Jump to content
Dogomania

Misiek z Nasielska ma już nowy domek (u moich rodziców:)


beba

Recommended Posts

Pilnie szukam nowego domu dla dużego psa. Misiek ma ok 11 miesięcy a od jakiś czterech mieszka w słynnym Nasielskim parku. W miarę możliwości staram się go karmić odrobaczać a w przypływie funduszy może go zaszczepię. Na razie psiunek ma niezbyt fajnie wyglądającą chorobę skory ale kupiłam leki i jak na razie sie ni pogarsza. Problem jest w tym że nie mam dla niego nawet domku tymczasowego a wet stwierdził ze moje starania pójdą na marne bo bies powinien zostać wykapany i ostrzyżony a przede wszystkim w trakcie leczenia nie powinien przebywać z innym zwierzętami. Proszę więc was o pomoc w znalezieni mu domku stalego lub tymczasowego. Misiek to naprawde fajny przytulasek ;) jak tylko mi się uda wstawie zdjęcia Już się udało zdjęcia poniżej

Link to comment
Share on other sites

No właśnie boje sie, że będzie jakaś łapanka i do Krzyczek go zabiorą a jak tam jest to chyba nie trzeba nikomu mówić :( raczej leczyć go nie będą Jeszcze raz proszę pomóżcie znaleźć dom dla Miśka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beba']No właśnie boje sie, że będzie jakaś łapanka i do Krzyczek go zabiorą a jak tam jest to chyba nie trzeba nikomu mówić :( raczej leczyć go nie będą Jeszcze raz proszę pomóżcie znaleźć dom dla Miśka[/quote]


a w Chrycynnym to jeszcze lepiej.:-(
do żołtych stron piątkowej gazety wyborczej ogloszenie trza dać.
taki młody psiak i brak domku:-(

dawalaś ogloszenie do lokalnej gazety?

Link to comment
Share on other sites

Niestety u Pani Kasi przepełnienie, niedawno u niej byłam w związku z psiakiem również z Nasielska zawiozła go do Psiego Anioła bo pies wyglądał po prostu żałośnie i pewnie jak wyzdrowieje trafi do Kociego Świata więc niestety dla Miśka nie ma miejsca :( mam nadzieje że znajdziemy chociaż domek tymczasowy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...