Jump to content
Dogomania

Właściciele Rottweilerów - OFF!!!


Julka

Recommended Posts

Asiunia , jakie cuda, niech kto mowi co chce , one są kochane .. a dlaczego Szelcika, a bo ja wim zakochałam sie w nim.. jak w mojej rotce , po ktorą jechałam jako po retriwera , :grin:, teraz mam szelcika a cały czas pytałam o bulfke :grins: , a czy z paierami?????? i to jakimi???? tata to zack , no i jest najpiękniejszy na swiecie ..:rolleyes::loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 388
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Długo by trzeba pisac jego nazwe ktorej chocbym sie wsciekła nie zapamiętam , a jak mam wymowic to język łamie , z tego jednak co pamiętam to mama : BEAUTIFUL HONY STAR Asketila tata: Calawayós RISING SUN Wesca Montana.. tyle pamiętam jak nie pomyliłam..:iloveyou:

Link to comment
Share on other sites

Hej!!

Re-a gratuluje malucha choc przyznam ze jestem rozczarowana ze to nie rottek;)Niech maluch zdrowo rosnie i czekamy na zdjecia:cool3:

Lapiovra takie stadko 4 rottkow to mi sie baaardzo marzy,ale coz z tego kiedy warunki mieszkaniowe i czas na to nie pozwalaja?:roll:
W razie nadmiaru czasu:
[URL="http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=12029&page=80"]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=12029&page=80[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Hej!!

Marzy mi sie marzy i moje marzenie spelni sie za jakies 2-3 latka.Chce dzieciątko po suni,ktora widnieje na tych zdjeciach-Anczi Acdado.Bez papierowych pieskow niepreferuje chyba że ze schroniska.Gdybym tylko mogła wzielabym przepięknego rottka Smieszka,ktory przebywa w schronisku:placz:

Link to comment
Share on other sites

Ja dzisiaj będąc w związku weszłam na nasz topik, bo chciałam pokazac zdjęcia Romci, a w szczególności pozycje jej w czasie snu. Jak bym wiedziała ze będzie tak mało ludzi, to bym ja zabrała ze sobą. Dawno z nimi nie byłam. Ale pokazałam i twoją suczkę na róznych fotkach. Bardzo sie też podobala.

Link to comment
Share on other sites

Cieszę sie, bo będzie większe towarzystwo do rozmów..... Tina /stara suka/ jada nawt z ochotą polędwicę, a jak... Mieso gotowane już nie wchodzi. Jutro spróbuje jej dac surowej wolowiny, bo wędlina z tymi konsarewantami, to dla ludzi jest dobra, a dla psa może niekoniecznie. Ale czy będzie chciala jeść, tego też nie wiem......Dzisiaj mialam pracowity dzien. Do południa zajęia domowe,potem wywiadówak u młodszego synusia, a potem związek. I zeszło........Ciebie też pokazywałam na zdjęciu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...