Jump to content
Dogomania

Stowarzyszenie Pomocy Bezdomnym Zwierzętom "Słońce Dla Zwierząt"


szyszunia557

Recommended Posts

  • Replies 269
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='from_wonderland']Jestem na zaproszenie Hope, zapiszę wątek ;)[/QUOTE]

[quote name='grazaza']Jestem na zaproszenie, będę zaglądać :smile:[/QUOTE]

[quote name='Olena84']na razie zapisuje[/QUOTE]

Cudowna [B]Hope2 [/B]:loveu:
:loveu: Witamy serdecznie wszystkie cioteczki i zapraszamy do zaglądania !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szyszunia557'][SIZE=2][FONT=arial]Takich oto dużych chłopaków znaleziono w Maciejowie koło Kluczborka.
Błąkali się około tygodnia we wsi i na północy Kluczborka.[/FONT][/SIZE]

[B][COLOR=#ff0000][SIZE=2][FONT=arial]Zapraszam do postu #2 "Znalezione, zgubione"
[/FONT][/SIZE][/COLOR][/B]
[IMG]http://images63.fotosik.pl/588/a5adf04afd4b9c18med.jpg[/IMG][/QUOTE]
Będę pierwsza z dobrymi wieściami!!!Po chłopaków dzisiaj zgłosił się właściciel!!:) i zabrał do domu:) Okazało się, że Panowie :) wybrali się na samowolną wycieczkę;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lenka12']Będę pierwsza z dobrymi wieściami!!!Po chłopaków dzisiaj zgłosił się właściciel!!:) i zabrał do domu:) Okazało się, że Panowie :) wybrali się na samowolną wycieczkę;)[/QUOTE]
Dzięki za super wiadomość :crazyeye: Całe szczęście, że są już w domu :multi: Zaraz "wyrzucam" ich z postu #2. Ale przyjemność !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Norkowa']Jestem na zaproszenie i będę zaglądać:) Podziwiam Was:* Piękne psiaki! Jakby trzeba było pomocy w ogłaszaniu porproszę o PW:) chętnie pomogę. Prowadzę również z Xibalbą stronę na fb tam też możemy ogłaszać psinki!:)[/QUOTE]
Dziękujemy serdecznie :loveu: Na pewno będziemy prosić o pomoc w ogłaszaniu psiaków ;) Na pierwszy ogień może pójść nasza [B]Nemi [/B]i może szczeniaczki, jak dostaniemy aktualne zdjęcia z hoteliku. Odezwę się na pw w wolnej chwili :loveu:

Edited by szyszunia557
Link to comment
Share on other sites

[quote name='lenka12']Dzień dobry :) Nie śpimy!!! ;) Zaglądamy szybciutko :)[/QUOTE]
Dzień dobry!
ja naprawdę przestanę zimę lubić-sąsiad nie dośc,że mieszkania swojego nie ogrzewa, to jeszcze okna pootwierał (w części szyby powybijał)-skutek-nie dośc,że od podłogi p....i to jeszcze jakas rurka znów mi zamarzła :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lenka12']Będę pierwsza z dobrymi wieściami!!!Po chłopaków dzisiaj zgłosił się właściciel!!:) i zabrał do domu:) Okazało się, że Panowie :) wybrali się na samowolną wycieczkę;)[/QUOTE]

Wiedziałam,że takie cudaki musza być czyjeś :D włóczęg im się zachciało-i w dodatku w takie mrozy:mad:

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam na wątek jasnej bezimiennej suni z guzami :)
Jak myślicie-nazbieramy na operację usunięcia paskudztwa?

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250603-Nie-mam-imienia-nie-mam-domu-mam-2-guzy-do-usuni%C4%99cia-i-ani-grosza-na-operacj%C4%99-(?p=21815424#post21815424[/url]

Jak nie padnę na nos, to może jeszcze Gandalfowi założe watek

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...