Jump to content
Dogomania

Właściciele Rottweilerów - OFF!!!


Julka

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 388
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...

Oj dawno mnie tu nie bylo. Złożylo się na to parę przyczyn. Od wrzesnia trochę przykrości związanych z pracą mojego męża, teraz się to wszystko już prostuje, więc mam nadzieję ze już będzie dobrze, Potem wystawa w Poznaniu na której bylam, a ostania w Kielcach, przy której duzo pracuję. tak to zlecialo, ze ani się nie obejrzalam. Ale witam was wszystkich serdecznie. Fajnie ze piszecie, bo już się zorientowalam trochę w temacie, i kto tu jeszcze zagląda. Witam starych i nowych forumowiczów.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Jak ja dawno tu nie bylam :) tak sie pozmianialo ze az hasla zapomnialam i 2 dni z tym wlaczylam :roll: .
Witam p. Aniu po przerwie, milo widziec ( czytac) znowu :) Ciesze sie ze suczydla:evil_lol: zdrowe. Mam nadzieje ze to taki niezniszczalny gatunek :)

Pozdrawiam i zycze rowniez ZDROWYCH I WESOLYCH
( na wypadek jakbym nie zdarzyla tu juzz wiecej zajrzec, bo wiadomo swieta = zero wypoczynku:roll: )

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=red]Najserdeczniejsze Życzenia:Cudownych Świąt Bożego Narodzenia,Rodzinnego Ciepła I Wielkiej Radości Pod Choinką Zaś Dużo Prezentów A Waszych Sercach Dużo Sentymentów.[/COLOR]
[IMG]http://images3.fotosik.pl/302/8eacd99100bb59f4.gif[/IMG][COLOR=red]życzą Soma Pipi Daria :santagri: [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Hej!

My również wszystkim miłośnikom i właścicielom(a w skrócie rottkofiołkom:evil_lol:)życzymy:
[FONT=Verdana][SIZE=1][COLOR=#000080] Z okazji nadchodzących
Świąt Bożego Narodzenia
pragnę przesłać najserdeczniejsze życzenia.
Niech nadchodzące Święta będą dla Państwa niezapomnianym czasem
spędzonym bez pośpiechu, trosk i zmartwień.
Życzę, aby odbyły się w spokoju, radości wśród Rodziny, Przyjaciół
oraz wszystkich Bliskich dla Państwa osób.
Wraz z nadchodzącym Nowym Rokiem życzę dużo zdrowia i szczęścia.
Niech nie opuszcza Was pomyślność i spełnią się te najskrytsze marzenia

asia&ferajna
[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Z barszczem, z grzybami, z karpiem,
Z gościem, co niesie szczęście!
Czeka nań przecież miejsce.
Wesołych Świąt!
A w Święta,
Niech się snuje kolęda.
I gałązki świerkowe
Niech Wam pachną na zdrowie.
Wesołych Świąt!
A z Gwiazdką! -
Pod świeczek łuną jasną
Życzcie sobie - najwięcej:
Zwykłego, ludzkiego szczęścia


[img]http://img1.wapster.pl/bckgrdsrv.aspx?id=2650608&countryID=26[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='julieczka_poz']Jak ja dawno tu nie bylam :) tak sie pozmianialo ze az hasla zapomnialam i 2 dni z tym wlaczylam :roll: .
Witam p. Aniu po przerwie, milo widziec ( czytac) znowu :) Ciesze sie ze suczydla:evil_lol: zdrowe. Mam nadzieje ze to taki niezniszczalny gatunek :)

Pozdrawiam i zycze rowniez ZDROWYCH I WESOLYCH
( na wypadek jakbym nie zdarzyla tu juzz wiecej zajrzec, bo wiadomo swieta = zero wypoczynku:roll: )[/quote]
Znalazlaś się, fajnie bo strasznie dlugo cię nie bylo.
Muszę ci naskarzyć, ze Monika i Asik tez ty bywają rzadko.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lapiovra']Znalazlaś się, fajnie bo strasznie dlugo cię nie bylo.
Muszę ci naskarzyć, ze Monika i Asik tez ty bywają rzadko.[/quote]

Hej!

Ojj Pani Aniu i kto to mowi?:eviltong: Pani tez tutaj cos ostatnio rzadko wpada:roll:co słychac u pociech?U nas niestety nie zbyt rozowo jezeli chodzi o Rocky'ego(moj drugi piesek)wdał sie czasowy paraliz tylnich lapek:shake:

Link to comment
Share on other sites

Asik, nie żartuj. Co z Roketkiem. Przecież w sobotę było jeszcze wszystko ok. Zobacz jeszcze 2 miesiące temu chodziłyśmy na spacery z 4 psiami a teraz Roket i Afra w tak złym stanie. Jakby dało cofnąć się czas :roll: Mam nadzieję, że obudwu polepszy się jeszcze i cała czwróka będzie zdrowa biegać jeszcze razem na spacerkach

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monika3']Asik, nie żartuj. Co z Roketkiem. Przecież w sobotę było jeszcze wszystko ok. Zobacz jeszcze 2 miesiące temu chodziłyśmy na spacery z 4 psiami a teraz Roket i Afra w tak złym stanie. Jakby dało cofnąć się czas :roll: Mam nadzieję, że obudwu polepszy się jeszcze i cała czwróka będzie zdrowa biegać jeszcze razem na spacerkach[/quote]
Hej!

Cholera sama nie wiem,jutro do weta wreszcie idziemy ale mnie objawy na nosowke wskazuja(co prawda nie ma tego charakterystycznego wycieku z noska ale wiekszosc objawow sie pokrywa):-(

Link to comment
Share on other sites

Asik widze ze mialas chwile grozy. Ciesze sie bardzo, ze twoje obawy sie nie potwierdzily. Na pocieszenie powiem tobie ze te "male" najdluzej zyja:evil_lol: .
Moja "kundlica" Cola, coprawda ma biodra w nieciekawym stanie, ale trzyma sie twardo, w domu lezy i sie raczej nie przemecza. Za to na spacerku to potrafi jescze pognac kota albo co gorsza Borga, co potem konczy sie tym ze on zaczyna ganiac ja i bawic sie w swoja ulubiona zabawe - zderzenia:angryy: I wtedy musze interweniowac bo by ja malutka stratowal, wariat jeden.

W kazdym razie Cola jest taka stara ze ja sama nie pamietam ile ona ma lat:oops: . Nigdzie nie moge sie tego doszukac.

Teraz najgorsze dla psiakow: sylwester:angryy:
Nielubie sama tych hukow, ladne fajerwerki na niebie sa piekne, ale te huki petard mnie draznia. A to dziwne bo na strzelnicy to mi huki nie przeszkadzaja. Dziwne nie ?

Pozdrawiam wszystkich :)

Link to comment
Share on other sites

bylo haslo, jest i odp.pozdrawiam z krakowa. jednego rottka mialem hodowli, drugiego ze schronu, tego przejelismy bo wlasciciel sobie nie radzil. dzis ma 7 lat.i widzial wszysko. nic go nie rusza. mysle o jakims drugim psie, wacham sie miedzy rottkiem, stafem i bullem. nawet widzialem juz na dogo pare fajnych psow.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiunia']Hej!

Wrocilismy wlasnie od weta...Te swieta nie byly szczesliwe dla wielu wlascicieli...Przed naszym wejscie uspiono juz dwa psy i :-(kota Dla nas ta wizyta okazala sie jednak zbawieniem-Rocky ma "tylko"reumatyzm i jest przeziebiony;)a tak sie bałam tej nosowki:shake:[/quote]
Asiunia, faktycznie nie bywam tu zbyt częśto, ale zaglądam, i jak wasnie ma to co będę pisać.
U starszego psa nosówka pojawia się sporadycznie, tymbardziej jak byl szczepiony. Jak przeczytalam twoj poprzdni post, to wydawalo mi się wlasnie tak. .....U starszych to pojawiają się wlaśnie zmiany reumatyczne, /nawet jak pies jest w domu/, kostne.
Na takie zmiany ma teraz Tina, coś się zaczyna z biodrem, mimo ze jak miala robiona dysplazję to wynik byl na jednym A, ale na drugim B. I wlaśnie to zaczyna się odzywać. Z tym, ze ona w pażdzierniku 2006 skończyla 11 lat. Ja juz jej nie będe męczyć, bo narkoza to tez dla takiej suki może być ........... A w 2006 byla leczona intensywnie i potem operacja, ale o tym wam pisalam wcześniej.

Link to comment
Share on other sites

Lapiovra witam :) Mam podobny z moja suczka ma 13 lat biodra jej dokuczaja juz na powaznie. "Pokrioc" jej nie dam bo za stara. Staram sie poprostu tylko robic tak zeby nie cierpiala, ale tak naprawde ciezko powiedziec na ile cierpi. Przeciez mi nie powie. W kazdym razie jak ma dzien to i Borga potrafi jeszcze pogonic ;) chociaz nie powinna miec raczej zbyt duzo ruchu. A wynik badan na dysplazje Borg ma A chociaz podobnie jak i Tinki na jednym jest B. I weterynarz powiedzial ze to mu sie kiedys odezwie. Byle nie za szybko.

Pozdrawiam.
No i szczesliwego nowego roku :p

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Witam:)
Ja jestem od 10-ciu lat z wzajemnością zakochana w rottkach.
Moja pierwsza sunia Kora jest juz niestety za TM. Obecnie mam dwa; Żabka, 12 lat, cztery miesiące temu adoptowana z fundacji i Bruno 7 lat, zabrany ze schroniska na granicy śmierci głodowej (17kilo), jak się okazało pies z rodowodem, przepiękny. Lubię wszystkie psy, ale nie wyobrażam sobie swojego domu bez rottka:p To najwpanialsi przyjaciele, obrońcy, przytulanki!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joasiasia']Witam:)
Ja jestem od 10-ciu lat z wzajemnością zakochana w rottkach.
Moja pierwsza sunia Kora jest juz niestety za TM. Obecnie mam dwa; Żabka, 12 lat, cztery miesiące temu adoptowana z fundacji i Bruno 7 lat, zabrany ze schroniska na granicy śmierci głodowej (17kilo), jak się okazało pies z rodowodem, przepiękny. Lubię wszystkie psy, ale nie wyobrażam sobie swojego domu bez rottka:p To najwpanialsi przyjaciele, obrońcy, przytulanki!!![/quote]
Hej!

Witamy cieplutko:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Witam serdecznie :hand:

Posiadam dwa psy rasy Rottweiler.Oczywiscie sa to rasowe pieski z rodowodem ;)
Ninja pochodzi z Polski a Angel z Holandii.Mieszkaja wraz ze mna na przepieknej wyspie na ktorej sloneczko swieci przez caly Bozy rok :cool3:
Jestesmy wiec na wiecznych wakacjach :evil_lol:
Milosc do nich dziele rowniez do pozostalej dwojki w opisie :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

chciałam Wam przedstawić parę rottków, kiedy je poznałam zaczęłam marzyć o takim psie, wyglądem wzbudza respekt, a w środku słodka przytulanka:loveu: taki duży misio:smile:

Elza do schronska trafiła w 2004 r,odebrana alkoholikowi,ktory jej nie karmił, puszczał w samopas, suka błąkała się po wsi i każda rujka kończył się potomstwem, na poczatku byla przerażona , nie chciała jeść, kierownictwo wydało ją komuś...
[IMG]http://img404.imageshack.us/img404/1659/59028987ld3.jpg[/IMG]


Brutusa po 4 latach państwo oddali, bo "wyrósł za duży", w schronisku nazwałam go Bolek, tak jak Sara jest uczulony na jad pcheł i po kilku dniach w schronisku wygryzł sobie olbrzymią ranę przy ogonie,do DT zabrała go pani z TOZ-u, teraz jest to już DS;-),a Bolek został Lolkiem, od szczeniaka mieszkał w budzie, a teraz łóżko
w schronisku był ok.2 ms, ok.1,5 roku temu

[IMG]http://img119.imageshack.us/img119/4679/60466400si2.jpg[/IMG]

[IMG]http://img159.imageshack.us/img159/2833/95722949gs9.jpg[/IMG]

[IMG]http://img76.imageshack.us/img76/2175/23670026ui4.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...