innych wykonawcow sa dla nie jakies takie na "jedno kopyto"natomiast Chopin moze zadowolic kazdego sluchacza-zarowno melancholika jak i choleryka;)

Link to comment
Share on other sites

Nie ma sprawy. Już sie przedstawiam. Anna Kuszewska-Szperl, hodowla "Od Kuszetki". Już wam pisalam wcześniej, ze rottki mam od 1984r. czyli 22 lata. Ale do tamtej pory były kundle, bo takie mieszanki wszystkich ras, ze trudno było okreslić co przeważa. Niektóre mądre, a niektóre niestety nie grzeszyły rozumkiem........ Masz rację, Chopin trafia chyba do większości gustów, no chuba ze ktos słucha tylko disco-polo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lapiovra']Nie ma sprawy. Już sie przedstawiam. Anna Kuszewska-Szperl, hodowla "Od Kuszetki". Już wam pisalam wcześniej, ze rottki mam od 1984r. czyli 22 lata. Ale do tamtej pory były kundle, bo takie mieszanki wszystkich ras, ze trudno było okreslić co przeważa. Niektóre mądre, a niektóre niestety nie grzeszyły rozumkiem........ Masz rację, Chopin trafia chyba do większości gustów, no chuba ze ktos słucha tylko disco-polo.[/quote]
Hej!!

Bardzo nam milo p.Aniu :)
Piekny staz z tymi rottkami,moze ja kiedys tez bede sie mogla takim pochwalic:evil_lol:.Ja przed Rocky'm mialam tylko na 2 miesiace pieska-znaleziony jak sie pozniej okazalo rodowodowy i utytulowany psiak.Niestety(a moze i stety)po 2 miesiacach sie wlasciciel pojawil i pieska musialam oddac.W okresie kiedy mieszkalam jeszcze z ojcem przez nasz dom przewijaly sie dwa owczarki niemieckie-Diana i Hektor-psy pracujace wowczas w MO;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='julieczka_poz']Asiunia chcialam sie ciebie zapytac o zwierzatko ktore masz jako avatar. Z tego powodu ze sama tez mam takiego futrzaka. :) Tak mieciutki ze az trudno opisac :) wybredny niejadek :) Maciu[/quote]
Hej!!

Moj futrzak nazywa sie Gato(hiszp.Kot) i ma na chwile obecna 5,5 miesiaca.Straszna z niego cholera:evil_lol:Wlazi tam gdzie mu nie wolno i zadne zabezpieczenie nie pomaga-wczoraj malo co by sie utopil w muszli klozetowej-jak otworzyl klape nie mam pojecia:shake:Przytulasno-milasny wtedy kiedy mam cos dobrego w rece(rodzynki albo suszona morela).Zero respektu przed czymkolwiek-spi Metce na glowe,skacze po Metkowym wyrku i wyzera z Metkowej miski:lol:.Lubi sie bawic pilka dla kotów(autentycznie aportuje:crazyeye:) i rolką po papierze toaletowym.Nie gardzi tez klockami lego:lol:
[IMG]http://img454.imageshack.us/img454/8511/npszylek0035jq.jpg[/IMG]

[IMG]http://img379.imageshack.us/img379/5568/npszylek0110mt.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Fajnie ze grono uczestników nam sie powiększyło. Wczoraj poznym wieczorem faktycznie cos sie zaczelo dziać z kompem, bo tak jak pisałam ciągle kazal mi czekać. Julieczka cieszę się ze się nauczylam pisac i wysylać. Mam teraz kontakt z wami. Mąż mi często mówi, ze dostalam bzika, bo ilez to mozna siedzieć i pisać. A jak starszy syn dzwoni, to mu komentuje ze jak przyjedzie to nie pozna kompa, bo ja tu tak zawzięcie urzęduję.,... Jak będę miala cyfrówkę, to wtedy zgloszę sie na lekcje do dziewczyn i moze samej mi się uda coz wkleić. A jak nie wyjdzie, to prześle fotki i tez chyba sie młodzież nie obruszy, tylko starszej pani pomoże.....Julieczka, a gdzie ty o tej porze chcialaś psa uczyc pływać? Oczywiście zartuję. Wzdłuż mojej uliczki plynie rzeczka, ale jak będą roztopy, bede musiala bardzo pilnować te 2 młode. One teraz biegają po niej wzdluż i wszerz. Ale jak nie będzie lodu i zrobi sie rzeka. to chyba na smyczach bo moze okresowo być glęboka....... Jak jest lato to kochają sie w niej potaplać.

Link to comment
Share on other sites

Hej!!

P.Aniu moja wredota to szynszyl:evil_lol:Stworzonko przeznaczane niegdys na futerku ze wzgeldu na niesamowicie milutką siersc:shake:A co do Metki to ona chyba jakis instynkt macierzynski roztacza wokol niego. Nie raz jak go gdzies w kącie dorwie to wylizuje bardzo skrupulatnie:lol:.Gorzej jest z moim drugim psem-bardzo trzeba na nich uwazac-bo maluch skonczylby w paszczy Rocky'ego:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lapiovra']Fajnie ze grono uczestników nam sie powiększyło. Wczoraj poznym wieczorem faktycznie cos sie zaczelo dziać z kompem, bo tak jak pisałam ciągle kazal mi czekać. Julieczka cieszę się ze się nauczylam pisac i wysylać. Mam teraz kontakt z wami. Mąż mi często mówi, ze dostalam bzika, bo ilez to mozna siedzieć i pisać. A jak starszy syn dzwoni, to mu komentuje ze jak przyjedzie to nie pozna kompa, bo ja tu tak zawzięcie urzęduję.,... Jak będę miala cyfrówkę, to wtedy zgloszę sie na lekcje do dziewczyn i moze samej mi się uda coz wkleić. A jak nie wyjdzie, to prześle fotki i tez chyba sie młodzież nie obruszy, tylko starszej pani pomoże.....Julieczka, a gdzie ty o tej porze chcialaś psa uczyc pływać? Oczywiście zartuję. Wzdłuż mojej uliczki plynie rzeczka, ale jak będą roztopy, bede musiala bardzo pilnować te 2 młode. One teraz biegają po niej wzdluż i wszerz. Ale jak nie będzie lodu i zrobi sie rzeka. to chyba na smyczach bo moze okresowo być glęboka....... Jak jest lato to kochają sie w niej potaplać.[/quote]
To juz chyba pod uzaleznienie podchodzi:lol:Sama tez multum czasu spedzam na róznych forach internetowych.No nic dziewczyny moje kochane musze wracac do obowiazkow domowych-teraz czas na odkurzanie.Mam dzisiaj gosci takze zawitam wieczorem

Milego dnia:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Aniu fotkę można poobcinać jeśli nie chcesz być na niej i można ją tu wstawić. Jestem ciekawa Twoich psiaków. Możesz nam zdradzić kogo oprócz ROMY Marxel masz jeszcze. Napisz też coś o hodowli Marxel, bo znam ją tyle co z wyników wystaw, ale nic poza tym o niej nie wiem. Jakbyś chcial mi jakieś fotki przesłać to podaję maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lapiovra']Asiunia, mialas sprzątać, a ty widze śledzisz. Prześlę ci jeszcze ostatnią fotkę, na której jestem ja i obie mlode suki. Nie bardzo chcialam ja pokazywać, bo co innego psy,,,, Zdięcie zrobione tuz przed Wigilią, w oczekiwaniu na gości.[/quote]
Hej!!

A bo mam tolerancyjnych gosci-tez psiarze:evil_lol:Dobra to czekam na foteczke;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...